doi paladini

DeletedUser

aseara am constatat ca dupa o perioda in care lumea 12 nu a mai fost vizibila, m-am trezit ca am in sat 2 paladini si ca mi s-a dublat nr. trupelor de atac - topoare, cavalerie usoara si arcasi calare.
 

DeletedUser

s-au dublat?adica s-au inmultit fix cu doi sau doar ai aproximat?

daca ai aproximat ai primit sigur sprijin
 

DeletedUser

Am o problema pe L14 , vreau sa stiu daca sa mai intamplat si altora :
Dupa ce am fost atacat si m-ia perit paladinul , am vrut sa recrutez altul intrand la statuie insa acolo apare inscriuptia cea caracteristica cand ai deacu un paladin (Fiecare jucator poate avea doar un paladin ) , daca insa intru la camera de arme si dau clic pe o arma careva imi zice ca paladinul nu exista , vreau sa stiu daca altora sa intamplat cum au rezolvat problema .
Multumesc anticipat .
 

DeletedUser

Nu daca dadeam antrenarea lui avea sa imi arate in descrestere timpul pana cand e gata insa nu arata asa ceva
 

DeletedUser

Locuitorii satului aduc la statuie omagii Paladinului. Dacă Paladinul cade în luptă, aici ai posibilitatea să numeşti un soldat ca nou Paladin.

Paladin Cameră de arme
Unitate Costuri Timp
(hh:mm:ss) Numirea Paladinului
KAMIKAZE 20 20 40 10 4:00:00 Fiecare jucător poate avea doar un Paladin

asta e scris la mine la statuie , e de parca as avea deacu paladinul , chiar mii tnteresant ce va fi mai departe
 

DeletedUser

am o propunere pentru cei care au triburi
am o propunere pentru triburile-team ca ati zice sa dagati si fuziuna
sa sicem ca dou triburi vor sa fuzioneze ca sa nu mai piard timpul asteptand sa intre toti membri de ce nu inventati la diplomatie fuziune si doar dand doar un ok ambi intemeietori vor fuziona mai repede (instant)
 

DeletedUser

am propus tribului-team ca sa adauge la diplomati functti de fuzionare de exemplu:
doua triburi doresc sa fuzioneze ,ca sa fuzioneze mai repede ambi intemeietor se duc la diplomati la fuziune si scriu numele tribului dau ambi "ok" si scriu numele comun si asa fuzioneaza instant uninduse mai repede ce ziceti?
 

DeletedUser

aseara am constatat ca dupa o perioda in care lumea 12 nu a mai fost vizibila, m-am trezit ca am in sat 2 paladini si ca mi s-a dublat nr. trupelor de atac - topoare, cavalerie usoara si arcasi calare.

dai pe piata centrala si wezi daca ai trupe din alt sat pe satul principal, daca poti controla toate trupele (sa trimit intrun atac sau stiu eu ...) ,atucnea ai un supper bug :D
 

DeletedUser4610

Asta cu 2 paladini a patit-o un prieten pe speed..de radeam de el pana mi-a dat sitter..n-avea nici sprijin nici nimic... putea trimite ambii paladini atac/sprijin :)
 

DeletedUser

frumos bug totusi, respect pt userii care raporteaza un astfel de bug :D
 

DeletedUser

Locuitorii satului aduc la statuie omagii Paladinului. Dacă Paladinul cade în luptă, aici ai posibilitatea să numeşti un soldat ca nou Paladin.

Paladin Cameră de arme
Unitate Costuri Timp
(hh:mm:ss) Numirea Paladinului
KAMIKAZE 20 20 40 10 4:00:00 Fiecare jucător poate avea doar un Paladin

asta e scris la mine la statuie , e de parca as avea deacu paladinul , chiar mii tnteresant ce va fi mai departe

Numirea paladinului, acolo poti da click? vad ca scrie acolo, daca ai paladin, atunci iti scrie ca Paladin se afla in satul acesta!
 
Sus