Doar un trib este "NOI"

  • Autor subiect DeletedUser6843
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser6843

Loc de incercat sa ne explice un incepator care sta 24/24 triburile.
Continua Chevyx , fa-te de ras.
Vorbeste de triburile si o sa ai replici pe masura , defapt o sa iti explic ce si cum , eu sau oricare alt membru NOI , dar ai grija ,NOI ,legendele raspundem cand dorim ca deh' ni se ....
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Unul beat reazemă un felinar. Altul, tot beat, arătînd felinarul, îl întreabă:
- Ce-i asta, domnule? Luna sau soarele?
- Nu ştiu, dom'le, că eu nu-s de prin partea locului...

cam la asta se rezuma prezenta ta in jocul asta .


Iti repet ce am spus dincolo , cand vei fi dispus sa faci un 1 la 1 cu mine pe ce lume vrei tu cu ce setari vrei tu si orice zona a hartii te rog sa ma anunti . Poti lua numarul meu de telefon de la cei din INQ . Mai departe iti urez succes in autoadmiratul in oglinda . O zi plina de succese ( sau succesuri ) sa ai cu tribu ' !


LE : nu stiu de ce mi-ar pasa de aprecierea ta pe harta . atata timp cat n-ai jucat cu mine sau contra mea orice zici tu le tratez la 3 km in spatele garii de nord .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6843

Vezi tu domnu stranutatu , si intr-un joc ca si in real life
Real life?:))
Vezi ca suntem in 2010 si vara a trecut de mult.

exista oameni ca tine care in lipsa argumentelor recurg la jigniri
Incearca-ma la discutii despre triburile sau trib pana atunci cand m-am lasat.
Restul bravo NOI :D

Iti repet ce am spus dincolo , cand vei fi dispus sa faci un 1 la 1 cu mine pe ce lume vrei tu cu ce setari vrei tu si orice zona a hartii te rog sa ma anunti .

Sterge-te la gura , clabuci?
Nu mai joc de multa vreme , as juca , dar alaturi de membrii NOI.
Refuz sa ma cobor la nivelul tau , explicatiile le ai mai sus

Poti lua numarul meu de telefon de la cei din INQ . Mai departe iti urez succes in autoadmiratul in oglinda . O zi plina de succese ( sau succesuri ) sa ai cu tribu ' !

Multumim bre'

LE : nu stiu de ce mi-ar pasa de aprecierea ta pe harta . atata timp cat n-ai jucat cu mine sau contra mea orice zici tu le tratez la 3 km in spatele garii de nord .

Esti cel mai slab , cauta-ma cand treci de pasul "farmari"

Legenda pe intelesul tau este un trib care a castigat o lume nu unul care cu lasitate a dat mass delete si se si lauda cu asta . Iti spun asta pentru ca pe lumea 5 nu ati facut nimic , aici pe l11 fiind singura voastra performanta .

Ai ramas singuru care INCA mai moare de ciuda.

Acum pls comenteaza la topicul facut de singurul neuron functional si lasa asta tribului caruia ii este dedicat si anume INQ . Nu se numeste noi vs war si INQ vs WAR . Pls retragete-te si plangi in coltul tau si lasa jucatorii sa isi vada de razboiul lor .

Succes noua , succes lor .
peseu: tu ai inceput primul domne :)) (sa nu uiti sa iei pastilutele)

spor la joaca
 

DeletedUser37305

asa stranutelule fi rau ... leagate de toti noobi (acum noob-ul fiind chevyx)


Chevyx esti un noob :))

St3l1s7ul here
 

DeletedUser37305

m-am lasat ....

da cu ce te-a suparat noob-ul asta de Chevyx ??
 

DeletedUser6843

Te-ai lasat de tot sau doar pe timp de scoala?
(Chiar imi era dor de un speed , dar oha timp)

M-a suparat ca a zis de trib atatat tot , de mine ca-s slab , aici nu ma agit , triburile(40% am invatat pe speed , 50% de la colegii de trib si 10% ce am mai prins de pe extern)


haide sa ne lasam si de extern :))
 

DeletedUser37305

m-ai joc doar cand ma roaga cineva sa intru cu el sau ca il ajut...dar in rest nu joc.

si eu am jucat in tribul NOI...si toti de acolo sunt super ok....iar cei din INQ sunt niste noobi :))
 

DeletedUser6843

Aici era vorba de Chevyx , noobi nu-s deloc , sunt pe primul loc , m-am si vazut cu cativa dintre ei sunt super ok(am zis sa punem si de-o intalnire pe la munte , acum sa vedem ) , vorba aia fiecare cu gasca sa.

Spor la joaca boss , eu am iesit.
 

DeletedUser

Real life?:))
Vezi ca suntem in 2010 si vara a trecut de mult.

Incearca-ma la discutii despre triburile sau trib pana atunci cand m-am lasat.
Restul bravo NOI :D

Sterge-te la gura , clabuci?
Nu mai joc de multa vreme , as juca , dar alaturi de membrii NOI.
Refuz sa ma cobor la nivelul tau , explicatiile le ai mai sus

si ciocolata invelea marmota in staniol sau cum era ca nu mai stiu :(
 

DeletedUser

Loc de incercat sa ne explice un incepator care sta 24/24 triburile.
Continua Chevyx , fa-te de ras.
Vorbeste de triburile si o sa ai replici pe masura , defapt o sa iti explic ce si cum , eu sau oricare alt membru NOI , dar ai grija ,NOI ,legendele raspundem cand dorim ca deh' ni se ....

Simpatica telenovela:))
unde e inceputul???
 

DeletedUser

Loc de incercat sa ne explice un incepator care sta 24/24 triburile.
Continua Chevyx , fa-te de ras.
Vorbeste de triburile si o sa ai replici pe masura , defapt o sa iti explic ce si cum , eu sau oricare alt membru NOI , dar ai grija ,NOI ,legendele raspundem cand dorim ca deh' ni se ....

bre nea stranutatule ... ai dreptate , sunt un noob . cel mai mare chiar . foarte posibil . ca sa-ti raspund cu aceeasi masura cu care vorbesti tu despre mine ar trebui sa spun ca la intalnirea INQ la care ai participat si tu mi-ai facut impresia unui laudaros si a unui gura sparta care nu stie de vorbeste . dar nu o fac , ma abtin . nu ma leg de RL-ul tau pt ca nu te cunosc acolo . cert e ca de 3 ani de cand joc triburile nu am pierdut un sat catre dusmani iar asta o pot confirma colegii actuali sau fostii colegi din INQ sau mai bine de atat o poate face tw-ul . hai sa nu mint , am pierdut un sat la Piter90 ( cand juca la voi pe alt cont decat al lui pe care abia il luasem iar el a fost pe faza si l-a furat inainte sa ajunga sprijinul meu dar pe care l-a recuperat imediat MIA01 ) . In rest ce vezi tu despre mine pe tw sunt sate luate de mine de la dusmani si doar recuperate de ei ( dar ghici ce bre , satele alea sunt tot la mine ) .

acum sa vorbim de stiinta jocului pe care o are dl stranutatu (m-am obosit sa te caut ca sa vad si eu cine are de invatat de la cine ) .
clasica : http://ro.twstats.com/roc1/index.php?page=player&mode=conquers&id=31094
spune-mi ca si acolo ai condus tribul de pe cont de 116 ca pe l11
lumea 1 : http://ro.twstats.com/ro1/index.php...n=-1&type=gain&enemy=-1&enemyt=-1&min=0&max=0
5 sate de la playeri in rest barbari si interne
lumea 5 ( unde ai atins cele mai mari performante ) :http://ro.twstats.com/ro5/index.php...n=-1&type=gain&enemy=-1&enemyt=-1&min=0&max=0
nu vad nici 30 sate din alt trib dar vad sute de interne

acum sa vedem ce gasim despre marele noob chevyx .
l11 :http://ro.twstats.com/ro11/index.php?page=player&id=785975
o gramada de interne ( logic , pana la jumatatea contului n-am avut granita si am jucat pe deff ; bre cand voi o atacati pe MIA01 si nu i-ati luat un sat va rupeati in sprijinul meu ) dar si o gramada de sate luate din alte triburi
l14 :http://ro.twstats.com/ro14/index.ph...5975&pn=-1&type=&enemy=-1&enemyt=-1&min=&max=
vezi tu , barbarul ala de 702 pct era bonus atelier . stii la ce este util satul ala ?
l17 :http://ro.twstats.com/ro17/index.ph...5975&pn=-1&type=&enemy=-1&enemyt=-1&min=&max=
si aici iti dau clasa :D
l19 ( si am ajuns la prezent ) :http://ro.twstats.com/ro19/index.php?page=player&id=785975
ce se vede aici la mine la tine nu se va vedea niciodata . deocamdata stau prost , sunt doar loc 19 la oda ; 19 chevyx [-T.Y-] 7,32 Mio. ( sper ca nu este necesara o traducere legat de ce inseamna ODA )
iar tribul condus de mine -T.Y- ... arata asa : http://ro.twstats.com/ro19/index.php?page=tribe&id=12612

LE : vezi si cuceririle tribului si spune-ti parerea de expert


bre pana la practica ne omoara teoria . ai intrebat o data pe forumul extern cum gasesti istoria unui player chiar daca nu mai exista pe acea lume . uite ca se poate .

unde sunt lectiile alea pe care ziceai ca mi le predai ? sau mai pe intelesul tau , cine ziceai ca e legenda ? vezi tu , tu vorbesti la nervi , spui ce crezi tu sau ai vrea sa creada lumea despre mie si te bucuri cand vorbesti cu colegii de trib despre mine : moooama ce l-am facut pe ala pe extern . bre n-ai facut pe nimeni . intai invata si tu cum e sa ataci un jucator , sa ii iei satul si apoi invata-ma pe mine cum se joaca jocul asta . pana atunci taci sau fa 2-3 plecaciuni cand vorbesti cu mine . acum sa-ti spun si in ce consta jobul meu : pur si simplu stau la pc si ** la telefon . sa nu sune a lauda zic doar ca ma ocup cu organizarea in firma . punct .


acum bre meseriasule ( na ca nu mai scap de bre asta ) , cand tu vei face in joc ce vezi mai sus la mine da-mi te rog un pm pe lumea pe care o sa ma gasesti ( nu schimb userul , raman cu chevyx pt ca daca fac o comparatie chevyx -stranutatu , chevyx chiar spune ceva in joc ) sau ia telefonul meu de la dmada din Inq si suna-ma sa facem 1 la 1 ala sa vedem ce ai invatat . faptul ca ai intemeiat tribul NOI este egal cu zero atata timp cat tu nu ti=ai adus contributia la urcarea lui ci ... altii . daca stai siter pe cont de 116 pct nu te numesti jucator ci ...... te las pe tine sa afli .

poate m-am exprimat gresit , nu am zis ca tribul NOI este un trib plin de noobi sau un trib slab altfel nu era unde e acum . dar repet , e acolo pe munca altora nu a ta . scuze celor din NOI care s-au simtit jigniti de afirmatiile mele ( aveti si voi foarte multi jucatori demni de tot respectul in jocul asta ) , nu am vrut sa arat decat ca full nu a avut 500 sate intre cei din RART ci mult mai putine + ca voi ( el , full ) s-a bagat in seama pe topicul INQ cu maretele voastre cuceriri din war ( reale dealtfel dar si gunoiul legat de rart ascuns sub pres ......) . si da , stiu ca s-a stabilit ca razboiul final sa se dea intre NOI si INQ .;)


scuze pentru acest poem . cand mai vii cu acuze la adresa mea adu acuze fondate nu acuze nefondate . cand vei vrea tutoriale despre jocul asta anunta-ma , promit sa le adaptez special puterii tale de intelegere . :D:D:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser37305

ce zici...daca tot te iei de stranutelu...facem noi 1 vs 1 ? :D


St3l1s7ul here
 

DeletedUser37305

bai nene..stranutelu este un prieten bun si il apar pentru ca vreau.

dar eu iti garantez ca stiu ceva mai mult la triburile decat stii tu ;)
sau poate ma insel, sper sa aflu adevarul....
 

DeletedUser37305

iti dau o clona dupa cap de nu stii ce e cu tine....

ia zi...facem undeva 1 vs 1 ? :D
 

DeletedUser

asta esti , o clona . dupa ce il fac cu dl stranutatu il fac si cu tine . stai la rand ( asa e cand ai de-a face cu o vedeta ) . dupa ceafa sa-i dai lu tactu pustiule
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus