Discutii SP23

Marky.

member
Scor reacție
0
Tu aproape pe fiecare lume intri sa le dai "noobilor" cu harta-n cap dar tot tu esti ala care iasa afara cu buza umflată dar mna.. oricum, pana la urma intenția conteaza:)
 

Deleted User - 743804330

Tu aproape pe fiecare lume intri sa le dai "noobilor" cu harta-n cap dar tot tu esti ala care iasa afara cu buza umflată dar mna.. oricum, pana la urma intenția conteaza:)
100% adevar
Tot da cu harta in cap de o vreme ,dar si-o cam da singur
 

Deleted User - 743783525

Noi suntem o mânuța de oameni (10 la numar) care pe speciala următoare intram sa ne batem cu băieții care au fost șocați pe aceasta speciala :))))

dacă cineva vrea sa ni se alăture , nu ezitați : pm me
Al dracu papagal ai stiut la fiecare organizat cu ce te ataca unde vin nobili unde vine fake si asa prost esti ca faceai splituri la fake uri ..speeder ul £££...mele
 

R z N

member
Scor reacție
0
Al dracu papagal ai stiut la fiecare organizat cu ce te ataca unde vin nobili unde vine fake si asa prost esti ca faceai splituri la fake uri ..speeder ul £££...mele



Prietene , te contrazici singur ...1 la mână , 2 la mână te cam bate limba română
Și nu știu de ce am impresia ca ești un laket la care i-am luat 200 de sate intr-o noapte
Nu te baga in seama cu nume grele .. ca nu i loc
 

ironically

member
Scor reacție
0
Noi suntem o mânuța de oameni (10 la numar) care pe speciala următoare intram sa ne batem cu băieții care au fost șocați pe aceasta speciala :))))

dacă cineva vrea sa ni se alăture , nu ezitați : pm me


Toti am fost socati de jocul vostru de culise
 
Sus