Discutii SpeedWars V

DeletedUser41996

Chiar azdimineata ma gandeam cand va mai fi un turneu speed wars :D si uitel :D
 

DeletedUser

Chiar ma gandeam daca mai detine Romania echipa?!! Ca ii antrenam eu dar cand aud astia de premii fug .Nu le mai trebuiesc premiile lor cum nu-i mai trebuie surdului ochelari de vedere :D
 

DeletedUser41996

Cativa isi vor schimba numele cred..., pe runda asta lunga cu pp nam mai intrat sa ma pot odihni calumea pana sambata :D
 

DeletedUser

au avut noroc ca am fost la scoala :)

Daca imi aduc aminte bine...asa ai zis si speciala trecuta cand ai disparut si de pe 30 si de pe speciala...firar ea de scoala sa fie...mereu iti iau astia satele cand inveti..iti spun eu ca iti stiu orarul astia...eu zic ca sunt niste oameni fara suflet...tu vrei sa relansezi economia Romaniei si ei iti iau satele :(
 

DeletedUser41996

Daca imi aduc aminte pe speciala trecuta nu am mai jucat 2 luni si am terminat pe locu 20, iar pe lumea 30 nam mai avut chef!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Pai asa pot sa zic si eu...cum sa mai ai chef cand esti prins cu suporti de haine in sac :)))
Chiar m-ai facut curios cu afirmatia asta a ta cu locul 20...ma intrebi daca cineva a salvat top 20 de pe speciala 1...
 

DeletedUser43329

Deh parca vad ca o sa castige cineva din "mainstream" :)) Si asta o sa se si intample,dar cand ii vezi pe unii ca au intrat pe speed stii deja ca ai intrat degeaba xD

Succes la pretendenti la titlu..si la restul :D
 
Sus