Discutii si propuneri interviuri.

  • Autor subiect -UnknownError-
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Loc pentru a discuta pe baza interviurilor deja realizate .
Propuneri pentru noi interviuri si intrebari.
 

DeletedUser

Interviul :) ca de rakanishu , nu am reusit sa dau inca..verifica! inca odata:)
 

DeletedUser

Scuze bre, il postasei dupa ce ai facut topicul acesta. Nu mi-am luat ochelarii dupa mine :p
Felicitari pentru interviu, e tare placut.
 

DeletedUser

Interviul luat de unknownerror lui Robert: o lectie de triburile, in cateva schimburi de cuvinte...
 

DeletedUser

AltF4 este aproximativ acelasi gen de trib ca oricare altul de top pe orice server unde dictatura este la putere. Iti trebuie o mana de oameni care sa fie dispusi sa fie condusi, si cativa colegi care sa te ajute in conducere. indiferent ca jucatorii sunt buni sau mai putin buni, daca se lasa pe mana unui conducator bun, are cele mai mari sanse de reusita.
Personal am avut placerea sa fiu in cateva triburi unde dictatura tinea tribul in avantaj in razboaie si am avut ce invata, desigur cat am putut vedea din afara acel stil de dictatura. Experienta dobandita m-a ajuta de exemplu aici. Desigur ca unele lucruri le-am invatat pe parcurs, nefiind 'scolit' de cineva ca martzian, cai calare, etc .
Joc si intr-un trib unde este o parte dictatura si o parte democratie. Putin aiurea, de fapt mai mult.
De exemplu esti intrebat cum facem asta, unde facem asta si cand facem asta, si se ia decizia cea mai buna, si de comun acord. Apoi l-a scurt timp ti se spune fa asta asa si atunci. Ai impresia ca se face abuz de tine ca jucator in acel trib cand vine ordinul dupa ce cu ceva timp inainte ai fost intrebat ce parere ai despre x sau cum sa se procedeze in y situatie.
un trib cu sistem totalitar sau un trib cu sistem democratic. Nu ajungi la acelasi succes daca , tu precum conducator aplici semi-democratia in trib.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Nu a-ti inteles un lucru din interviu, la inceput a fost un trib democratic unde toti aveau aceleasi drepturi, conform planului initial. Apoi, prin vot democratic, toti membrii au dorit dictatura si tot prin vot democratic a fost ales Robert. Cred ca a cest este singurul trib din istoria triburilor in care membrii au renuntat la drepturi si au cerut dictatura. Insa nu trebuie uitat faptul ca "dictatatura" este bazata pe respect si prietenie.
 

DeletedUser

interesanta chestia asta cu interviul , destul de interesanta ... felicitari echipei de admini si moderatori ( chestia asta ar trebuii sa va ridice stima de sine pana la tavan , tinand cont ca o spun eu :) )

sper ca o continuati si va propun un nume ... intamplator m-am uitat pe clasament si mi-a sarit in fata numele lui bmsmarinarul... cei ce au jucat pe l 3 poate si-l mai aduc aminte !
 

DeletedUser35876

interesanta chestia asta cu interviul , destul de interesanta ... felicitari echipei de admini si moderatori ( chestia asta ar trebuii sa va ridice stima de sine pana la tavan , tinand cont ca o spun eu :) )

sper ca o continuati si va propun un nume ... intamplator m-am uitat pe clasament si mi-a sarit in fata numele lui bmsmarinarul... cei ce au jucat pe l 3 poate si-l mai aduc aminte !


mai conduce T.D.K?...nu cred ca prea joaca pe Lumea asta...un adevarat interviu *** na fost luat ar trebui in sectiunea Lumii 3 nu Lumii 21:)
 

DeletedUser26675

Aici cam ai dreptate , este o legenda a l3 , acolo ar trebui sa fie propus! Da te contrazic , joaca L21 nu "...nu cred ca prea joaca pe Lumea asta..." cat despre conducerea din l3 din cate stiu striu ca sa retras din conducere!
 

DeletedUser

Nu mai joaca cu multttttttttt de dinainte de a ma lasa eu de l3 ... dar am vazut nick-ul aici si de accea va spuneam . Scuze daca am enervat pe cineva !
 

DeletedUser26675

Stai linistita! Si sincere pareri de rau de situatia actuala a l3 , tdk si die pierd teren in fata scitilor..
 

DeletedUser

Sigur , se accepta si auto-propuneri:) in ideea in care sunt sustinute si de restul jucatorilor.
 

DeletedUser

la un conducator din 88,eu zic ca trebuie luat numaidecat,sau unui jucator de top 5...sa vedem ce/cum gandesc cei din top :p cu intrebari diferite,sa nu aiba "lectia" facuta :D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus