Discutii referitoare la Interviuri

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser35218

Fiecare membru Spam! are un singur cont, alfel s-ar numi multiaccount Ma bucur ca ti-a placut interviul lui mihai s.... poate mai inveti cate ceva de la el oricum e normal ca atunci cand vezi ca ti-ai epuizat toate armele cu care te razboiesti , sa scupi venin.... Mlogos , avem antidot )

Nu te cred la faza ca fiecare jucator din Spam! are un singur cont! Toti aveti cate un cont la inpartirea legaturi de internet !
Dar ramene intre noi !
Arme am destule ! Nu duc lipsa! :D
Si nu aveti voi nici un antidot pentru mine! Nu aveti cum sa vindecati!

Nu trebuie sa invat nimik de la Mihai's ... Nu imi trebuie protejati sau mentori ! Am fost de la inceput singur pe joc si asa o sa raman .... O fire independenta !
 

DeletedUser26804

Mai nou impartim secrete mlogos? :)) "nu te cred, nu avem , nu trebuie" ce e cu atata negativitate? :)) omul cat traieste invata, iar din interviul lui mihai s ai ce invata :p daca nu iti dai seama acum mai reciteste si poate reusesti sa intelegi esentialul...bafta!!! era o gluma chestia cu veninul, tu esti inofensiv mlogos.... :D
 

DeletedUser35218

Ce secrete? Eu nu vad nici un secret dezvaluit!
Sa vad esentialul ? Inca nu l-am vazut ma ajuti tu sa inteleg ca e prea greu pentru o persoana fara caracter ca mine!

DAca eu is inofensiv inseamna ca tu esti ................... pufaiiii din alta categorie :D :D :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser26804

Rabdarea mi-a fost rasplatita :D in sfarsit m-am regasit in vorbele tale.Era logic ca nu facem parte din aceiasi categorie ? Ce ti-a luat atata timp? :D Mlogos daca esti cuminte promit ca iti accord un interviu in exclusivitate (putin mai diferit decat cele postate la tema alaturata) cine stie, poate realizezi cat de "ofensiva" pot fi :rolleyes:.....
 

DeletedUser35218

Uimeste-ma ! Vreau sa vad interviul ! Si cuminte nu pot sa fiu ! :D
 

DeletedUser26839

s-au terminat deja interviurile?.. Nu cred ca astia au fost toti jucatorii cu un cuvant de spus in istoria L9. Mai sapati pentru ca sunt oameni care stau in umbra :D
 

DeletedUser35218

Astea au fost toate interviurile ? :confused:
Pana acuma am vazut interviuri cu cativa din spam si 2 sau 3 din alte triburi.....
So incheiat sesiunea de interviuri ? :D
Sau se fac interviuri numai cu persoanele cu "caracter" ?? :D
 

DeletedUser35218

Stai calm eu nu am caracter deci te las pe tine Jimmy!
Stiu ca iti place sa fii in centrul atentiei ! :D
 

DeletedUser28967

Numi place sa ma repet de foarte multe ori dar o s-o fac si felicitari desteptului care a reusit sa-mi stearga postarea,chiar ii ceva pe un forum romanesc si chiar vreau sa moara afganistan de nu vreau un interviu si yoooo morrr dupa macar 10 ca is si nasatul....
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus