Discutii libere !

Brook.

member
Scor reacție
0
Alo alo lasati va rog invingatori sa vorbeasca si sa scrie istoria nici batuti nu puteti sa taceti , vb si voi cand aveti realizari sau pe alte teme, de 87 nu mai aveti de ce
 

Enyx88

member
Scor reacție
0
toata Roma ma blameaza pentru cele intamplate cu mau100 pe ro75, darkrobeen e inamicul nr. 1 declarat al meu,
Nu te blameaza nimeni din Roma pt 75. Ai jucat coplayer pe contul titularului care a luat locul 1. Daca nu eram de acord nu ajungea vreodata mau in postura de a se bate cu darkrobeen pt locul 1,si asta o stii ft bine. Dar am asigurat o competitie corecta intre cei 2.
Te rog sa nu ne mai pomenesti in postarile tale. Ai jucat si prin Roma dar nu ai fost "piesa de baza" niciodata. Mau si-a adus contributia pe 75 dar tu erai doar coplayer acolo.
Cat dedpre darkrobeen,e strict problema ta si a lui,nu a tribului.
 

IMax.

member
Scor reacție
0
Vezi ca faci febra la degete, doar prostii si minciuni stii scrie :)) cum poti fii asa sincer ? Iti demonstrez cand vrei ca ai avut in DAH si academii peste 50 de jucatori cu minim 5 ani vechime pe joc , si iti enumar si jucatori care stiu face split si autosplit . Doar din ce a ramas din ANM sunt 8 jucatori care stiu asta 100% . Nu o tot da in inventii nasoale . De cei din FAME nici nu mai zic , au multi jucatori buni si asta e adevaru , dar nu o da in texte cu adunaturi.Sa imi spui te rog cine o sa fie in tribul final ca sunteti peste 300 in alianta aia :))
IMax aici, sau xMacelarux cum vrei sa o iei, îți zic eu ca au fost mulți jucatori care mai mult de doua luni nu a prins pe o lume sau mai mult de 30 de sate sau sa aibe cunoștința de un split sau autosplit, eu sunt cazul viu da!Si nu îmi este rusine sa recunosc, dar prin ajutorul lui ELHefesito foarte mulți jucatori au progresat, nu vreau sa spun cum a fost la început când ELHefeisto a avut 3k puncte și zicea: ,,Ba baieti dacă ascultați de mine, eu va promit ca câștigam lumea!’’
Și noi eram ceva gen asta e nebun dus cu pluta :))))))
Eram pe granița 5 jucatori și Țineam granița care habar nu aveau de split auto split și experiența 0 și V-am bătut, da cei drept nu ați avut decât un organizat pe noi :))) și ala amărât am trecut cu brio peste el :)).
Dar totusi sa ne trezim la realitate ma uitam la voi in tribul mare toti aveați conturi cu lumii câștigate și prostii, fapt ca aveați experiența, la noi in trib eram ,,grădinei” pe lângă voi :)))) nu are rost sa discutam :))))
Un trib asa mare cum sunteți voi și cu admini in componenta lor și sa vina cu atâtea scuze sa nu aibe tupeul sa plece capul in jos e grav de tot, in primul rand adminilor ar trebuie sa le fie rusine sunt jucatori pe server ce și ar merita gradul nu cei ce sunt acuma, și sunt sigur ca dacă nu ar mai fii admini de asemenea calitate proasta ar fii altfel jocul.
Va salut pe toti poate cu unii dintre voi o sa jucam chiar in echipa ca nu toti sunteți același mălai, pana atunci Maybe NexT Time !
 

Tom Hardy

member
Scor reacție
0
Nu te blameaza nimeni din Roma pt 75. Ai jucat coplayer pe contul titularului care a luat locul 1. Daca nu eram de acord nu ajungea vreodata mau in postura de a se bate cu darkrobeen pt locul 1,si asta o stii ft bine. Dar am asigurat o competitie corecta intre cei 2.
Te rog sa nu ne mai pomenesti in postarile tale. Ai jucat si prin Roma dar nu ai fost "piesa de baza" niciodata. Mau si-a adus contributia pe 75 dar tu erai doar coplayer acolo.
Cat dedpre darkrobeen,e strict problema ta si a lui,nu a tribului.

