Discutii si propuneri despre Interviuri

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

poate ar trebui sa sapam dupa sirenoi si dupa roky, sau care era ala cu care se lua el in bete? cand iesea sirena pe extern si deschidea gura, ma apuca tremuratul, ca iar scoate nebunul o perla din gura. acuma bate vantul. :(
 

DeletedUser25903

Daca nu sunt moderatori sigur admini sunt! Deci, responsabilitatile moderatorilor sa fie preluate de admini:)) :)))
 

DeletedUser25903

gykanes a spus:
nu ai vrea sa preluam si responsabilitatile jucatorilor?

:)) buna asta, dar nu,(cu toate ca ar fi o idee):)):D... Intrebare : Daca se incing spiritele aici , la una dintre teme, intervin si adminii daca moderatorul nu este ? :D
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Pentru că adminii nu au drepturi aici, cum nici moderatorii n-au drepturi acolo.
 
Ultima editare:

DeletedUser25903

nostradamos a spus:
Daca se incing spiritele aici , la una dintre teme, intervin si adminii daca moderatorul nu este ?

Sa inteleg ca nu ( cu toate ca au mai existat cazuri) ..Bine ca ai aparut.:D Un interviu cand mai postati ?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser3192

Sa inteleg ca nu ( cu toate ca au mai existat cazuri) ..Bine ca ai aparut.:D Un interviu cand mai postati ?

Jackass20 si cu marean au drept de moderator dintre admini ( marean are doar pe speed parca -si alea cu anumite limite - nu stiu sigur ). Excluzand pe carmi si rakanishu :p
 

DeletedUser25903

gykanes a spus:
Jackass20 si cu marean au drept de moderator dintre admini ( marean are doar pe speed parca -si alea cu anumite limite - nu stiu sigur ). Excluzand pe carmi si rakanishu :p
- Multumesc pentru lamurire!(mereu am apreciat raspunsurile corecte,scurte si la obiect! ):D
 

DeletedUser

degeaba joaca el, daca nu e si sirena pe-acolo. unul fara altul nu fac 2 bani, la spam.
:D:D
 

DeletedUser4133

moderatoarea voastra are o perioada mai incarcata , iar voi sunteti nitel cam greu de gasit. Daca asta va face fericiti ma puteti critica pt ca nu v-am adus interviuri noi in ultima perioada. Imi fac mea culpa si...asta e, putem trai mai departe. :)))

Sarbatori fericite tuturor, un an nou plin de impliniri si nu in ultimul rand anul care vine sa va aduca sate multe si bogate ! La multi ani !
 

DeletedUser139

ha ha ha...nu mai poti fi undercover ca te-au descoperit astia. doar ca tot ai mai putea folosi un cont :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus