Dodge, ca arde!

  • Autor subiect DeletedUser38023
  • Data de început

DeletedUser5809

Acel cod nu este pentru a apasa ok, screen=place este piata centrala:p
 

DeletedUser

Mie imi merge, cred ca e de la tine ceva:(

Gata, nu mai e 4 beta, l-au rezolvat, acum au bagat deja 5? Misto, chiar nu stiam, tre sa ma uit, 4 imi place, multe chestii noi, mai ales chestia cu xmark si sync.:X

e porcarie , ramai pe 4 , eu am bagat 4 din nou
 

DeletedUser

Acest script poate fi utilizat numai cu CP ? sau poate fii bagat si in bookmarks si folosit ?
 

DeletedUser40272

Acel cod nu este pentru a apasa ok, screen=place este piata centrala:p

facem pariu ca inainte mergea cum iti zic eu?:p

{game}&screen=place mai e si un "game" in fata, nu sunt expert in scripturi dar stiu cum il foloseam pana acum 3-4 zile
imagineaza-ti ca te duce pe piata si fara acest cod, atunci, daca nu esti sigur cum mergea inainte, oare pentru ce a fost creeat?:D
Acest script poate fi utilizat numai cu CP ? sau poate fii bagat si in bookmarks si folosit ?

ce inseamna bookmarks? eu din cate stiu scripturile se pun in joc, deci nu ai CP nu ai scripturi
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser5809

Ziceam ca nu are de a face apasarea tastei ok cu codul acela ce se pune in fata:D
Inseamna ca de la update au schimbat un pic, nici inainte nu stiam ca daca mai apesi odata se trimit atacurile.
 

DeletedUser

Bookmarks-urile sunt cam ca aceleasi chestii in care se pun scripturile din task prelucrare rapida, sau cel putin asa cred. Folosesc browser de opera si in meniul de bookmarks poti sa iti pui diferite site-uri care iti apar intr-o bara de acces (bookmarks bar) si le poti accesa foarte simplu cu un singur click in loc sa stai sa scrii numele site-ului ( exemplu www.triburile.ro ).
Jack , merge fara CP ? sau pot sa folosesc cu bookmarks ?
 

DeletedUser40272

Ziceam ca nu are de a face apasarea tastei ok cu codul acela ce se pune in fata:D
Inseamna ca de la update au schimbat un pic, nici inainte nu stiam ca daca mai apesi odata se trimit atacurile.

acum nu are, dar inainte avea...deci era ilegal? nu se va rezolva, nu?
 

DeletedUser5809

Nu cred ca era ilegal, dar poate au considerat ca nu este bine si au modificat.

@N.Paul
Acesta nu este un script ci un link oferit de joc cu optiunea premium, daca tu vrei sa il pui in bookmark in loc de bara rapida, e alegerea ta, dar tot iti trebuie premium de inceput.:(
 

DeletedUser40272

Nu cred ca era ilegal, dar poate au considerat ca nu este bine si au modificat.

@N.Paul
Acesta nu este un script ci un link oferit de joc cu optiunea premium, daca tu vrei sa il pui in bookmark in loc de bara rapida, e alegerea ta, dar tot iti trebuie premium de inceput.:(

Daca te rugam, te poti interesa pentru noi? sa vezi...poate nu au facut-o intentionat, la fiecare update unele scripturi nu mai merg, poate sa fie si aici la fel, scuze pentru insistenta:(
 

DeletedUser5809

Oricum, chiar daca au modificat in 7.2, nu o sa se mai revina, daca eu schimbat inseamna ca au avut ei un motiv si nu o sa mai revina:(
 
Sus