Dodge, ca arde!

  • Autor subiect DeletedUser38023
  • Data de început

DeletedUser38023

Stiu ca e pe forum un cod care se pune in fata butonului de dodge.. E scurt, ceva de genul "game&{screenplace}"..
E codul care il pui in fata link-ului de la dodge-ul propriu-zis, ca sa functioneze cu toate trupele indiferent de satul de pe care ai da dodge-ul ..

Sunt sigur ca am prostioara asta si in calculator si am vazut-o de multe ori si pe forum, dar niciodata nu o gasesc atunci cand am nevoie de ea... Acum imi trebuie pe speed ..:D

Help! :eek::D
 

DeletedUser5809

Foloseste linkul dintrun raport Ataca din nou cu toate trupele.
 

DeletedUser5809

Ar fi trebuit sa mearga si asa, dar uite:

Cod:
{game}&screen=place

Il pui asa cum este in fata linkului ala si gata.
 

DeletedUser40272

de ce nu mai functioneaza? de la ultimul update nu mai merge:(
 

DeletedUser40272

mie nu, pe opera, l-am facut acum 4 zile si mergea, am salvat raportul si nu mai merge, de selectat trupele le selecteaza, da si atac, dar cand dau ultimul clik pt. "OK" nu da comanda
 

DeletedUser

5 e beta jack cica
ai incercat sa il refaci ? pe opera 10 imi merge
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser40272

5 e beta jack
ai incercat sa il refaci ? pe opera 10 imi merge

l-am refacut, la fel nu merge, doar selecteaza toate trupele, da atac, nu si ok-ul...tu ai alt buton pentru "ok"? inainte mergea asa: 2 clik-uri pe acest script si plecau trupele, fara sa mai pui buton de "ok" sau sa dai "ok-ul" din piata
 

DeletedUser5809

Mie imi merge, cred ca e de la tine ceva:(

Gata, nu mai e 4 beta, l-au rezolvat, acum au bagat deja 5? Misto, chiar nu stiam, tre sa ma uit, 4 imi place, multe chestii noi, mai ales chestia cu xmark si sync.:X
 

DeletedUser

l-am refacut, la fel nu merge, doar selecteaza toate trupele, da atac, nu si ok-ul...tu ai alt buton pentru "ok"? inainte mergea asa: 2 clik-uri pe acest script si plecau trupele, fara sa mai pui buton de "ok" sau sa dai "ok-ul" din piata

l-am facut cu codul de mai sus astazi + un raport proaspat , merge pe moz 4-5 opera 10 dar nu cum zici tu dublu click pe script ci script + ok-ul din piata

jack 5-ul mi-e sa nu fie 'tampenie' , pe situl mozilla nu apare dar pe net il gasesti
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser40272

l-am facut cu codul de mai sus astazi + un raport proaspat , merge pe moz 4-5 opera 10 dar nu cum zici tu dublu click pe script ci script + ok

jack 5-ul mi-e sa nu fie 'tampenie' , pe situl mozilla nu apare dar pe net il gasesti

inainte mergea fara butonul de ok, 2 clik-uri doar pe acest script

tie cum iti merge jackass?

{game}&screen=placehttp://ro25.triburile.ro/game.php?village=16817&screen=place&try=confirm&type=all&report_id=5283378

am gresit cu ceva aici? nu cred...deoarece lafel il faceam si inainte si mergea cu 2 clik-uri pe script.
 

DeletedUser

confirm&ty pe=all&report_id=5283378

verifica daca si in task in ai cu spatiul ala . e un pic ciudat acolo pt ca apare spatiul ala dar cand te citez mi-l arata fara spatiu . poate asta o fi cauza , poate l-ai editat fara sa vrei

{game}&screen=placehttp://ro25.triburile.ro/game.php?village=751&screen=place&try=confirm&type=all&report_id=5254302
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser40272

{game}&screen=placehttp://ro25.triburile.ro/game.php?village=16817&screen=place&try=confirm&type=all&report_id=5283378


asa il am, nu inteleg de ce mi-a dat cu spatiu mai sus, am dat doar C/P


e o problema, cand scriu nu-mi apare acel spatiu, fac print daca vreti, dau memorare si apare cu spatiu, in task e ok, cum ai zis tu chevyx
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser40272

fa-l pe alt raport , n-am idee

ideea e alta, nici tie nu-ti merge cum trebuie, daca zici ca "ok"-ul il dai din alta parte decat acest script, asta pot sa fac si eu(imi merge chiar de da acel spatiu cand scriu aici), dar ideea acestui "cod" care se pune in fata acelei adrese este de a da "ok-ul" de pe acelasi script, altfel nu mai era nevoie de acest "cod", pentru ca merge si faca acest "cod" cum ai zis ca-ti merge tie, se poate remedia aceasta problema?
 
Sus