Da, am spus eu altceva ? Cati de la voi m-au acuzat de tradare pe mine si pe mau ca am luat loc 1 ? Cati ? Era soc si groaza in ultima zi de server cand au vazut ca nu mai e loc 1 omul vostru. Nu am zis niciodata ca am fost om de baza in Roma, nici nu mi-am adus vreun aport semnificativ pe alte lumi in afara de 75. Si da, cred ca esti printre putinii conducatori, poate singurul care a asigurat o lupta corecta, a dat sansa unui jucator care nu era din echipa voastra sa se bata la loc 1. Pentru asta cred ca ti-ai tras antipatii in randul oamenilor tai dar ai facut ceva onorabil, ceva care 99% din conducatori nu fac. Am adus in discutie Roma pentru ce s-a intamplat acolo, atat. In rest nu ma intereseaza alte lucruri, chestiile personale cu oamenii de acolo normal ca nu au cum sa implice numele Romei din alta perspectiva decat cea ca sunt conflicte cu jucatorii vostri. Nimic altceva.
Succes pe 90 !
 

OkWhatEver

member
Scor reacție
0
Felicitari castigatorilor a fost o lume frumoasa si echilibrata cred ca toti s-au distrat, au fost jucatori foarte buni pe ambele parti si jucatori activi nu s-a pierdut/castigat in lipsa de jucatori ci mai mult in urma unor tradari dar s-a jucat mult si pe harta foarte bine de ambele parti in final o tabara a castigat deci felicitari pentru efortul depus si perseverenta :) Ambele colective au fost unite si motivate eu zic ca a fost o lume frumoasa :) Am intrat si eu la pp-uri pe 91 si m-am gandit ca m-am lasat pe 87 fara sa zic felicitari castigatorilor asa ca zic acum :))

Caroline Wozniacki ai zis ca-mi zici cine esti la final de lume astept sa te tii de cuvant :D

Succes tuturor pe viitoarele lumi :) :D
 

Brook.

member
Scor reacție
0

Green ia bataie de la Tom hardy si Brook revansa de pe 79 =)) acolo am pierdut pe aliati ca s-au destramat slabanii, aici v-am batut cu aliati cu tot cu tot cu ban-uri pe atacabile si cu ce mai vreti voi :)))
Sa nu mai aud plete inele cercei chesti socoteli, cand ne vedeti pe harta schimbati stilul de joc, jucati la pp ca ar fi si mai rusinos sa va batem de 2 ori la rand intr-o lupta echilibrata cum aproape a fost lumea 87 ( ati avut mult mai mult de un continent luat) 2 v 2 continente!
Hasta la vista baby! :*
 

Baldr

member
Scor reacție
0
Scuzati de absenta , am fost banat pentru ca nu stiti inghiti adevarul , stiu ca doare dar aia e.. Pai pe 79 dai vina pe aliatii care s-au destramat si noi daca zicem de aliati tu spui nu , cum sa o dai in asa ipocrizie ? Nu stiu ce dealer ai dar vezi ca isi bate joc de tine. Cat despre lumea 87 , felicitari , ati castigat o harta de 3-1 . E ca si cum TSL ar recruta un continent de Roma pe 90 si pe urma ne laudam ca ii batem :))) ciusss
 

Brook.

member
Scor reacție
0
Scuzati de absenta , am fost banat pentru ca nu stiti inghiti adevarul , stiu ca doare dar aia e.. Pai pe 79 dai vina pe aliatii care s-au destramat si noi daca zicem de aliati tu spui nu , cum sa o dai in asa ipocrizie ? Nu stiu ce dealer ai dar vezi ca isi bate joc de tine. Cat despre lumea 87 , felicitari , ati castigat o harta de 3-1 . E ca si cum TSL ar recruta un continent de Roma pe 90 si pe urma ne laudam ca ii batem :))) ciusss
s-au destramat aliatii vostri pe 87 ca nu imi aduc aminte?
3-1? pai normal ca o harta v-a ajunge la 3-1 intrun moment, dar am plecat de la 1.7-2.3 ati avut mai mult ca noi, green iesea pe 3 continente si aliati vostri aveau 1, tu nu ai jucat pe 87?
 

n00bSt3R

member
Scor reacție
0
Felicitari tuturor pentru jocul frumos. Cu toate "suisurile" si "coborasurile" a fost o lume frumoasa.

Felicitari si celor din green (fara misto si ironii) si in special lui @iulian mafia pentru modul cum s-a aparat/atacat/jucat de-a lungul lumii.

Succes in continuare pe viitoarele lumi!
 
Sus