Discutii libere !

Brook.

member
Scor reacție
0
Gandisi acum =))) si noi o sa facem ca voi nu o sa ne intereseze de oamani o sa ne certam cu ei fiindca nu avem nicio relatie cu ei, nu ne cunoastem degeaba sunt sub conducerea noastra si o sa asteptam sa se duca la adversar nu luam nicio masura ei sunt de vinina, ei sunt tradatori ei nu asculta de noi =))) doamne ce trib =)))
 

Centorag

member
Scor reacție
0
Gandisi acum =))) si noi o sa facem ca voi nu o sa ne intereseze de oamani o sa ne certam cu ei fiindca nu avem nicio relatie cu ei, nu ne cunoastem degeaba sunt sub conducerea noastra si o sa asteptam sa se duca la adversar nu luam nicio masura ei sunt de vinina, ei sunt tradatori ei nu asculta de noi =))) doamne ce trib =)))
Esti dus, pe bune :))) Cine a zis ma de asa ceva? S-a luat decizia de a se trece peste rezervari dintr-un motiv obiectiv. Daca nu ai nobili sa dai, lasi rezervarea cuiva care are. Ai o parere foarte proasta despre proprii jucatori daca ii consideri incapabili sa inteleaga o astfel de situatie. Ai nostrii sunt foarte ok, au cap sa inteleaga.
 

Brook.

member
Scor reacție
0
stai asa si daca nu interna=))) pe motiv ca nu respecta conducerea? deci orice nu va convine puteti sa treceti motiv interna nerespectarea conduceri =))) nu asta zisai si eu? nu suparati conducerea ca motive de interne avem =)))
 

Best boboo

member
Scor reacție
0
Dispari vis urat)))

Hai sa imi cresti un sat mai bine

Raspuns pentru Iluescu....pe grei nu ii deranjez)))
Tu să-mi dai intai bani ca te-am invatat sa faci auto
Cat despre toate discuțiile de aici'e ok un extern mai animat, doar ca se exagereaza mult'
Nimeni nu e curat lacrima sa poată arunca cu pietre in alții
Va pupa președintele :*
 

Centorag

member
Scor reacție
0
stai asa si daca nu interna=))) pe motiv ca nu respecta conducerea? deci orice nu va convine puteti sa treceti motiv interna nerespectarea conduceri =))) nu asta zisai si eu? nu suparati conducerea ca motive de interne avem =)))
E o mare diferenta intre "a respecta conducerea" si a "respecta indicatiile conducerii". In cazul de fata, vorbim de a 2a. Un motiv pt care si voi bagati la interne, si de altfel, nu mi se pare nimic iesit din comun. Dar nu ma mira ca nu intelegi diferenta intre cele "fapte".
 

Brook.

member
Scor reacție
0
Bine mai daca nu va convine puteti trece la motiv nerespectarea indicatiilor conducerii=)), deci sa inteleg ca voi iati explicat omului frumos si bine situatia el nu a fost de acord si voi pac interna =))
 

Brook.

member
Scor reacție
0
Bine mai daca nu va convine puteti trece la motiv nerespectarea indicatiilor conducerii=)), deci sa inteleg ca voi iati explicat omului frumos si bine situatia el nu a fost de acord si voi pac interna =))
https://prnt.sc/dHFvh_a5dkfj
aceste indicatii ale conducerii vreti voi sa respecte oameni? taci si supunete sau te internez =))
Sfatul meu pe bune sa nu suparati conducerea ca e serioasa treaba =))
 

iulian mafia

member
Scor reacție
1
https://prnt.sc/dHFvh_a5dkfj
aceste indicatii ale conducerii vreti voi sa respecte oameni? taci si supunete sau te internez =))
Sfatul meu pe bune sa nu suparati conducerea ca e serioasa treaba =))
:)))))))))))))))))))))))) dar ce ofticat e noobul pt ca a bagat green o interna lol :)))))))))))))

1660231265287.png


Astept organizatul dah pe interne ... maine trebuie sa ajunga atacurile?
 

Brook.

member
Scor reacție
0
nu ma intereseaza ma pe mine de interna ta, baga cate vrei eu rad de faptul cum gestionati voi situatia si de toti care stau sub o astfel de conducere =)))
 

iulian mafia

member
Scor reacție
1
hahaha voi chiar aveti organizat pe interna ma? :)))))))))))) si vii pe extern cu replicile astea ? :))))))))))))))))))))) lol
Cat de penibil lol
 

Brook.

member
Scor reacție
0
Ce boala ai? Bai tu nu te ridici nici la jumatea nivelului meu de conducere si fi atent ca eu sunt cel mai slab din conducere=))) mai vrei vrun sfat cv ?
 

eddu071

member
Scor reacție
0
Ce copil tampit =)) ) daca iti arat un deget razi? =)))
Ce boala ai? Bai tu nu te ridici nici la jumatea nivelului meu de conducere si fi atent ca eu sunt cel mai slab din conducere=))) mai vrei vrun sfat cv ?
iulian vs andronie.png

Ciudat, m-aș fi așteptat să fie perfect invers, citind mesajele de pe extern. Văd că pui emoticon-ul "=))))" minim o dată pe mesaj, chit că mesajul nu conține niciun cuvânt. Este tare amuzantă lumea.
Știi vorba aia, când ești mort, nu știi că ești mort. E dificil doar pentru ceilalți. La fel și când ești Andronie. Sau oare cum era?
 

Ciupan3zu

member
Scor reacție
0
nu ma intereseaza ma pe mine de interna ta, baga cate vrei eu rad de faptul cum gestionati voi situatia si de toti care stau sub o astfel de conducere =)))
Data viitoare sa ne dai mesaj in privat daca aveti ceva interne ca le rezolvam noi,dar sa nu mai incepeti sa urlati pe aici ca va cumparam noi internele :)))sunt din belsug si gratis , stii de ce? Pt ca acolo la voi se conduce tribul *impecabil* e japca pe fata le cereti sittere pe conturile suport si le trimiteti trupele in celalalt colt de harta :) asa ca nu mai te lega de felul cum gestionam noi situatiile
 
Sus