Discutii si propuneri interviuri.

  • Autor subiect -UnknownError-
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser37659

Evident ca acum are o alta viziune asupra jocului fata de atunci,acum si-a dat seama ca viata reala e mult mai importanta,si ca oricum nu avea un adversar pe masura,asa ca prefera sa renunte...
 

DeletedUser34078

sunt si eu curios de un interviu cu magnatul / piter / open mind...

magnatul, pentru ca are o influenta suficient de mare in PDB
open mind s-a batut cu toata harta pana in momentul de fata :)(in toate triburile in care a fost, a zacut in marea rosie atacand in stanga si in dreapta)
iar de piter chiar sunt curios cum raspunde la intrebari ... cunoaste jocul foarte bine, dar sunt curios de caracterul lui

de asemenea daca se poate da de ciura octav pentru un interviu ar fi foarte interesant

magnatu nu da interviuri moka :p incercati la P.R. poate iese ceva :)
 

DeletedUser26020

Incercati un interviu cu Minora blonda, eu unu spun ca a`m avea ce invata din drumu` lui ! :)
As fi curius. :)
 

DeletedUser

gabitzu multumesc dar e chiar spam :)) chiar sunt jucatori exponentiali pe lumea asta, nu stiu de ce va luati din nou de blonde...
 

DeletedUser30628

Ne plac blondele tati dar nu blondele ca si tine :))

cred ca daca ai mai trage de haltere si ti-ai taia mustacioara aia de puf :)) poate poate ai putea zice ce tip de femeie iti place :))

pustiuuuuuuuuuuuuuuu esti tanar...lasa naibi jocu si dute distreaza-te,cat esti tanar...ca apoi ai sa regreti
 

DeletedUser

...

Dai dovada ca esti un om 'extraordinar' si ca ai un caracter 'deosebit'
in locul tau nu as mai iesii pe forum sa fac asemenea postari ca te faci de rusiune.

hai bafta frumosule.
 

DeletedUser30628

Dai dovada ca esti un om 'extraordinar' si ca ai un caracter 'deosebit'
in locul tau nu as mai iesii pe forum sa fac asemenea postari ca te faci de rusiune.

hai bafta frumosule.

pai eu ma pot considera frumos,cat in interior cat si exterior :D...asa ma facut mamica mea...mai frumusel :p

pacat ca eu nu am postat pe forum la noi poze ca trag de haltere...dar voi posta si eu...sa le arat fetelor ce fibra am pe branduri:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
 

DeletedUser

...

asa,fa o poza special pentru mine.vrei sa fiu admiratorul tau ?:))
 

DeletedUser

...

Iti cedez tie satele numai daca schimbi numele satelor"FAN GABYCFR" :))

Pe urma vom vedea ce si cum..poate iti mai dau si o bere inca nu stiu daca meriti :p:p
 

DeletedUser523

Daca s-a deviat de la subiectul temei de ce nu o inchide nimeni:confused::)
 

DeletedUser30628

Iti cedez tie satele numai daca schimbi numele satelor"FAN GABYCFR" :))

Pe urma vom vedea ce si cum..poate iti mai dau si o bere inca nu stiu daca meriti :p:p

pai ma..mai degraba sa pui tu la satele tale Fan Stai jos 3 :))) cred ca suna mai frumos si stai jos 3 are un loc in clasament cat de cat frumusel :p


neme,azi noapte m-am distrat putin si am luat primu sat contra voastra :)...de acum voi incepe sa iau sa nu va mai aud ca nu va atacam deloc :)) si nu putem lua sate de la voi
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus