Discutii Libere !

DeletedUser

untitled.jpg

mai bravi jucatori, la aceasta zona ma refer.....
 

DeletedUser17308

se referea la zona jucatorul de pe primul loc, eu nu am atatea barbare in tot continentul, iti dai seama cum farmeaza ala cand scoate usorii?:))
adica doar sa fie prea mare noob sa joace la mine si sa nu aiba scoasa usoara
 

DeletedUser

iar barbarele cresc in urma farmarilor,.... e in zona tribului Circ (si pun pariu ca o sa fie coleg cu ei in viitorul de dupa aparitiei nobililor).......


cam asa arata L45....:*
 

DeletedUser

nu joc, dar imi aduce aminte de lumea in care VARU si-a facut peste 100 de conturi intr-o zona ..... dar la ea nu aparuse imediat barbarele,....
 

DeletedUser

cum am mai spus, acea zona chiar e cel putin suspecta(sa nu zic altfel).... acum ramane la latitidinea celor ce se implica si financiar pe acest joc, daca accepta situatia...
 

DeletedUser26181

cum am mai spus, acea zona chiar e cel putin suspecta(sa nu zic altfel).... acum ramane la latitidinea celor ce se implica si financiar pe acest joc, daca accepta situatia...

Nu e prima oara cand se intampla,varu e campion la cate chestii de genul a facut.:D
Probabil adminii se vor sesiza si le vor sterge.
 

mythra

SuperModerator GameSuport
Membru personal
Scor reacție
90
Am rugamintea sa incetati cu jignirile intre voi si acuzatiile nefondate la adresa noastra, nu favorizam pe nimeni si in niciun caz nu punem barbare pe harta.

In privinta acelei zone, se vor face verificarile necesare si toti cei ce vor fi gasiti in neregula (in acea zona in special, dar si in general, pe lumea 45) vor fi sanctionati cu siguranta, indiferent despre cine este vorba.
 

DeletedUser15326

Eu doar am terminat pe l1 de jucat dupa 7 ani,vreo 3 ani am jucat eu cu inca unul contra Circarilor de pe primul.Ca sa castige L1 au luat 2 tradatori de la noi si asa au grabit sfarsitul,cand au vazut ca nici asa nu merge au propus la admini sa fie un sondaj cu privire la modificarea rpocentului de la 85% la 75% in conditiile in care se castiga cu mai mult de 50% de voturi,
Baiul meu care a fost,eu detineau la momentul ala din 100 de conturi pe l1,ei aveau 70,pai ce naiba de vot a fost ala cand ei detineau majoritatea:))Astia sunt circari si sper ca pe l45 sa nu ajunga nici macar la 3 luni de joc.
Altceva care tot am sesizat la admini,k-urile unde erau majoritari ei aveau cate 3200 de sate,unde eram noi cate 2900-3000,pai la 50 de k ea o diferenta consistenta .
Aveti grija sa nu-i jigniti,imediat reclama,decat asta stiu,nimic mai mult,
A
 

DeletedUser

report la admini pt ori ce c.... :))) unii cred ca asa castiga razboiul
 

DeletedUser13059

:))))))) oare te-ai gandit mult \sa farmezi cu 2-2 ? :)))

ma pe L38 am dat un atac cu 200 cav grea si 1 nobil , iar ala in apararea avea ceva maruntaie , la mine a murit toata cav grea ,la el toate maruntaiele dar nobilu a scazut adeziunea , fara sa moara :)) era ceva faza cu infanteria , nu mai stiu exact cum
 

DeletedUser

Le-a dat random ma,asa se zvoneste prin circari.

se pare ca au intrat cu conturi iar mai apoi au dat inceput nou iar atunci satele s-au barbarizat.....
stiam ca satele ce dau inceput nou in perioada de protectie dispar, dar se pare ca cine a facut ce a facut, stia ce a facut......
un joc placut si plin de corectitudine va doresc......
 
Sus