Discutii "Pronosticuri"

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
Daca tot am facut concursul si observ ca exista si interes referitor la acest aspect, m-am gandit ca nu ar strica si niste discutii legate de pronosticuri, meciurile propuse, etc. Suntem deschisi la idei noi privind meciurile, etc...
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
Interesanta etapa asta a doua....nimeni nu a castigat nimic, cel mai aproape a fost Ciura, cu 4 rezultate din 8 :D
Eu cred ca Steaua si Lyon au incurcat pe multi, acolo au fost cam toate "rateurile" :)
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
Cam multe nu ti-au iesit :D

1. Acs Poli Timisoara - Fc Botosani 1
2. Pandurii Tg. Jiu - Astra Giurgiu x
3. Steaua Bucuresti - CFR Cluj 1
4. Swansea City - Manchester United 2

5. VfB Stuttgart - Bayer Leverkusen x
6. Valencia - Malaga CF x

2 Pronosticuri corecte.
 

DeletedUser

am sa incerc next time :)
la steaua asa cred ca va fi desi mi-ar parea bine sa fie 0-2 :p e mai usor 1x2 decat scor corect :p
 

DeletedUser41602

La etapa 2 am fost prea patriot si am mizat pe echipele romanesti. Dar oricum cred ca Steaua poate bate pe Legia Varsovia.
 

DeletedUser35829

pai, ce ziceti de pariuri din ligi..? nu neaparat din UCL si EL... din toate.. facem un fel de betcafe arena din triburile :)) poate mai atrageti si jucatorii.. macar asa... si dati posibilitatea si unui singur meci la pariuri.. pentru nu stiu.. 50-60 pp-uri (dar doar la scor exact)...
 

Sorin08

Game Suport
Scor reacție
16
Interesanta etapa asta a doua....nimeni nu a castigat nimic, cel mai aproape a fost Ciura, cu 4 rezultate din 8 :D
Eu cred ca Steaua si Lyon au incurcat pe multi, acolo au fost cam toate "rateurile" :)

Lyon stiam ca e slaba, dar nu ma asteptam si in UCL sa se faca de ras.
Foarte buna ideea concursului, mai atrage lumea pe extern.Felicitari!Eu cam in toate triburile deschideam topicul "Pariuri Sportive" :))
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
pai, ce ziceti de pariuri din ligi..? nu neaparat din UCL si EL... din toate.. facem un fel de betcafe arena din triburile :)) poate mai atrageti si jucatorii.. macar asa... si dati posibilitatea si unui singur meci la pariuri.. pentru nu stiu.. 50-60 pp-uri (dar doar la scor exact)...

Pai am mai pus meciuri si din alte ligi, cel putin la prima etapa au fost 3 ( Spania, Germania, Anglia ), saptamana viitoare o sa fie pauza in CL si EL, joaca nationalele pentru calificari, o sa punem meciuri de acolo. Legat de 1 meci la scor exact, ma mai gandesc...eventual o sa pun 2-3 meciuri separat de cele 6 normale, sau unul singur cu pauza-final, vedem. Iarna la noi o sa fie pauza in campionat, si in EL/CL, dar englezii, nemtii, spaniolii.. joaca, asa ca "materie prima" va fi destula :)
 

DeletedUser41602

Astia nu merita niciun concurs nimic! Nu stiu de ce te mai chinui atat raka pentru asemenea oameni.
 
Sus