Discutii SpeedWars V

baD rullz

member
Scor reacție
98
In primul rand trebuie sa te adresezi cu :"Domnule Rakanishu." , nu cu Rakanishulee..Ce esti pe deal cu oile?
Mie poti sa-mi zici nene si sa-mi ceri voie de acum incolo cand vrei sa mai postezi pe extern. :D
Comprende?!?!?:cool:
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
Nu am pretentia si nici nu am avut vreodata sa mi se adreseze jucatorii cu "Domnule".
Legat de propuneri, le vom analiza/discuta...cand sau daca vor fi si puse in practica, nu pot sa spun acum.
 

DeletedUser42606

bad eu cred k tu ai impresia k esti mai presus de toti.baga-ti mintile in cap k deja devi stresant.vad k aici vrei sa conduci tu banuiesc k in lumea reala esti condus:)) si incerci sa te afirmi si tu aici din pacate pt tine nu prea iti iese:p
 

DeletedUser36071

ba dreacu ... ma uitam de dimineata la niste runde din urma ... daca as fi descoperit si eu triburile sa joc rundele 1-500 ... pff, atunci chiar puteam sa zic ca am gasit un joc misto "de strategie" ... poate o sa mai fie candva o runda daia cu 400-600 jucatori , oldschool ... mdeah ... probabil nu , dar ... ma rog , ar fi de incercat chestia cu un speed la nu stiu cat timp ... si sa fie si premii de pp , nu multe barbare , daca ai mai trimite circulare si pe lumiile normale ... sa fie gen pe rand din nou rundele 1-10 macar ... asa la 1 luna sau nu stiu ... si asa s-a dus de tot si jocul asta ca nivel de interes ... a scazut foarte foarte mult numarul de jucatori si probabil peste 3 update-uri se va injumatati din nou :( ... sad :)
 

DeletedUser43579

aia cu multe barbare gen 100 la 1 jucator is plictisitoare rau de tot....te plictisesti sa tot cuceresti dar daca ar fi una d`aia in care sa nu poti cuceri barbare si sa fie vreo 2-3 la 1 jucator aia as mai zice si eu "runda speed" in care sa fie macel si eu as mai propune sa se faca rundele speed cu 3-4 triburi aleatorii in care membrii tribului castigator sa castige 30-60pp si mai mare limita de jucatori:D
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
Runde cu barbare multe nu sunt asa des...eu cel putin incerc sa fac runde cu cat mai putine...ca dovada cele din ultimele 2 sapt, bine...o runda cu barbare mai multe trebuie sa fie, pana la urma ( din pacate ) astea sunt cele mai populate si din ce exista pe threadul de propuneri, majoritatea vor cu peste 3-400% barbs. Si statistic ( pana la urma asta conteaza ) cele cu barb multe si mai lungi sunt mereu populate, de multe ori destul de mult peste limita de 100 de jucatori free, ca mie, lui x sau y nu le convine...e cu totul alta treaba...ca in orice democratie ne supunem majoritatii ( chiar daca ii injuram unii dintre noi :D ). In fine...eu mereu am incercat sa impac si capra si varza cum se zice pe la noi :))
Legat de premiile de runde, din pacate nu eu le decid, am o limita in care pot sa dau, e adevarat ca eu hotarasc care runda este cu premii, dar in total nu am cum sa trec de un anumit prag/luna.
 

DeletedUser36071

pai da ... la 2 runde pe luna ... ( asta nu inseamna ca 2 runde sa tina o luna ... una o sapt , una 3 zile si dupa alternari ... sa fie 400 pp pentru locu 1 sau ceva de genul , daca ar intra jucatori si ai reproduce efectiv setarile rundelor 1-5 ... ar fi fain :D
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
Setarile rundelor 1-5... se regasesc in multe runde, toti care ne-am perindat la "butoane" am incercat sa le facem cat mai diverse...nu tin minte sa se fi repetat in aceeasi saptamana de 2-3 ori aceleasi setari, ma rog. Legat de premii...am mai spus, incerc sa fac cum e mai bine. Acum sa fim seriosi, eu sau oricine ar fi sau a fost admin pe config le-a facut in functie de preferinte, de cati joaca pe runda de tip x, de tip y...etc, mai acum ceva timp ( daca stau si caut gasesc postarile pe aici ) se spunea sa nu mai fie atatea bash/cat, m-am conformat. Si pana la urma rundele vin ca urmare a propunerilor voastre, majoritatea...ca mai imi bubuie si mie mintea e alta discutie :D
 

baD rullz

member
Scor reacție
98
bad eu cred k tu ai impresia k esti mai presus de toti.baga-ti mintile in cap k deja devi stresant.vad k aici vrei sa conduci tu banuiesc k in lumea reala esti condus:)) si incerci sa te afirmi si tu aici din pacate pt tine nu prea iti iese:p

In ultimele runde jucate am fost mereu pe 1.Am jucat numai pe speed wars si la sfarsit sau cand am dat suficient fum am dat satele celor ce se bat la campionat..Se pare ca tu vorbesti aiurea din nou.Si ca tot ai adus vorba,da,ma cred mai presus decat unii.
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
Amandoi incetati sau plecati in vacanta, aici nu discutam despre rivalitatile dintre voi.

PS. Nu ma intereseaza cine a inceput, dar tu bad ai merita un mic concediu, pana la urma nu te-a intrebat nimeni nimic pe tine. Daca ma consideram "ofuscat" ii ziceam eu ceva lui Azbest, nu am nevoie de avocati, nu mi-o lua in nume de rau, dar nu te mai baga doar de dragul de a mai pune un numar in plus la contorul de posturi.
 

DeletedUser42606

bine spus raka.eu nu m-am luat de el din motive personale k nu pun la suflet ce se intampla pe speed dar mi s-a parut k a trecut de limita bunului simt si prea comenteaza la toti.
 
Scor reacție
12
pai da ... la 2 runde pe luna ... ( asta nu inseamna ca 2 runde sa tina o luna ... una o sapt , una 3 zile si dupa alternari ... sa fie 400 pp pentru locu 1 sau ceva de genul , daca ar intra jucatori si ai reproduce efectiv setarile rundelor 1-5 ... ar fi fain :D

speed 100 :)
barbarele sa ramana la 26 de pct ar fi super
 

DeletedUser36071

da bre rakanishule , dar erau fara barbare ... stiu ca prima oara cand am auzit de speed se juca un prieten de-al meu si mie nu-mi placea si intrebam ce-s cu punctele gri :)) ai doamne ... ma rog , stiu ca era harta clasica si fara barbare , dar ma rog , atunci pe un speed ca acela puteai pune 0 barbare ca intrau pe putin 500 jucatori ... ma rog , te mai gandesti la chestia cu rundele ... gen ar fi o faza interesanta sa iei din nou rundele de la 1 la xxxx ... si sa faci cam la aceleasi intervale ... poate o intra lumea , oricum nu setarile sau rundele cu barbare strica speed-ul , lipsa de jucatori o face :(

apropo , anu' asta nu au mai anuntat astia vreun cm cu premii fantoma? cam prin martie-aprilie incepuse si anu' trecut =))))
 

DeletedUser

am auzit eu ca raka nu mai vrea sa participe la concursuri d-astea 'fantoma" :D

Raka te rog sa faci un clasament la speed wars daca nu te deranjeaza cererea mea :D
 
Sus