DiViN Vs. PDT

  • Autor subiect DeletedUser34375
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Chestia cu recrutatul este asta ,nu am nimic impotriva pt ca si altii au recrutat, m-am uitat pe TWSTATS si am vazut ca si ROYAL au luat jucatori din BTK cu care au avut razboi si din fostul Q daca te uiti acum BTK mai are vreo 200.000 de mii de puncte si aveau cateva zeci de milioane la inceputul razboiului sau crezi ca ROYAL au cucerit toate satele si au mai ramas numai 200 k ,nu ,ROYAL si H.A si altii au recrutat din jucatorii aia ,altceva am vrut sa zic si oricat nu-ti convine tie sau la altcineva din PDT toate astea 6 milioane de puncte castigate de la TOA au fost castigate pt ca au trecut jucatorii la voi nu a trebuit sa va bateti ca sa cuceriti satele alea si la fel este si cu alte recrutari din fostul CP ,UPS ,TROAN voi ati crescut mult din jucatorii care au venit la voi din alte triburi nu a trebuit sa va bateti deloc pt satele alea .

Si inca o data care e problema ta?Dar vad ca te sacaie rau ce am facut,si ce o sa facem in continuare.Atata timp cat nu are legatura cu razboiul nu inteleg faza...Am observat ca tu esti ala din divin care cauta orice lucru care sa para rau,dar de fapt nici tu nu stii ce sa cauti:)


PS:las-o mai moale,ca tot un joc ramane,nu castigi nimic in real life
 

DeletedUser

Si inca o data care e problema ta?Dar vad ca te sacaie rau ce am facut,si ce o sa facem in continuare.Atata timp cat nu are legatura cu razboiul nu inteleg faza...Am observat ca tu esti ala din divin care cauta orice lucru care sa para rau,dar de fapt nici tu nu stii ce sa cauti:)

Asta ti se pare tie ca ma sacaie si nu caut lucruri care sa para rele este realitatea care poate fi verificata de oricine doreste sa vada cum a evoluat PDT ,nu este ceva inventat de mine ,am facut o constatare ca satele care au fost luate au fost luate de la jucatori care au fost in TOA si PDT nu are nici un merit la cucerirea acelor sate si cresterea lor daca am facut vreo eroare in ce am spus poti sa arati unde este eroarea pe care am spus-o sa vad si eu ,altfel simplul fapt ca am facut o constatare nu cred ca am gresit cu ceva .
 

DeletedUser

Asta ti se pare tie ca ma sacaie si nu caut lucruri care sa para rele este realitatea care poate fi verificata de oricine doreste sa vada cum a evoluat PDT ,nu este ceva inventat de mine ,am facut o constatare ca satele care au fost luate au fost luate de la jucatori care au fost in TOA si PDT nu are nici un merit la cucerirea acelor sate si cresterea lor daca am facut vreo eroare in ce am spus poti sa arati unde este eroarea pe care am spus-o sa vad si eu ,altfel simplul fapt ca am facut o constatare nu cred ca am gresit cu ceva .

Scopul scuza mijloacele,sa fim seriosi...Sa vada toti cum a evoulat PDT,pot sa se uite pe twstats,nicio problema si vad ei singurei,nu stau sa ma uit cum a evoluat divin ca stim si noi ca a avut 1000000000 de academii,asa ca las-o moarta...:)...Daca vreti asa de mult locul 1 fuzionati toate triburile din familie,si o sa aveti cam 30 de academii..si o sa fie ok.Stiam ca asa o sa faci cand o sa inceapa razboiul,ca pe extern numai tu postezi toate tampeniile...nu ai viata?ca asa as intelege:))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Da ? Si care sunt tampeniile spuse de mine ?
Care-i problema ,nu am jignit pe nimeni ,nu am spus prostii ,ce am spus poate fi verificat pe TWSTATS asa ca nu vad nici o problema numai in capul tau exista tampenii si faptul ca as avea vreo problema cum s-a dezvoltat PDT ,am dreptul sa scriu pe extern atata timp cat nu am vorbit urat, nu am spus minciuni si respect regulamentul .
 

DeletedUser

Da ? Si care sunt tampeniile spuse de mine ?
Care-i problema ,nu am jignit pe nimeni ,nu am spus prostii ,ce am spus poate fi verificat pe TWSTATS asa ca nu vad nici o problema numai in capul tau exista tampenii si faptul ca as avea vreo problema cum s-a dezvoltat PDT ,am dreptul sa scriu pe extern atata timp cat nu am vorbit urat, nu am spus minciuni si respect regulamentul .


mai uitativa pe clasamente si o sa vedeti exact cine conduce lumea18....credeti ca daca inobilati trompetele si inactivi din academeile noastre demonstrati ceva...auzi ce titlu la topic divin vs PDT mai bine ati incerca L18 vs PDT ...aveti si voi un razboi si pe ala il aduceti pe extern adunatura de copii frustrati....mai lasa Twstats deoparte si concentreazate pe desfacut banane

1.1. Tratati-i pe ceilalti cu respect si mentineti discutiile in limitele bunului simt. Nu uitati ca pe forum sunt membri de varste diferite si a caror experienta de joc difera de la caz la caz, motiv pentru care va rugam sa fiti rabdatori daca uneori apar intrebari care pot parea "stupide" sau "infantile".
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Da ? Si care sunt tampeniile spuse de mine ?
Care-i problema ,nu am jignit pe nimeni ,nu am spus prostii ,ce am spus poate fi verificat pe TWSTATS asa ca nu vad nici o problema numai in capul tau exista tampenii si faptul ca as avea vreo problema cum s-a dezvoltat PDT ,am dreptul sa scriu pe extern atata timp cat nu am vorbit urat, nu am spus minciuni si respect regulamentul .

Mai bine spus aberezi....Numai puteti niciunul de PDT,ca nu puteti sa ne dizolvati o data,si asta va omoara pe toti...Apropo zvonurile sunt adevarate?Patriot se lasa?:)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

nu va mai faceti reclama pe spatele nostru k nimic nui pe gratis in lumea asta

luati primi 10 membri de la noi si comparatii cu voi ...primi 10 de la noi au mai multe puncte k tot tribu vostru la fel si la inamici invinsi
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

nu va mai faceti reclama pe spatele nostru k nimic nui pe gratis in lumea asta

luati primi 10 membri de la noi si comparatii cu voi ...primi 10 de la noi au mai multe puncte k tot tribu vostru la fel si la inamici invinsi

Daca e sa aiba inamici invinsi da-mi voie sa iti spun ca au fost prosti , ori au spart trupe asa , in loc sa caute cel mai slab om (referitor la armata) si sa-l innobileze rapid ... Si + au innobilat intern cat n-a innobilat tot l18 , aduc statistici , ...si tu stighi gura mai mica ok te rog frumos nu de alta dar incalci regulile fara sa vrei .
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus