Discutii si propuneri interviuri.

  • Autor subiect -UnknownError-
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser36141

Hai sa fim seriosi ... cine s-ar autopropune? Probabil unu care ar vrea sa ajunga vedeta :) , mai bine ar incerca la ProTV (o mai fi emisiunea aia "vreau sa fiu mare vedeta"?)

Astept cu nerabdare interviul lui Dicanhio :cool:
 

DeletedUser

Hai sa fim seriosi ... cine s-ar autopropune? Probabil unu care ar vrea sa ajunga vedeta :) , mai bine ar incerca la ProTV (o mai fi emisiunea aia "vreau sa fiu mare vedeta"?)

Astept cu nerabdare interviul lui Dicanhio :cool:

Lol,great minds think alike.
 

DeletedUser35286

si eu sunt de parere ca ar fi interesant un interviu cu Mr.B

si o alta propunere interesanta: dicaniho...ar iesi un interviu incendiar
 

DeletedUser35876

eu cu dicaniho:D as vrea...sincer n-are stofa de lider...doar pentru sate joaca:d
 

DeletedUser35664

gicu de la cancan saluta pe asta micu de la love story:)) in curand un interviu made a la gicu cu domnul ciura. fara manarii, totul la rece . chiar este interesant ce interviu mi-a acordat pana acum domnul ciura . gicu sta si o saptamana daca trebuie , dar la final scoate editie limitata de can can . gicu saluta 'concurenta' :))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

frumos interviul luat liderului din Alt+F4, nu pot decat sa sper ca asemenea initiative vor continua. din pacate tocmai lipsa unor asemenea oameni pe forumul extern duce la nivelul low al discutiilor purtate pe aici. asta este, defilam calare :)
 

DeletedUser12439

da amindoua interviuri interesante.aindoi sint nemultumiti de calitatea jocului.treaba e ca de ce nu se face ceva. de ce robert si raka ca port stindard in momentul de fata nu zic ,da cunosc jucatorul x ca joaca cu conturi suport, coplayeri,conturi pentru resurse,basheri, etc.cel putin moralmente daca nu ilegal.

dn cite stiu tribul lui robert a avut si are o politica impotriva acestor lucruri.de ce alti nu pot face asta.

raka la fel a pastrat ideea de trib mic.in care juc se cunosc si sint prieteni.am fost tare mirat ca a facut fuziunea cu 88 stiind politica cl.a explicat acum de ce.

concluzia. daca stim si nu ne place de ce tacem din gura.
 

DeletedUser35751

Caci lumii ii este frica sa ia initiativa din cauza unor posibile repercusiuni.Asa suntem noi romanii, asteptam mereu ca altcineva sa faca treaba in locul nostru....

-UnknownError-: Toate ca toate , dar v-am rugat fara spam in sectiunea asta. Sa nu se mai intample.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

hai sa ne plangem in pumni acus ca nimeni nu face nimic si de aia o ducem noi rau .......chiar nu v-ati saturat de lametari ?????????


-UnknownError-: Toate ca toate , dar v-am rugat fara spam in sectiunea asta. Sa nu se mai intample.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser35286

cine e urmatoru la interviuri?


-UnknownError-: Toate ca toate , dar v-am rugat fara spam in sectiunea asta. Sa nu se mai intample.
 

DeletedUser9103

Interesante ambele interviuri, se vede ca sunt persoane mature :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus