Doar un trib este "NOI"

  • Autor subiect DeletedUser6843
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

daca are timp cineva,sa faca o statistica cu primii 25 jucatori din ~INQ~ si sa vada cati sunt veterani si cati sunt racolati din alte triburi.....sa nu va mire cum stau lucrurile....

cred ca ~INQ~ este obsesia ta, sau ai ramas singur in trib si nu ai cu cine sa mai vorbesti.
probabil stai si te pupi in oglinda pentru ceea ce scrii tu aici. de fiecare data cand arunc pe aici un ochi dau de cugetarile tale. de fapt sunt mai degraba niste frustrari. regret ca nu m-am consultat cu tine in deciziile pe care le-am luat cu privire la politica tribului. din pacate am gresit pentru ca tribul este acum dominant pe lumea 11. te rog frumos sa ma ierti si promit ca pe alta lume nu mai fac ce am facut aici!
:D
 

DeletedUser

daca asta mi-a fost soarta sa devin idol ce pot face eu ?sa fug de fani ? n-ar fi frumos :p
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

cred ca ~INQ~ este obsesia ta, sau ai ramas singur in trib si nu ai cu cine sa mai vorbesti.
probabil stai si te pupi in oglinda pentru ceea ce scrii tu aici. de fiecare data cand arunc pe aici un ochi dau de cugetarile tale. de fapt sunt mai degraba niste frustrari. regret ca nu m-am consultat cu tine in deciziile pe care le-am luat cu privire la politica tribului. din pacate am gresit pentru ca tribul este acum dominant pe lumea 11. te rog frumos sa ma ierti si promit ca pe alta lume nu mai fac ce am facut aici!
:D

Tocmai cand eram convis ca nu-mi vei da nici o replica:)
Inq- ul este azi dominant pe L11,dar prin ce aranjamente, numai de tine stiute.
Intrebare intrebatoare: fara frustrati ca mine ar fi avut farmec acest joc?
Cunosc raspunsul.
 

DeletedUser

floris draga, eu am o propunere. poate mi-o iau de la sefi, poate nu :p
nu vreti voi un forum comun sa povestim...doar asa, de distractie, nu sa ne jignim reciproc. nelegat de triburi:)

daca tot suntem asa vorbareti, mie mi s-ar parea o idee buna. am incercat si cu war, dar nu le-a placut sa vorbeasca cu noi, din pacate:(
 

DeletedUser

floris draga, eu am o propunere. poate mi-o iau de la sefi, poate nu :p
nu vreti voi un forum comun sa povestim...doar asa, de distractie, nu sa ne jignim reciproc. nelegat de triburi:)

daca tot suntem asa vorbareti, mie mi s-ar parea o idee buna. am incercat si cu war, dar nu le-a placut sa vorbeasca cu noi, din pacate:(

Sigur ti-o iei de la sefi;)
E bine aici si poate mai intervine si altcineva pe forum.
 

DeletedUser30946

floris nu fi suparat ai avut numai de invatat ,un razboi nu se castiga numai pe harta ci si politic se pare ca acest joc atinge anumite nivlele la acre unii nici nu se gandeau
ce sa mai spun dmada isi merita titulatura de intemeietor ,a stiut sa ia o decizie , a cerut parerea conduceriii e,am actionat toti la cerea lui
INQ e unic pe l 11,sau legat prietenii pe joc cat si in viata reala se pierd ore la tel ,skyp (mesu e demodat }si acuma avem un concurs de miss :)))
 

DeletedUser

floris nu fi suparat ai avut numai de invatat ,un razboi nu se castiga numai pe harta ci si politic se pare ca acest joc atinge anumite nivlele la acre unii nici nu se gandeau
ce sa mai spun dmada isi merita titulatura de intemeietor ,a stiut sa ia o decizie , a cerut parerea conduceriii e,am actionat toti la cerea lui
INQ e unic pe l 11,sau legat prietenii pe joc cat si in viata reala se pierd ore la tel ,skyp (mesu e demodat }si acuma avem un concurs de miss :)))

totalmente adevarat...doar cu amendamentul ca nu v-ati respectat aliatii...ati format o bisericuta,cativa,si in rest potopul....tocmai ca se pierd ore pe acest joc(nu doar voi) ar fi trebuit un pic de respect....repet pentru ultima oara:RAR nu meritau ce le faceti acuma.....
 

DeletedUser37258

care RAR? babalacu a spus la mine in casa ca "rar inseamna serinus si babalacu!"
sa se stearga de pe harta cei 2... si mai vedem ce jucatori raman... atunci vom vedea care din jucatorii respectivi, merita sa mai continuue pe L11.
dupa cum spuneam si zilele trecute... am un mesaj cu serinus, in care el spune "multe"! poate ca daca l-ai vedea si tu, floris... nu ai mai spune ca nu meritau...
 

DeletedUser

care RAR? babalacu a spus la mine in casa ca "rar inseamna serinus si babalacu!"
sa se stearga de pe harta cei 2... si mai vedem ce jucatori raman... atunci vom vedea care din jucatorii respectivi, merita sa mai continuue pe L11.
dupa cum spuneam si zilele trecute... am un mesaj cu serinus, in care el spune "multe"! poate ca daca l-ai vedea si tu, floris... nu ai mai spune ca nu meritau...

babalacu si cu serinus au decis cu ceva timp in urma sa va urmeze in granita cu war,rupand fuziunea celor doua triburi....atunci am avut si noi discutii in contracditorii,si ulterior la fel.....ei au gresit atunci,si au vrut sa-si repare greseala refuzand sa ne atace acum(sper sa nu ma insel)....imi pare rau ca nu au vrut sa continuam impreuna,chiar daca ar fi pierdut satele din granita cu war....sunt convins ca altfel stateau ostilitatile azi....dar ei au decis ce sa faca,poate s-au plictisit...
 

DeletedUser

nu pot sa te cred..pentru babalacu garantez ca joaca bine...si este un joc de echipa..individual nu valorezi nici cat o ceapa degerata...o vorba batraneasca spune ca sa te urci in caruta la cine te roaga.....ei nu au facut asa,s-au dat jos:))
 

DeletedUser

si babalacu, si serinus isi demoleaza satele de ceva vreme.
atunci cum poti sa spui ca merg alaturi de noi?
le-am dat sate sa urce in granita iar ei isi baga cp de ceva timp ca sa-si demoleze satele. le-am dat de ales si au refuzat, din pacate au luat deciziile fara sa-si interbe jucatorii din trib, jucatori ce vor dispare de pe L11.
daca ei au ales sa-si darame satele, atunci ce parteneri de alianta mai pot fi?
 

DeletedUser

si babalacu, si serinus isi demoleaza satele de ceva vreme.
atunci cum poti sa spui ca merg alaturi de noi?
le-am dat sate sa urce in granita iar ei isi baga cp de ceva timp ca sa-si demoleze satele. le-am dat de ales si au refuzat, din pacate au luat deciziile fara sa-si interbe jucatorii din trib, jucatori ce vor dispare de pe L11.
daca ei au ales sa-si darame satele, atunci ce parteneri de alianta mai pot fi?

spui doar jumatate de adevar...spune cum am decurs lucrurile pana sa inceapa sa-si demoleze satele...faptul sa-si demoleaza satele e decizia lor ca sa nu le luam gata dezvoltate(o parte din ele)......nu eu i-am trimis in granita cu war....eu le-am spus la vremea respectiva sa-si vada de razboiul cu NOI(inclusiv fugarii in INQ) si fuziunea cu T3@p@...crede-ma ca azi era alta harta...ei nu cunosc lozinca dezbina si conduce:D
 

DeletedUser37258

eu nu stiu de ce ai tu parerea asta... tu chiar crezi ca daca erau in trib cu voi, nu mai pierdeau satele astea?
atunci existau mai multi jucatori activi pe partea aia... s-au sters 3 conturi mari de pe zona cu RAR-ul! conturi care puteau face diferenta!
uite-te sa vezi cat a crescut RAR-ul pe satele de barbari de acolo...
daca ei nu stiu acum sa joace, de ce crezi tu ca ar fi stiut atunci?
pe granita cu WAR-ul nu au urcat decat 2 jucatori din RAR (serinus si babalacu), restul au stat si au batut taleri in zona din sud...
am sa incerc sa fac rost de inamici invinsi pe care ii are RAR-ul in razboiul cu WAR-ul (separat pe fiecare jucator in parte).
si ai sa vezi care este ajutorul RAR-ului in razboiul ala (vorbesc de ajutorul ofensiv).
 

DeletedUser

eu nu stiu de ce ai tu parerea asta... tu chiar crezi ca daca erau in trib cu voi, nu mai pierdeau satele astea?
atunci existau mai multi jucatori activi pe partea aia... s-au sters 3 conturi mari de pe zona cu RAR-ul! conturi care puteau face diferenta!
uite-te sa vezi cat a crescut RAR-ul pe satele de barbari de acolo...
daca ei nu stiu acum sa joace, de ce crezi tu ca ar fi stiut atunci?
pe granita cu WAR-ul nu au urcat decat 2 jucatori din RAR (serinus si babalacu), restul au stat si au batut taleri in zona din sud...
am sa incerc sa fac rost de inamici invinsi pe care ii are RAR-ul in razboiul cu WAR-ul (separat pe fiecare jucator in parte).
si ai sa vezi care este ajutorul RAR-ului in razboiul ala (vorbesc de ajutorul ofensiv).

tot ce spui este corect,dar daca ramaneau cu noi se schimba calimera...la asta ma refer....au pierdut timpul si acum sate prin decizia luata la vremea respectiva....conturi inactive au fost in toate zonele si au beneficiat toti de ele.....stergeri cont au fost si in war si in INQ si in NOI.....dar daca ramaneau in zona ,grupati, era altceva....la asta ma refer...cum a fost executat fullll la vremea respectiv,azi gimih,joker erau istorie....asta ca o analiza a situatiei,si nu ca un repros...
P.S. nu toti stiu sa joace in INQ,dar este suficient ca cineva sa-i invete,sa le spuna ce sa faca....la mine este unu in trib care dupa 2 ani de joc trimite sprijin 352 de arcasi.....dar imi trimite paladinul si face enorm...
 

DeletedUser

Inainte sa zici ca fulllll a fost executat mai bine te duci la babalacu sa iti zica povestea de atunci.
Cand o sa ajungi tu sa joci la nivelul meu atunci sa vorbesti de mine. ;)
 

DeletedUser

Inainte sa zici ca fulllll a fost executat mai bine te duci la babalacu sa iti zica povestea de atunci.
Cand o sa ajungi tu sa joci la nivelul meu atunci sa vorbesti de mine. ;)

stiu povestea de atunci,dar tot la fel de bine stiu ce inseamna sa nu fii ajutat.....ai fost cu multe sate izolate de trib...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus