Discutii Stiri Ro21

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Pentru a evita spamul din topicul de stiri, parerile despre fuziuni, aliante ,razboaie se vor face aici.
 

DeletedUser

Ştirile Lumii 21 - Discutii

cine a castigat cel mai tare razboi de pana acum?:D
 

Lord Catau

member
Scor reacție
1
cred ca pierd eu primul sat, ma atacat de 99 de ori cu paladinul
inca odata si gata mi-a luat satul :(
 

DeletedUser

oficial sau doar verbal? ce numesti tu prin familie de triburi?
aveti un singur om care se ocupa cu diplomatia? un singur recrutor? un singur lider?
 

DeletedUser

UNA DINTRE CELE MAI IMPORTANTE STIRI !!!

Asa cum se stia, tribulului SHOCK? i-a fost frica imensa de tribul [H] iar pentru asta au demonstrat ca nu au scrupule si ca sunt in stare de orice... prin nimereala au reusit sa sparga parola unui jucator din conducerea [H], apoi au concediat toti membrii pe care au avut timp. Dar Intemeietorii [H] au actionat la timp astfel ca [H] a cazut doar de pe locul 15 pe 26 dar va reveni deoarece membrii se vor intoarce !!!

Felicitari tribului SHOCK? pentru demonstratia aceasta!!! M-am convins de ce sunt in stare acesti jucatori!!!
 

DeletedUser

UNA DINTRE CELE MAI IMPORTANTE STIRI !!!

Asa cum se stia, tribulului SHOCK? i-a fost frica imensa de tribul [H] iar pentru asta au demonstrat ca nu au scrupule si ca sunt in stare de orice... prin nimereala au reusit sa sparga parola unui jucator din conducerea [H], apoi au concediat toti membrii pe care au avut timp. Dar Intemeietorii [H] au actionat la timp astfel ca [H] a cazut doar de pe locul 15 pe 26 dar va reveni deoarece membrii se vor intoarce !!!

Felicitari tribului SHOCK? pentru demonstratia aceasta!!! M-am convins de ce sunt in stare acesti jucatori!!!

Exista tribul H?:eek:
Eu am aflat de la un tip intemeietor cica in chestia aia de-si zice H ca ei au dat drepturi unor oameni care le-au concediat membrii, dar eu presupun ca ei s-au certat intre ei si sa nu-si piarda credibilitatea in ce-a mai ramas din trib au pus la cale povestea asta. Dar nu s-au pus de acord cu detaliile. Unii zic ca li s-a spart parola altii ca au dat drepturi si le-au fost concediati membrii.Eh, e greu cu credibilitatea asta.
 

DeletedUser184

chiar daca nu aveti moderator dedicat tot exista cineva care supravegheaza.

va recomand sa lasati spamul deoparte - altfel sigur se aplica regulamentul si sanctiunile ce vor duce la o binemeritata vacanta
 

DeletedUser34781

ma ofer voluntar
am gresit de prea multe ori,
da daca tot tre sa pedepsesti pe cineva - ohhhh, cu regret, fa-o pe mine...
la naiba:))))
 

DeletedUser34781

bre, deci nu intelege gresit, pe mine nu pe mine
nooo
zau, da-mi ban pt dublu post, ca e mai simplu:p
 

DeletedUser35727

o intrebare cam banala pentru topicul asta dar ma cam pierd pe forumul asta...Unde trebuie sa anunt ca suntem 2 jucatori ce impartim aceeasi legatura de net??
 

DeletedUser

Setari - Impartirea legaturii la internet. tu il treci pe el, el pe tine
 

DeletedUser

si tot esti blocat de admni deci mai bine nu postai un sfat prietenesc pentru alti;)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus