Discutii Valentine's Versus Dragobete

DeletedUser

4. Nu se permite participarea la concurs de pe conturi mai noi de 1 luna.

asta-i discriminare pe fata :p
 

DeletedUser42520

Fiecare isi poate face 10 conturi cu care sa participe,pentru a-si mari sansele.Ghinionul tau daca e unicul tau cont.
 

DeletedUser

glumesc tati , sunt 1 dintre cei care au fost pro cand s-a bagat regula asta ;) am cont vechi , nu stiu insa daca o sa particip sau nu ...
 

DeletedUser37481

Topicul de inscrieri ma gandesc ca o sa apara in curand,nu?
 

DeletedUser37481

Perioada de inscrieri: 13 februarie 2013 - 21 februarie 2013
Perioada de votare: 22 februarie 2013 - 28 februarie 2013

Creațiile vor fi trimise prin mesaj privat către: rakanishu


Deci sa inteleg ca doar trebuie sa trimiti mesaj cu creatia si esti inscris.Credeam ca se face un topic special :)
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
Nu, topicul va fi facut dar pe forumul intern, urmand ca dupa expirarea perioadei de inscrieri sa fie facute si publice in cadrul threadului de votare ( nenominal - creatiile ).

Fiecare inscris va primi confirmare la mesajul trimis ( aici pe forum, nu in alta parte ) pentru inscriere.
 

DeletedUser21711

Singurul motiv pentru care nu particip la acest concurs, este acesta "Regulament de votare".

O mare prostie la concursuri.

Aici de fapt, castiga cel mai popular jucator, care isi face cea mai tare reclama, nu cel care are creatia cea mai buna...

Pacat...
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
...si daca am alege noi am fi acuzati de favoritisme, stiu.

La ultimele concursuri, dupa umila mea parere personala, cei care au castigat chiar au meritat.
 

DeletedUser

...si daca am alege noi am fi acuzati de favoritisme, stiu.

La ultimele concursuri, dupa umila mea parere personala, cei care au castigat chiar au meritat.

Aici ai spus un mare neadevar...eu ma urmarit concursul de semnaturi..si crede-ma ca unele din semnaturile alea le faceam in paint..si au castigat...
 

DeletedUser

greu ...

2mocu2g.jpg
 

DeletedUser26877

Felicitari pentru idee, sunt curios totusi cati iau in serios oamenii treaba asta !

Nu uitati totusi ca nu doar azi trebuie sa iubiti ...
 

DeletedUser

Singurul motiv pentru care nu particip la acest concurs, este acesta "Regulament de votare".

O mare prostie la concursuri.

Aici de fapt, castiga cel mai popular jucator, care isi face cea mai tare reclama, nu cel care are creatia cea mai buna...

Pacat...


Total de acord...cine are cei mai multi prieteni si isi face loby mai bine...castiga:D
 

DeletedUser

Eu am participat,sper sa demonstrez ca se poate si fara "multi prieteni" ..
 
Sus