Discutii si propuneri interviuri.

  • Autor subiect -UnknownError-
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser37622

eu o propun pe zambilica la interviu, nu de altceva dar nu prea ma intreseaza acelasi tipar de intrebari , macar zambilica este mai vesela :D
 

DeletedUser31494

eu alin:)(nu dau 2 lei pe interviurile respective)sunt gandite ..inainte de a fi postate...:) pentru ca in spatele conturilor sunt niste oameni care vin la birou si se distreaza pe seama noastra!:))))
!
la fel ati facut si faceti pe fiecare lume:))
sincer nu pot sa nu observ mana voastra a adminilor in jocul asta:)
dar fara voi nu e o buna desfasurare de evenimente pe lumea respectiva:)
 

DeletedUser36141

Apar conturi pe extern mai rau ca ciupercile dupa ploaie :mad: .Jucati pe harta ma,nu aici :eek:
 

DeletedUser37659

sa-ti fie rusine...intrebi o doamna de varsta ei,urat :(

(cat dai sa iti spun cati ani are? :D )
 

DeletedUser

ma ,ma vaneaza dusmani :))

on : cine e urmatoru la interviu :-?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

ia lasati spamul si faceti propuneri sau oferiti intrebari pentru interviu .

eu , ma auto-propun!
 

DeletedUser

sunt si eu curios de un interviu cu magnatul / piter / open mind...

magnatul, pentru ca are o influenta suficient de mare in PDB
open mind s-a batut cu toata harta pana in momentul de fata :)(in toate triburile in care a fost, a zacut in marea rosie atacand in stanga si in dreapta)
iar de piter chiar sunt curios cum raspunde la intrebari ... cunoaste jocul foarte bine, dar sunt curios de caracterul lui

de asemenea daca se poate da de ciura octav pentru un interviu ar fi foarte interesant
 

DeletedUser30628

eu nu dau interviuri ca nu am timp :) plus de asta sunt bata cu jocu.....asa ca nu are rost sa se faca interviu cu mine....multumesc
 

DeletedUser

Eu imi doresc un interviu cu Bogdan, bismaster.. poate niste intrebari cheie despre relatia SFR-88, de la inceputuri si pana acum. :)
Pe mine, sincer m-a surprins "incheierea" acestei relatii Diplomatice in acest sens.
Pe de alta parte, este o persoana matura care starneste interes si de la care putem afla lucruri interesante.

In oglinda, ar fi interesant un interviu cu (virgula) contul masterone despre care stiu suficient de multe, dar ar fi foarte interesanta abordarea lor intr-un interviu :)
 

DeletedUser37659

Mie mi-ar face placere sa citesc un interviu cu un adversar din tribul URSS...este vorba de SoulOfOcean(iskafel). Am schimbat ceva mesaje de-a lungul timpului si mi-a facut o placere sa discut cu el. Avand in vedere ca stie sa vorbeasca,are un vocabular si un comportament foarte bun,parerea mea este ca el chiar ar avea ceva de zis.
 

DeletedUser37656

Mie mi-ar face placere sa citesc un interviu cu un adversar din tribul URSS...este vorba de SoulOfOcean(iskafel). Am schimbat ceva mesaje de-a lungul timpului si mi-a facut o placere sa discut cu el. Avand in vedere ca stie sa vorbeasca,are un vocabular si un comportament foarte bun,parerea mea este ca el chiar ar avea ceva de zis.


SoulOfOcean a fost numit ca diplomat al tribului tocmai din acest motiv . Iti multumim ca ne apreciezi membrii .
 

DeletedUser37659

ca sa fiu sincer,e unul din putinii cu care am schimbat vorbe din URSS...sunt maxim 5 insi cu care am vorbit. Pe el si pe cavalleras i-am apreciat...restu au lasat de dorit...
 

DeletedUser

iote ca se poate:D lui masterone cu prima ocazie cand ajung inapoi in orasu'de bastina :D ( momenta sunt in tren , am trecut de craiova- merg spre resita ) ii voi lua un interviu :d i-am promis..si am promis de mult ca o sa o fac.


meanwhile..pentru cei care se intreaba , da inca sunt fugit de acasa.
 

DeletedUser

ca sa fiu sincer,e unul din putinii cu care am schimbat vorbe din URSS...sunt maxim 5 insi cu care am vorbit. Pe el si pe cavalleras i-am apreciat...restu au lasat de dorit...

Noi suntem cei mai destepti, frumosi, si modesti si trebuie sa scriem asta aici ca sa stie lumea :p
Dam interviuri da' fara fotografii, si numai in ziarele de scandal.. :D
Am pregatit - fiecare din conducerea partidului, toti tovarasii conducatori din URSS vreo 20 la numar + frati, prieteni, rude, vecini etc.- cate o autobiografie de 50 de pagini, propun sa fie lectura obligatorie de introdus in regulamentul jocului :D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus