Dizolvare +SAS+(Qiilindory)

DeletedUser

Bun desi pt mine lumea 5 a ramas doar o experienta alaturi de o gramada de oameni minunati din o gramada de puncte de vedere am incheiato atunci cand am dat stergere si dizolvarea tribului si am zis ca nu o sa mai intru vreodata pe aici ba chiar nu am mai intrat deloc pe triburile pana pe lumea 18...

In fine o sa explic mai jos un pic cum am ajuns iar sa postez aici ideeia e alta ca pur si simplu cum am revenit din nou pe triburile si am mai urmarit un pic discutiile de pe extern de aici desi de multe ori am avut intentia sa intervin am zis ca nu e necesar fidca nu joc... in fine ce vreau sa subliniez este ca am vazut multe multe cazuri in care diferiti neavizati( sa nu zic altfel) au tot postat despre mine si despre situatia care a fost cu dizolvarea +SAS+-ului.

Vreau sa subliniez cateva chesti pt cei care isi dau cu parerea despre mine si despre dizolvarea +SAS+-ului si sunt cam asa:

Cati din voi totii mari astia jucatori care postatati despre mine
ati stat macar ca sa nu mai zic ati condus un trib timp de aproape 3 ani si nu exagerez deloc... un trib creeat pt prima data cu niste prieteni plecati din conducerea KOH( ca tot am vazut la un moment dat ceva postat de IMMO BURN si marile triburi de la inceput)care a fost creat in prima zi a acestei lumi si ca acest trib sa creasca si sa treaca prin diferite stadi de mamut(peste 1300 de membri)
de delasare si tot felu de faze de genu si sa ajunga sa se mentinta mai bine de un an jumate in top 5 ca sa nu zic o perioada mare din asta locu 2....

Repet trib creat aici cu personale din conducere cu cateva excepti cunoscute total aici si pt care asta a reprezentat prima lume...
si care sa luptat cum am stiut noi ca recunosc nu am fost cei mai mari luptatori cu atatea triburi si atatia jucatori experimentati veniti din alte lumi..

Cati din mari jucatori astia care posteaza despre mine stiu cate sate am avut eu luate de la inobilari interne... cati din mari astia jucatori stiu cati jucatori inamici am trimis la margine si cum zona in care am fost in afara de unique nu a putut nici macar sa miste vreun alt trib de la inceput pana m-am lasat...

Cati din mari astia jucatori stiu cum am condus eu tribu si cum am incercat sa respect valorile morale ale jocului si nu am jucat murdar chiar daca va pot da 100 de exemple in care am pierdut din cauza asta( cea cu NOI( a lu stranutelu) cea cu UFO a cameleonului) amandoi stiu despre ce zic
Cati din voi ati vazut trib dupa trib dizolvandu-se
mutandu-se si schimandu-si numele si jucatori care s-au plimbat din trib in trib si intrebativa cum am facut de am tinut atata timp acelasi trib si am stiut sa imi tin oameni aproape de mine atata timp....
Si as putea sa o duc asa cu cu cati din voi ati fost sau ati facut pana dimineata ...
mai adaug doar atat...
Daca si dupa ce am spus asta inca mai aveti suspiciuni cum se face ca dupa inca multe luni de la dizolvare am tot primit mereu telefoane/mesaje/discuti pe mess in care eram rugat sa refac Familia +SAS+ pe alta lume de o gramada de oameni si cum dupa multe luni cand am decis asta s-au adunat in jur de 200 de persoane...
in fine nu am postat aici cu scopul sa ma laud nu mi-a pasat si nu o sa imi pese in continuare de parerile celor care nu cunosc situatia doar ca nu mi se pare corect cum priviti +SAS+ si din pacare aici o sa ma laud daca nu ati fost il el nu o sa intalegeti niciodata miile ca sa nu zic zecile de mi de pagini scrise pe forum si istoria tribului
Si acuma referitor la dizolvare... e o poveste foarte lunga si ar mai trebui o zi ca sa pot sa lamuresc o sa zic clar
principalele motive a fost timpu(NU doar al meu ci al intregi conduceri)
2 Faptu ca s=au lasat prea multi oameni care au reprezentat conducerea
3 Faptu ca intr-o anumita proportie tribu luase o intorsatura diferita fata de ce mi-am dorit la inceput si pt care atatia oameni au pus suflet si anume luarea de sate si dorinta de putere prin orice scopt si modalitate.
4.Fidca se creease o mare tensiune in putina conducere care mai ramasese a tribului(dupa ani intregi imaginativa cate orgoli
s-au putut aduna) si oricum urma o schindare(nu ca as nu as mai fi trecut prin asta k am inabusit multe revolte si tradari) dar se ajunsese la un punct in care pur si simplu nu se mai putea face mare lucru
5.Pt ca dupa anumite discutii am preferat sa ne retragem in glorie de pe locu 2
6.Din cauza razboiului care il duceam impotriva la totii pt k la sfarsit asa sa ajuns
asta e in mare as putea sa mai adaug o gramada dar cred ca e destul si asa e postu lung

In inchieiere vream doar sa spun ca nu oblig pe nimeni sa citeasca acest post si unde o sa mai vad postari despre mine si despre dizolvarea +SAS+ o sa il adaug de cate ori e nevoie nu ca m-ar interesa vreun pic ci pt ca vreau sa se stie si adevaru(meu) si sa nu se mai emita pareri de aiurea si daca dupa ce ati citit toate astea tot o sa mai zica vreo unu din voi ca dupa 3 ani in care am condus tribu alaturi de prieteni eu am dat dizolvare din cauza instabilitati mele emotionale sau din cauza razboaielor sau mai stiu eu ce alte motive pot doar sa spun ca sunteti batuti in cap(nu jugnesc pe nimeni)

Nu spun ca nu am facut greseli nu spun ca as fi un mare jucator sau un mare lider spun doar ca orice lucru are un sfarsit care inseamna un alt inceput si ca eu mi-am demonstrat mie si celor care am crezut eu de cuvinta ce am avut de demontrat pe acest joc
Cam asta e multumesc celor care au fost alaturi de mine si respect pt cei care inca mai joaca aici,e necesar mult timp si acuma atentia mea e indrepatata sa cuceresc lumea reala satele nu inseamna nimic nu va lasati corupti de aceasta putere virtuala care are rolul ei si pt mine a fost si o experenta de viata...
Rog moderatori sa nu stearga pot sa il si inchida postu fidca nu ma intereseaza comentarile cine are cap poate sa intaleaga... si scuzati ortografia e tarziu...

Bafta la dezvoltate si bafta in viata reala tuturor care m-au cunoscut pe lumea asta....
 

DeletedUser13364

nu spune ca e mare jucat pentru ca stie ca's mai bun ca el :)))



Dorule bun ca ai postat ca ma chinuiam mereu sa explic :)
+SAS+ 4 ever:)
 

DeletedUser29092

Sp1sule..nu mai postezi nimic? Dormi in front fiule..nu am mai vazut asa ceva :))
 

DeletedUser

buna ....

Si eu am fost in +sas+ si sunt total deacord cu doru. Aveam id Bluefly pe atunci. Si in noi eram in conducere dar nu asta e important....intradevar Doru era un bun strateg de nota 10+.

vreau sa va rog pe cei care aveti listele cu atributiile fiecaruia din conducere si binevoiti sa mi le dati sa imi dati un raspuns pe mess pe id-ul miha_g88. Va multumesc.
 
Sus