Discutii pe tema "Poze cu jucatorii"

DeletedUser

e "jigodia mea" blonda si dulce si e adevarat ca stapanii seamana cu cainii lor :D
nu e canibal, fratele lui e bine merci, la fel de insangerat, doar ca au inceput scoala, cursurile de sfasiere
 

DeletedUser

e "jigodia mea" blonda si dulce si e adevarat ca stapanii seamana cu cainii lor :D
nu e canibal, fratele lui e bine merci, la fel de insangerat, doar ca au inceput scoala, cursurile de sfasiere

MOAMA, Astia au pedigree de canibali. Auzi domne, sa le platesti si scolarizare ca sa-i invete cum sa sfasie. Sunt in clasa 1? Sa stii ca eu voi vota pt eutanasierea patrupedelor.
 

DeletedUser

sper sa te prinda cand te intorci de la carciuma in patru labe si sa te confunde cu un ciobanesc mioritic :D
 

DeletedUser

Eu cand sunt beat manga cant . Crezi tu ca hingheri o sa ia de pe strada o soprana care se taraste spre casa si tine un concert de zile mari? Sunt un biped autentic si dupa 1litru de tuica . Gardul este cel mai bun tovaras al meu .
 

DeletedUser

Ce-ai bre te-ai tampit, cu 10 kile in minus as face 44:eek: vrei sa ajung anorexica. Mai am 6 kile pana la 48, asta e greutatea ;a care vreau sa ajung:D
 

DeletedUser

E posibil sa ai, nu ti-am vazut mutra niciodata, adevarul e ca nu-mi doresc. Emi mama, eu ti-am mai explicat de o mie de ori dar tu n-ai vrut sa intelegi, nu toata lumea e mincinoasa si se ascunde, eu n-am nimic de castigat daca mint sau sa ma ascund in spatele unui monitor spunand verzi si uscate despre altii. Asa ca, e problema ta ce crezi si ce nu, pe mine ma lasa exact rece. Kisses
 

DeletedUser

totusi s`ar putea sa ai dreptate la un metru si 2 secunde pe cale le ai e POSIBIL
 

DeletedUser23722

E posibil sa ai, nu ti-am vazut mutra niciodata, adevarul e ca nu-mi doresc. Emi mama, eu ti-am mai explicat de o mie de ori dar tu n-ai vrut sa intelegi, nu toata lumea e mincinoasa si se ascunde, eu n-am nimic de castigat daca mint sau sa ma ascund in spatele unui monitor spunand verzi si uscate despre altii. Asa ca, e problema ta ce crezi si ce nu, pe mine ma lasa exact rece. Kisses

gabitzule,iti sta chiar bine asa..bravo tie! si imi place mai mult cum iti sta vopsita satena :)..frumusica foc:)
 

DeletedUser23722

gabitza17.jpg

am creat si eu o barfa :)

inca o barfa? pai aici gasesti zilnic una:D
 
Sus