DiViN vs +SAS+

  • Autor subiect DeletedUser13808
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

PUSKI-ILIE

member
Scor reacție
4
am primit vreo 2 mustrari si mi sau sters doua comentarii ale mele..in fine probabil PUSKI a avut dreptate ,dar nu inteleg un lucru...de ce aceasta postare nu a fost stearsa

Nu sunt sigur la ce mesaj te referi, dar când un mesaj care încalcă regulamentul nu e şters de către mine de obicei vreau să dau un exemplu rău pentru forum şi să amintesc membrilor forumului, nu doar celui sancţionat, de existenţa unor reguli... sau câteodată nu le şterg pentru că postarea are şi o "urmă" de ontopic şi ştergând mesajul întrerup o discuţie.
Pentru orice alte întrebări, sunt disponibil oricând pe privat.
 

DeletedUser16781

Tu ce intelegi prin "faceti orice" ? Ce-i de condamnat la noi? Ca am mai facut o alianta?
Si unde e problema? Dorinta noastra (logica si fireasca, la urma urmei suntem in razboi) deranjeaza? :)

Parerea mea, problema principala e la voi. Dusmanie si ura ca la jucatorii vostri n-am mai intalnit. N-ar fi fost nimic daca acestia se exprimau in joc, prin atacuri, insa ei au facut-o doar pe forum sau prin mesaje. Pentru un joc, sa ajungi sa-l faci pe cineva "prost" sau in alte feluri nu-si gaseste justificare. Ati depasit de mult masura.

Ehh..uitate pe twstats sa vezi ca ma exprim si-n joc :p

Aceea a fost singura jignire pe care i-am adus-o pentru ca pur si simplu mi-am iesit din minti :)
I-am spus ca nu ma vait ... si totusi el a continuat sa imi spuna asta de multe ori ..numai pentru a ma enerva,cred :))..sunt suparacios tare oricum :p
Putin ma intereseaza ca pierd niste sate atata timp cat nu le cedez asa usor cum fac unii cand sunt atacati :)...asta e jocul mai si pierzi mai si castigi ar trebui sa ne distram nu sa ne uram ;)

Cu toate ca in prima mea postare am vrut sa arat dorinta DIVIN de a distruge +SAS+..sau mai bine zis disperarea na :p :)) am postat in asa fel incat sa para amuzant pentru a nu intepa pe altii....dar na .. s-a ajuns unde s-a ajuns :| si cred ca ar trebui sa oprim..nu ca nu as avea cum sa-mi apar afirmatiile pt ca nu postez nimic fara sa stiu (doar de alianta RIP-DIVIN nu stiam :)))

Mi se pare normal ca atat DIVIN cat si +SAS+ sa-si doreasca desfiintarea dusmanului...si cred ca si noi cei din +SAS+ suntem la fel de disperati ca cei din DIVIN :))....daca nu mai mult =))..e ura mare domnule :))

Daca eu ti-am spus anumite informatii despre mine nu trebuie acum sa postezi pe un forum :)):p

Te astept pe privat sa-ti spun care e treaba cu scoala :)

Bafta!! si numai tie!!
 

DeletedUser

cine vrei, tu nu existi, asa ca nu te bag in seama. Nu am uitat cu ce provocari ai venit pe forum cu ceva timp in urma.

C.Razvan, nu te mai enerva. Esti tanar si fierbe sangele in voi, insa nu aici ar trebui sa simti asa ceva. :)
Tanno nu a gresit cu nimic, el ti-a reprosat pe buna dreptate:
1. daca voi ati inceput acest razboi
2. daca voi ati complotat impotriva DiViN pe timp de pace
3. daca voi sunteti cei ce v-ati schimbat aliantele
4. daca voi va laudati la inceput ca in 3 luni de zile DiViN se destrama (asta era prognoza lui Qillindori)
...atunci de ce mai veniti pe extern sa sustineti niste aberatii?

Ai ajuns la vorba mea, SAS e disperat rau sa ne desfiinteze. Dar stii care-i diferenta? Noi ne dorim acest lucru din dorinta de a invinge, suntem in razboi, normal. Pe cand voi, din ura! Unii dintre voi, nu generalizez.

A mai facut cineva o afirmatie aberanta, cum ca am facut respectiva uniune pentru a distruge GEMINA. Parca ne numise "monstruoasa coalitie". Acum SAS este aliat cu PDT, insa nu mai este "monstruoasa coalitie". :)
Asta se intampla cand orgoliul din voi va controleaza comportamentul, reactiile.

1.1. Tratati-i pe ceilalti cu respect si mentineti discutiile in limitele bunului simt. Nu uitati ca pe forum sunt membri de varste diferite si a caror experienta de joc difera de la caz la caz, motiv pentru care va rugam sa fiti rabdatori daca uneori apar intrebari care pot parea "stupide" sau "infantile".


Te rog sa dai exemple concrete, pe cine am jignit in acest mesaj?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Jucător the patriot
Profil
Vârsta: 41
Genul: masculin
Localitate: Buzau/Ploiesti
Profilul
user_image.php

Text personal
In Romania acestor timpuri execrabile, cenzura unor bolsevici si-a refacut aparitia. Nu ai voie sa spui nimic, imediat ti se baga pumnul in gura.
Rusine!!!

De azi inainte (ma rog, dupa ce-mi expira "pedeapsa"), protestez prin singurul mod posibil, asa n-au ce sa-mi mai faca, nu voi mai posta pe forumul extern!
Daca sunteti patiti ca mine si ca altii (apropo, sunt "pedepsiti" 3 jucatori din DiViN si un jucator pro-DiViN pe motive inchipuite, de mai mare rasul) va rog sa nu mai postati pe forumul extern, nici macar la tema cu razboiul, lasati-i sa-si trimita bezele, intre ei.

Rusine! Rusine! Rusine!

Eu astept cu nerabdare sa te tii de cuvant :)

Noi ne dorim acest lucru din dorinta de a invinge, suntem in razboi, normal. Pe cand voi, din ura! Unii dintre voi, nu generalizez.
Doamne, ce chior sunt, in fiecare jucator Divin zace un Corneliu Zelea Codreanu (mai ales in Trosnea). Va doresc sa faceti un dIVIN ca soarele de pe cer :p .

Asta se intampla cand orgoliul din voi va controleaza comportamentul, reactiile.
Autocaracterizarea ta sincera si obiectiva merita aplaudata!!

Bravo! Bravo! Bravo!
clap2.gif
clap2.gif
clap2.gif
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Trabantzel, refugiatul din CTM, nimeni nu te baga in seama.

Pusky, cred ca ti-ai ales gresit poza la avatar.


Acest mesaj l-am mai postat o data dar cineva prin abuz la sters. Doresc sa stiu si eu pentru ce motiv.

2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil in cazul posturilor foarte scurte si fara relevanta.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Postul lui Trabantzel este la subiect, asa-i? Al meu, ca i-am raspuns, nu mai este. :)
Nu ai avut niciun motiv, e clar un abuz.

Si ne mai miram de ce Romania e in hazna. :)


6.3. Toate reclamatiile sau criticile in legatura cu activitatea moderatorilor sau a adminilor de pe forum sau din joc (incluzand aici sanctiunile primite) se vor face numai prin sistemul intern de suport. Orice incercare de a deschide o discutie pe aceasta tema pe forum va fi considerata infractiune si pedepsita cu un avertisment iar tema va fi inchisa/stearsa .

Spre informarea ta şi postul lui a fost sancţionat!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Acum ca familia sas se alatura familiei Empire Of The East Side cred ca topicul trebuie sa fie inchis,ca nu mai are rost:p
 

DeletedUser34375

cu siguranta :)
am deschis altul pentru a putea avea si tu unde sa postezi :D bafta :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus