Discutii Libere !

DeletedUser

ca nume de trib, conteaza mai putin ca acei ce inseala jocul, sunt sub numele de circ, nvo,?, omerta urss sau alte denumiri.... urmariti numai 20-25 jucatori si o sa vedeti surprize dupa aparitia nobililor...
 

DeletedUser

ete ca acum si joc..... sa nu aud carcotasii ca nu cunosc lumea, chiar daca incerc sa fac un comert onorabil....

varu a jucat si pe 43, cu un alt nume, poate joaca si aici.......
 

DeletedUser40689

Sunt diferite motive sa folosesti alte nick-uri , la el ca si in cazul lui kohort ca tot l-am pomenit ,cred ca e unul singur : se ascund .

fashion poate fi tolerat doar tot de cineva asemanator .
 

DeletedUser46957

ca nume de trib, conteaza mai putin ca acei ce inseala jocul, sunt sub numele de circ, nvo,?, omerta urss sau alte denumiri.... urmariti numai 20-25 jucatori si o sa vedeti surprize dupa aparitia nobililor...

Domnia ta sa ma ierte dar eu nu prea inteleg la ce te referi.
Sincer.
 

DeletedUser38518

nu bre .. io nu dau 100.000 pp-uri sa fac rapid nobil sa inobilez 1 sat de 50 pct cum fac altii ...

sunt noob ce naiba :D

sefule, nu la asta ma refeream ci la stilu de farm. 2 lanci cu 2 spade/1 lance cu 1 topor is cele mai eficiente moduri de farm pana scoti usorii...numa' tantalaii dau cu trupe mai multe :D
so, nu stiu de ce radeai de el ca a farmat asa.
 

DeletedUser13059

pai uite ca exista posibilitatea ca unu sa dea inceput nou si sa aibe nivel 1 la zid la acel barbar iar aia 2-2 pica .. plus ca daca farmezi 2-2 trebuie sa ai multe barbare in zona sa poti farma asta , daca nu ii aiurea sa bagi 100 atacuri 2-2 ca sa iei mereu ca 2-3 din fiecare


mie imi place alt gen de farm ... asa doar ultimele de pe ziua de ieri

Prada: 308 308 304
Prada: 300 300 235
Prada: 297 297 297
Prada: 626 626 628
Prada: 600 600 600
Prada: 567 567 566
Prada: 1.708 1.700 1.402
 

DeletedUser38518

boss, am zis ca e eficient sa farmezi asa pana scoti usorii... adica sa dai cu lancile si spadele din misiunile de la inceput. rapoartele alea ce le-ai pus tu n-au legatura cu discutia noastra ca le faci numai pe jucatori, ori in protectie..cucu atacuri pe jucatori.
 
Sus