Discutii si propuneri interviuri.

  • Autor subiect -UnknownError-
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser25903

Imi cer scuze pentru exprimare era "tu"! Si nu ma loa pe mine cu statisticile , cand jucam eu triburile pe la punctajul tau(de pe goe the best) , tu nici nu stiai ce sunt alea triburile ! iati cuvantu ala de 4 litere si bagatil in ala de 3 !

Multumesc pentru sfat , imi cer scuze ca nu am sa tin cont de el , te sfatuiesc doar sa mai desparti unele cuvinte,daca tot nu au nici-un sens macar sa fie scrise corect:))...Cat despre statistici , Tw status-ul vorbeste singur , doar ca nu in avantajul tau!

Uite, ca sa nu crezi ca-s rau o sa rog un moderator sa ii ia si tie "Hagi" in materie de triburile, un interviu...






Mesaj catre toti Moderatorii!!!! As dori si eu un interviu cu ombladon, si as avea si 2 cerinte speciale!!!!!!!

1) Tema unde va fi postat interviul sa se "intituleze" INTERVIURI CU NOOBI
2) Inainte de interviu predatii cateva lectii de "ORTOGRAFIE" sa inteleg ce vrea invidiosul asta sa spuna:)):))





Inca ceva pentru domnul to bearo...Eu nu sunt GOE THE BEST , sunt NOSTRADAMOS si joc pe LUMEA 10. Chiar trebuie sa-ti repet de 100 ori ca la ultimul noob?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Copilasi, multa vorba degeaba.

Ma angajez eu sa fac interviurile si voi avea nevoie de putin ajutor. Pentru inceput, imi voi face cont pe L21 pentru ca mesageria jocului e mai usor de folosit decat cea a forumului.
FOARTE IMPORTANT: Va rog sa nu trageti concluzii gresite. Contul meu va fi folosit pentru interviuri. Cu alte cuvinte, Elvetia e copil mic pe langa mine! Daca ma atacati, tip! :eek:

Acest topic il inchid si voi deschide alte 2. Unul in care voi include interviurile propriu-zise, iar celalalt va fi pentru discutii. Va rog sa va folositi de mesageria interna pentru a-mi transmite numele conducatorilor triburilor top 5 sau numele vreunei personalitati marcante din Istoria L21, pe care doriti sa o cunoasteti mai bine. Multam'!

 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus