Discutii "Pronosticuri"

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
Nu vreau sa vorbesc aiurea, dar si mie de multe ori mi s-au parut dubioase cotele astea coroborate cu rezultatele...faza tare e ca pe mine de pe bilete doar cotele alea de 1 si ceva m-au scos, meciuri de genul celor 2 de mai sus :D

Cel mai tare a fost unu' anul trecut parca...2 meciuri pe bilet :
Borrusia - Bayern si Pandurii - Steaua...pun scor corect 0-3 la primul si la Steaua ca bate, cu 20 de lei luam vreo 2000, ceva de genul, si ghici ce, prind cota mare de 50 si ceva la scor corect si ma scoate Steaua ca face 0-0 :)))
Azi n-am facut nici un bilet...fac maine, sa vad ce meciuri din EL iau ( nu mai pun cote de 1 si ceva, ori ori ).
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
Si tocmai ala m-a scos, nu mai dadeau si ei 1 gol, oricare :( ....luam si eu 500 cu 2 lei :D
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
L-am rupt de nervi...am facut o poza cu telu pt cod cand m-am dus la agentie :D
De fapt asta a fost 5 lei si iesea 338 castigul, am mai avut unu de 2 lei cu 189 castig care mi-a iesit :)

DSC_0378.jpg
 
Scor reacție
209
Am crezut ca la super bet ai pus biletul dar imi zice "codul tichetului nu este valid" :D.

Asta e de dinainte sa plec 19092014289.jpg.

Am mai prins o pruna, 4 septari si pe randul urmator al cincilea.
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
La superbet e biletul ( e poza de pe monitor ):D, dar ala e codul care il genereaza inainte sa il pui. Ala de verificat online e alt cod ( mai scurt ) care ti-l tipareste dupa ce depui.
 

DeletedUser44035

Am si eu o intrebare despre concursuri , cum pun sa se vada cu ce cont intru in joc?
Adica eu am si pe forum si pe joc acelas nick DonLuciano , este ok asa sau trebuie sa fac alte demersuri?
 
Scor reacție
209
Ai uitat de concurs, raka.

Bayern Munchen - Borussia M'Gladbach cotele la pariuri sportive:
Rezultat Final (1x2) 1.15 7.75 15.00

Si bate Gladbach cu 2-0 :)).
 

DeletedUser46391

Daca un cont are 0 postari pe forum dar a mai participat si chiar castigat concursuri tot nu poate participa ?
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
Da, poate.
Regula se refera la conturile care nu au nici macar 1 postare pe forum.
 

DeletedUser

Am o intrebare legata de concurs:
Categoria 1 : 11/12 rezultate corecte = plafon - 1800pp
Categoria 2 : 10/12 rezultate corecte = plafon - 1200pp
Categoria 3 : 9/12 rezultate corecte = plafon - 600pp
Categoria 4 : 8/12 rezultate corecte = plafon - 400pp

Pai si daca este cineva care le ghiceste pe toate 12 ce primeste caci nu este specificat nicaieri?
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
Se pare ca ultimele 2 meciuri din etapa 1 au incurcat pe multi, inclusiv pe unul dintre voi sa reuseasca 12/12 :)
Mai multa inspiratie etapele urmatoare.
 

DeletedUser44200

:)) Era prea frumos 12/12.
Austria - Ungaria înțeleg dar Islanda?
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
Din punctul meu de vedere nu e o asa mare surpriza avand in vedere ca Islandezii au castigat o grupa cu Olanda si Turcia, iar Portugalia nu prea a rupt gura targului in ultima perioada....
 

DeletedUser44200

Hmm... dacă te uiți strict tehnic, da, ai dreptate. Dar probabil emoțiile au luat-o înainte, ne-am adus toți aminte de vremurile lui Figo, Bento sau Gomes și am dat din start pe Portugalia.
 
Sus