~DMC~ vs TRY

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

muhamad prea multa suferinta si lauda de sine pentru tribul vostru , nu cred ca realizezi cand spui bb vs lumea 13 e suficient sa aveti granita cu 2 triburi dusmane si nu cred ca o sa rezistati...

Cand ajungi la realizarile lui Mohamed,sau iti pot da n exemple din OUT,DMC,BB sau Fostul TRY atunci sa sari pe extern cu declaratiile pe care le faci...pana una alta te numeri printre cei mai slabi playeri de pe L13 si ar trebui cum iti si zice el sa-ti vezi de satele tale

Bla Bla Bla....Razboiul sa sfarsit...1 la mana-Stapane Mohamed uita-te cu cateva pagini in urma unde afirmam ca nu ii prinde vara pe cei din Try ( sa adeverit :eek:).
2 la mana- mi-a sopiti o pasarica cum ca relatile dintre regal si bb nu sunt chiar cele mai bune:D
3 la mana- ROG UN MODERATOR SA INCHIDA TOPICUL- daca sunt doritori se poate deschide unul nou DMC vs BB :)


P.S LEGAT DE H3LL- AI GRIJA CA A AJUNS IN APROPIEREA TA...FA-TI STOCU DE RED BULL SI CAFEA CA NU TI SE PREVEDE UN VIITOR STARLUCIT...te-am pupat pe sate.

1 Esti orb de felul tau : TRY exista si va exista mereu,pana la sfarsitul Lumii 13,daca nu ma crezi si inainte sa-mi vii ca vorbesc prostii sa-mi ceri daca nu gasesti tu singur lista sa zic a primilor 50 fosti membrii TRY si iti vor spune exact ce iti zic eu,TRY exista in sufletele si in inimile tuturor si pe Harta inca mai e doar orbii nu vad,desi acum sunt in OUT,DMC si nbz se vor lupta pentru aceste triburi exact cum au facut-o pt TRY
Apropos TRY va disparea cand dispar acesti jucatori :) asta in ce vara va fi....2020?

2 nu cunosc,nu comentez

3 Aici iti dau dreptate se poate inchide aceasta tema !

Pe viitor foloseşte opţiunea edit!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser12768

1.Am o vaga impresie ca tu nu VEZI SEMNELE DE INTREBARE (???? am pus mai multe dar tot nu le vezi??). Pentru ca cineva sa faca o declaratie trebuie sa construiasca un enunt, nu intrebari...imi pare rau sa te dezamagesc atat de tare dar cred ca ai sarit sau chiulit peste cateva ore de gramatica(sintaxa propozitiei) in clasele primare.

2. Regalul este intr-adevar intr-un punct probabil terminus, stiu asta foarte bine pentru ca acolo am fost o buna perioada de timp...

3.Nu stiu de ce dar cred ca singurul care s-a simtit ofensat de intrebarile mele ai fost tu...am spus ceva atat de jignitor?? Nu uita!! Este un JOC, distractie maxima, cearta minima.


PS: Nu-ti voi mai raspunde la urmatoarele eventuale interpelari, vad foarte bine ca ceilalti colegi tribali au stiut sa inteleaga intrebarile mele si chiar sa raspunda cuviincios.

Nici măcar să nu mai întrebi băi băiatule! De întrebări d-astea retorice sunt sătul şi de habarnişti ca tine care ies pe extern din lipsă de ocupaţie.
Vorba lu' Muhammad...vezi-ţi nenicule de satele tale acolo şi lasă externul.
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
Nici măcar să nu mai întrebi băi băiatule! De întrebări d-astea retorice sunt sătul şi de habarnişti ca tine care ies pe extern din lipsă de ocupaţie.
Vorba lu' Muhammad...vezi-ţi nenicule de satele tale acolo şi lasă externul.



Unii atat pot, cand nu ai argumente incepi atacurile la persoana...forumul extern este facut pentru membrii lumii respective, eu fac parte din aceasta lume chiar daca iti place sau nu...ma bucur ca ma ataci si noi suntem aliati pe harta, dai un exemplu bun.
In acelasi timp ma pot apara si iti pot spune si eu cateva...
1. Sunt mai bun ca tine la inamici invinsi cu toate ca am de 3 ori mai putine sate ca tine...interesant nu?
2. Pentru un jucator care isi ia satele in proportie de 60-70% din innobilari interne ai cam mult tupeu sa urli asa de tare...

Am crezut ca nu va fi nevoie sa iti raspund, dar uite ca a fost. Pentru mine topicul acesta este inchis.
 

DeletedUser12768

1. Tu 3 sferturi din inamicii invinsi ii ai ca aparator...eu mai mult de 3 sferturi ii am ca agresor.
2. Ai mult mai multe inobilari interne ca mine asa ca ciocu' mic nu mai comenta.
3. Nu ma intereseaza culoarea ta pe harta atata timp cat vorbesti fara sa gandesti.
4. Cand baietii din Smile ti-au injumatatit satele (tu fiind in Regal) ai fugit repede in Smile de frica sa nu parasesti lumea 13.
5. Treci la cotet si nu te mai obosi sa-mi dai replica...esti praf!
 

DeletedUser27452

observ ca pusky de editat stie sa editeze pe la alti :)) da cred ca nu stie cum sa inchida topicu asta ???
shame !! :D (da da 5 puncte penalizare ) =))
 

DeletedUser

1 Esti orb de felul tau : TRY exista si va exista mereu,pana la sfarsitul Lumii 13,daca nu ma crezi si inainte sa-mi vii ca vorbesc prostii sa-mi ceri daca nu gasesti tu singur lista sa zic a primilor 50 fosti membrii TRY si iti vor spune exact ce iti zic eu,TRY exista in sufletele si in inimile tuturor si pe Harta inca mai e doar orbii nu vad,desi acum sunt in OUT,DMC si nbz se vor lupta pentru aceste triburi exact cum au facut-o pt TRY
Apropos TRY va disparea cand dispar acesti jucatori :) asta in ce vara va fi....2020?


Pe viitor foloseşte opţiunea edit!

eram sigur,doyarule,ca nu vei intra in DMC.asta apropo la ce ai spus despre TRY,ca nu va disparea de pe harta.
 

DeletedUser

observ ca pusky de editat stie sa editeze pe la alti :)) da cred ca nu stie cum sa inchida topicu asta ???
shame !! :D (da da 5 puncte penalizare ) =))

Topicul a fost facut de chivulet, deci posibil ca el trebuie sa ceara asta, pentru ca ilie sa-l inchida :)
 

DeletedUser

eram sigur,doyarule,ca nu vei intra in DMC.asta apropo la ce ai spus despre TRY,ca nu va disparea de pe harta.

Daca as sti si cine esti ar fi ceva :)
Dar hai totusi sa-ti raspund la prostiile spuse de tine mai sus ca vorbesti fara sa cunosti absolut nimic

1 Nu a fost decizia mea sa intru in OUT,nici sa NU intru in DMC,mai mult dupa mine DMC-ul nu ma vrut,asta intreba-i pe ei pentru un raspuns :) probabil am facut pream mult misto de unii dintre ei (daca nu stiu de gluma ce vina am eu)
2 TRY ca si trib nu mai exista,insa cei care au fost acolo atata timp cat mai joaca duc numele mai departe,acest lucru nu l-ai inteles,sau poate eu nu explic cum trebuie.
3 Acum sunt membru OUT si vreau sa lupt alaturi de ei in continuare asa cum am facut-o in TRY impotriva lor,asa o voi face alaturi de ei impotriva dusmanilor...nu isi are sensul sa-mi cauti "nod in papura" daca asta urmaresti.

PS : adenauer

2. Pentru un jucator care isi ia satele in proportie de 60-70% din innobilari interne ai cam mult tupeu sa urli asa de tare...

Aici nu sunt de acord cu tine
un jucator bun,innobileaza intern,k de aia sunt interne pe toate lumile si in toate triburile (jucatori inactivi si sate barbare sunt pretutindeni si nu e oferta limitata) dar isi face timp si pentru dusmani,atacand si cucerind sate...mai pierzi mai castigi,dar nu poti cataloga un jucator k fiind slab deoarece innobileaza intern,daca e asa incearca-l pe harta sa te contrazici :d
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Vizavi de mutarea ta doyarule nu ma surprinde nimic ca sa treci la tabara adversa:eek:...nu a fost decizia ta? dar cine e mai pe cont tu sau altcineva de nu iei tu astfel de decizi. Atat timp xcat doar tu joci pe acel cont de doar decizia ta.


si acu sa iti spun de ce nu ma surprinde plecare ta la fosti dusmani...pai sti de ce maaaa? ca tu ai astfel de antecedente;),
 

DeletedUser29034

Side 1:
Tribes: ~DMC~ =DMC=
Players:

Side 2:
Tribes: TRY TRY-A
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2,009
Tabăra 2: 794
Diferență: 1,215

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 20,258,777
Tabăra 2: 7,590,984
Diferență: 12,667,793

image.php


Statistica finala a acestui razboi! Felicitari ~DMC~,felicitari si aliatilor =nbz= si [OUT],si cinste invinsilor,a fost un razboi frumos in care s-au spus si vorbe frumoase si vorbe mai putin frumoase,cred ca este momentul sa trecem peste toate orgoliile care au fost in toate taberele si sa ne concentram pe prezent!
Am rugamintea catre toti memebrii ~DMC~ sa nu mai se contreze cu fosti memebri TRY!
 

DeletedUser

sigur ca DMC-ul nu te-a vrut,doyarule...daca nu stii sa-ti tii gura si cum si ce sa vorbesti!!!
dar,nu fii ofuscat,mare pierdere nu esti.
:p
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus