Discutii si propuneri interviuri.

  • Autor subiect -UnknownError-
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser9688

o intrebare pentru microfonistul de serviciu:

- Ai idee cate beri a baut raka inainte sa acorde interviul? D
 

DeletedUser36141

Nimic nou saptamana asta :( ,oare se intampla ca pe celelalte lumi?dupa 2-3 interviuri sa se spuna "pass" :confused:
 

DeletedUser35664

ba da, urmatoarea miscare o sa fie un interviu de gicu mentosan cu gicu mentosan:):))
 

DeletedUser

Buna Seara!

Voi prelua eu de aici:p...astept propuneri pentru urmatoarele interviuri
 

DeletedUser25151

nervosu ( fracea is cool )


eu zic ca merita,e jucator de exceptie :) parerera mea
 

DeletedUser

Eu il propun pe Shogun rua , un jucator cu experienta care a reusit sa tina unit un trib care inca de la infiintarea sa s-a aflat in conflict cu huns(scitii) trib de top 15 pe atunci si locul 2 in acest moment!
 

DeletedUser

Un nou interviu...cu fracea is cool a fost adaugat...O seara placuta in continuare!
 

DeletedUser23756

....mda...cam trist ce faceti aici...ma asteptam la un interviu cu...un ilusion...cu un unguru...cu un ciura cu un bogdan...cu o eva...cu un altcineva...vad interviu cu alex kenji care e un agramat....ma scuzati ca spun lucrul asta dar am observat acest lucru si pe mess si pe forum....il vad pe facea si ma rog...pentru ce???? daca faceti interviuri, faceti cu cine merita domnilor....abelar chiar daca nu mai joaca, aici a facut istorie, a fost unul din jucatoriii decisivi aici...a tinut o granita si a influentat fuziunea SFR cu shock.ciura cu dudu a tinut prima pagina multe saptamani pe ro 21....unguru e intemeiatorul 88 deasemenea si michelle e unul din intemeiatorii proiectului shock stil sau copran care m-au ajutat sa tin CIR...eva care a tinut iobagii....
Interviul cu raka si cu cai calare sunt bune dar restul sunt de tot rahatul...sunt unul din jucatorii care s-a lasat si mai intru aici doar pentru a mai vedea ceva placut...nu nishte caricaturi....va rog frumos!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Tu ca jucător te-ai dovenit slab ca conducator..kenji şi eu îţi dormi mult succes pe alte lumi cea ce nu cred că o să îl ai dacă ne înscriem şi noi !
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus