Discutii si propuneri despre Interviuri

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

chestia cu inaptul cred ca nu isi are rostul.....daca eram asa cum spui nu eram ceea ce sunt azi si nici nu mergeam in tarile in care am fost...multumesc...atat am avut de spus...va doresc toate cele bune atat voua cat si familiilor voastre...

cred ca se referea la cel care era pe cont in momentul acela,deci nu a gresit cu nimic poda.Toate cele bune si tie:)
 

DeletedUser

Eu nu cred ca era altcineva pe cont.... Gluma asta a mai facut-o si fata de colegi cand era in WRATH, deci nu a fost prima data cand o facea!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

las-o ca e supermoderator si nu isi poate pierde timpul cu interviuri si alte chestii de genul
 

DeletedUser4133

mai aveam un interviu gata in proportie de 98%...dar inca mai sper sa imi raspunda persoana si la ultima intrebare. Daca nu o face in 2 zile pun interviul asa cum e.
poda, nu ma scuz, dar nu cred ca am vorbit asa cu nimeni si am rugamintea sa nu o faceti nici voi. Cred ca cel mai bine pt lipsa interviurilor ar fi sa va urecheati colegii pt ca nu doresc sa dea aceste interviuri. Poate un ajutor din partea voastra nu ar strica. Eu incerc sa va multumesc cu aceasta dorinta , dar poate ca si voi ar trebui putin sa-i ajutati sa prinda curaj si sa nu mai refuze...ce zici poda ?
 

DeletedUser3192

mai aveam un interviu gata in proportie de 98%...dar inca mai sper sa imi raspunda persoana si la ultima intrebare. Daca nu o face in 2 zile pun interviul asa cum e.
poda, nu ma scuz, dar nu cred ca am vorbit asa cu nimeni si am rugamintea sa nu o faceti nici voi. Cred ca cel mai bine pt lipsa interviurilor ar fi sa va urecheati colegii pt ca nu doresc sa dea aceste interviuri. Poate un ajutor din partea voastra nu ar strica. Eu incerc sa va multumesc cu aceasta dorinta , dar poate ca si voi ar trebui putin sa-i ajutati sa prinda curaj si sa nu mai refuze...ce zici poda ?

cine a refuzat pe moderatoarea noastra? nu de alta dar avem topoarele ascutite rau :))
 

DeletedUser

pai din punctul meu de vedere nu te implici destul si acesta ar fi motivul pentru care colegii nostri nu raspund prompt la aceste interviuri
 

DeletedUser3192

pai din punctul meu de vedere nu te implici destul si acesta ar fi motivul pentru care colegii nostri nu raspund prompt la aceste interviuri

Poda...eu cred ca ai aflat ca supermoderatoarea noastra nu te iubeste (sic) si de aia te oftici :p:p:p
 

DeletedUser

8. - Ieri am omorît cinci muşte - trei masculi şi două femele.
- Cum ai ştiut care sînt masculi şi care femele?
- Simplu: trei s-au aşezat pe o ladă de bere şi două pe un telefon.

:D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus