Discutii SpeedWars VI

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
145
Nu am zis ca sigur vor fi...dar vedem ce mai bagam intre rundele de la sw.
 

DeletedUser42606

lol ce am ratat runda...am crezut k incepe la 19:00 offff
 

DeletedUser42932

lol ce am ratat runda...am crezut k incepe la 19:00 offff

same feeling :)))
rakanishu sigur n-ai modificat ceva pe acolo? inca o nelamurire, dece nu se anunta eventul asemenea speed wars V ? sistematic fiecare runa+ bonusuri- inceput- sfarsit- castigator. aiurea...
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
145
Nu am inteles cum nu s-a anuntat ca la SW 5 ? La SW 6 am pus link si pe pagina principala, pe langa anuntul normal de aici. Rundele sunt anuntate exact la fel, nu e nimic schimbat.

Intr-adevar am schimbat ora de start din 19 in 17, dar am facut-o de la 9 dimineata ieri, probabil ar fi trebuit cu 1 zi inainte.
 

DeletedUser42606

nu sa anuntat nimic din cate stiu. eu stiam k incepe la ora 19 asa citisem pe forum
 

DeletedUser42606

raka faci misto de noi cu runda 4?? mine 2 si barbarele nu cresc?? oare ce farmam, noi?
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
145
Am zis undeva ca vor fi numai runde usoare ? Jucati si asa daca va considerati jucatori, v-ati obisnuit sa farmati ( automat unii ).
 

DeletedUser42606

pai jocul asta se bazeaza si pe farm din cate stiu eu... acum k unii farmeaza cu scripturi ilegale e treaba voastra sa ii potoliti chestia e k o sa fie o runda plictititoare ridici minele k alte sanse nu prea ai si atat.
 
Sus