Discutii !!!

  • Autor subiect Hunter-Muttley
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Invitaţii
NOBLE-KNIGHTS Acceptare Refuzare
Rock Tribe Acceptare Refuzare
the room 304 Acceptare Refuzare
Limpa Crustaders Acceptare Refuzare
TRUPELE SWAT Acceptare Refuzare
UNITED Kings Acceptare Refuzare
Rise Of nation Acceptare Refuzare
Defend and Fight 1 Acceptare Refuzare
Dark Hunter Acceptare Refuzare
ParkouR Acceptare Refuzare
KAMIKAZE-FIGHTER Acceptare Refuzare
The Lords of Death Acceptare Refuzare
Apocalypso Acceptare Refuzare
Bad Boys Acceptare Refuzare
ANCIETS Acceptare Refuzare
vsALL Acceptare Refuzare
Stiinta UCV Acceptare Refuzare
The Pirates Acceptare Refuzare
Tribal Legion of Death Acceptare Refuzare
The Shield Acceptare Refuzare
 

DeletedUser

si ce-i din asta ca aveti atitea invitatii?nu puteti sa blocati invitatiile ca sa nu fiti deranjati pe viitor?
 

DeletedUser

si ce-i din asta ca aveti atitea invitatii?nu puteti sa blocati invitatiile ca sa nu fiti deranjati pe viitor?

Nu , poti sa ai foarte multe avantaje daca stii cum sa speculezi experienta mica a celor care dau invitatii :>
 

DeletedUser523

Eu mi-am blocat, imediat dupa ce am intrat, primirea invitatiilor, ca nu-mi place sa fiu deranjat cu lucruri inutile:D:cool:
 

DeletedUser1969

Eu mi-am blocat, imediat dupa ce am intrat, primirea invitatiilor, ca nu-mi place sa fiu deranjat cu lucruri inutile:D:cool:

o_O domnu tzepes vad ca va-ti tras trib frumusel....bafta bafta...:D
toate vedetele .....apropo dupa o absenta de 6 lumi...iaca ca am revenit si eu
 

DeletedUser15142

Am gasit tribul care iti trebuie : D-I suntem prea noobi pentru o prezentare amanuntita:)
 

DeletedUser

ai zis cumva "suntem" ?:)) Eu vad ca esti singur in trib :( deci "esti" nu "suntem" :p
 

DeletedUser20794

Vai tu... K44 duce lipsa... E foarte plictisitor K asta.... Am 1000 de invitatii si nici un mail :|
 

DeletedUser

Am cazut in k65... imi gaseste si mie cineva loc in vreun trib? :(
 

DeletedUser7556

Care ma invitati si pe mine intr-un trib, momentan sunt in tribul de pe Locul1 si ii foarte dezorganizat, sunt vre-o 5 moderatori conducatori la fel....fiecare face ce vrea!
M-am rugat de intemeietor sa ma faca Moderator sa organizez putin forumul, si incep aialalti ca nu ii place aia, altu zice iara ca nu ii place si sterge, altu se trezeste sa mai faca nustiu ce si sate tot tribu in sus, si tot asa.
Tot timpul am norocul sa ajung in astfel de triburi!
yahoosad.gif
yahoosigh.gif
 

DeletedUser

Cine vrea... am infiintat cu Night Angel ....tribul NOA(NO Alliance) sub noua denumire de ENA(Empire of No Alliance) in k75 ...Majoritate ne cunosc de pe L6 si L8 . Ma cautati! :) Cel mai bine daca doriti acum ar fi momentul pentru un inceput nou...exista posibilitatea de 85 la suta de a cadea in k75.
 

DeletedUser

Care ma invitati si pe mine intr-un trib, momentan sunt in tribul de pe Locul1 si ii foarte dezorganizat, sunt vre-o 5 moderatori conducatori la fel....fiecare face ce vrea!
M-am rugat de intemeietor sa ma faca Moderator sa organizez putin forumul, si incep aialalti ca nu ii place aia, altu zice iara ca nu ii place si sterge, altu se trezeste sa mai faca nustiu ce si sate tot tribu in sus, si tot asa.
Tot timpul am norocul sa ajung in astfel de triburi!
yahoosad.gif
yahoosigh.gif

Daca este cum spui tu, atunci vor rezista mult timp pe locul 1 :)
 

DeletedUser

Probabil va trebui sa inchid aceasta tema daca voi continuati sa faceti Spam. Va mai citez inca odata din Regulament.

2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil in cazul posturilor foarte scurte si fara relevanta.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus