Discutii si propuneri interviuri.

  • Autor subiect -UnknownError-
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser24374

bravo bre esti tare
deci se anunta hegemonia ta de azi inainte:D
 

DeletedUser523

Eu as vrea sa vad un interviu cu cel care este acum pe primul loc.Sa aflam si noi cei de jos cum se vede lumea de la inaltime:cool:
Cine este reporterul de serviciu p'acilea:confused:
 

DeletedUser34078

slabuta miscare aici, cat priveste locul 1, sariti peste, e prea exclusivist :p

PS: misto interviurile de pe l5, felicitari lui plesuv28! ;)
 

DeletedUser

Eu propun un interviu cu intemeietorii triburilor top 5! Sa aflam si noi cate ceva despre "moderatorii" l21:) (Pe harta nu pe forum sa nu se creeze confuzii)!
 

DeletedUser34078

mai degraba cu conducerea lor :p doar cu intemeietorul e plictisitor si daca mai e si modest si nu prea vorbaret e mort interviul :)
ia sa clocim niste intrebari d'alea incomode :D ... domnu' moderator pe cand sa ne asteptam la interviuri cu vip'urile 21? :)
 

DeletedUser

mda... ce sa ne asteptam ... sunt in moarte clinica mai toti! vor un forum populat dar ei nu isi fac 1/3 din treaba(1/3 reprezinta interviurile daca nu chiar 1/2)
 

DeletedUser

Ce sau cine va opreste ca unul dintre voi sa realizeze acele interviuri?
Discutati, cereti ajutorul si vi se va acorda. Asa e chiar usor sa te plangi.
 

DeletedUser39347

De saptamana viitoare o sa iau eu interviuri, former 21 nick : Zeul betiviilor.:D
 

DeletedUser32912

hmmm...astenia asta de primavara face ravagii :p

OT: s-au mai incercat interviuri aici pe l21,a iesit un mare fiasco,nu cred ca e cazul sa se continue(parerea mea).
 

DeletedUser

Cred ca va puteti rezolva problemele personale folosing mesageria privata, fara a murdari forumul.
Vacanta placuta.
Daca nu puteti sa postati la subiect, e mai bine sa nu o faceti.
 

DeletedUser25903

Cu toate ca nu joc pe lumea 21, am dori sa vad un interviu cu - GOE THE BEST
 

DeletedUser

ce e de stiut?
Un lingau care a uitat de unde a plecat , un nerecunoscator ! O sa aiva soarta lui dadu :-@ ce mai vrei sa sti despre el?

1.1. Tratati-i pe ceilalti cu respect si mentineti discutiile in limitele bunului simt. Nu uitati ca pe forum sunt membri de varste diferite si a caror experienta de joc difera de la caz la caz, motiv pentru care va rugam sa fiti rabdatori daca uneori apar intrebari care pot parea "stupide" sau "infantile".

1.7. Puteti folosi diferite metode pentru a va provoca "dusmanii" din joc in sectiunea "Politica si Propaganda", atata timp cat toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoana nu sunt tolerate nicaieri, atat pe forum cat si prin sistemul intern de mesagerie.

Cu toate ca nu joc pe lumea 21, am dori sa vad un interviu cu - GOE THE BEST

app iti faci reclama singur? intri cu alt cont si iti cer interviu singur?

2.11. Mesajele consecutive care aduc doar completari sunt considerate "post hunting" si sunt interzise.
In cazul in care doriti sa corectati sau sa aduceti completari mesajului dumneavoastra va rugam folositi optiunea "editare".
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser25903

Prieten noob , Goe the best , a jucat initial cu nik-ul Warlord goe si a fost coleg cu mine in fostul trib EXT ,PE LUMEA 10, nu te indigna degeaba!

1.1. Tratati-i pe ceilalti cu respect si mentineti discutiile in limitele bunului simt. Nu uitati ca pe forum sunt membri de varste diferite si a caror experienta de joc difera de la caz la caz, motiv pentru care va rugam sa fiti rabdatori daca uneori apar intrebari care pot parea "stupide" sau "infantile".

Daca vad eu bine , nu am zis nimic despre persoana ta , deci tine regulamentul pentru tine , eventual bagati-l in 3 litere !
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Ce sau cine va opreste ca unul dintre voi sa realizeze acele interviuri?
Discutati, cereti ajutorul si vi se va acorda. Asa e chiar usor sa te plangi.

Imi permiti stimabil domn sa ii colind cu interviurile cancaniste? Dar tare mi-e frica ca astia cand aud de interiviurile lu domnu bula fug ca dracu de biserica si se ascund in fata reporterului de la CAN CAN .
http://forum.triburile.ro/showthread.php?t=35626 Se cauta viteji care sa infranga armata lu bugs bunny . Adica pe romaneste astia fac preselectie pt seria a2a din ROMANII AU TALENT :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Daca vad eu bine , nu am zis nimic despre persoana ta , deci tine regulamentul pentru tine , eventual bagati-l in 3 litere !

Prietene noob nu eu am pus acel text!Si tu chiar esti noob , daca te stiai catusi de putin jocul asta ai fi putut observa Last edited by gabi23; 02.04.2011 at 12:28:37. , iati colegu si bagatil in cuvantu ala din 3 litere ca pe mine ma doare'n ala de 4!
Hai dai cu praf de mers , iti faci reclama singur!
 

DeletedUser25903

:)):)) Gata "ba" noobule acum am vazut editarea.O intrebare as avea, de unde din 3 litere venisi tu ma , japita ?
Din ce trib sau cu ce nik joci pe lumea 21 ? Acolo nu existi !!!

daca te stiai catusi de putin jocul

Exprimate mai bine , nu inteleg ce vrei sa spui! "JOCUL MA STIE CATUSI DE MULT" :))

Daca ,cumva administrezi contul OMBLADON imi dau seama de ce esti asa FRUSTRAT,de la 270 pana la 79 e cale lunga! Nu mai fi asa invidios si nu ma mai copia ca iti dau ceva din 4 litere sa te linistesti!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

:)):)) Gata "ba" noobule acum am vazut editarea.O intrebare as avea, de unde din 3 litere venisi tu ma , japita ?
Din ce trib sau cu ce nik joci pe lumea 21 ? Acolo nu existi !!!



Exprimate mai bine , nu inteleg ce vrei sa spui! "JOCUL MA STIE CATUSI DE MULT" :))

Daca ,cumva administrezi contul OMBLADON imi dau seama de ce esti asa FRUSTRAT,de la 270 pana la 79 e cale lunga! Nu mai fi asa invidios si nu ma mai copia ca iti dau ceva din 4 litere sa te linistesti!

Imi cer scuze pentru exprimare era "tu"! Si nu ma loa pe mine cu statisticile , cand jucam eu triburile pe la punctajul tau(de pe goe the best) , tu nici nu stiai ce sunt alea triburile ! iati cuvantu ala de 4 litere si bagatil in ala de 3 !
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus