Dominatia L 30

DeletedUser

cu cat facem pronosticuri mai devreme,cu atat ne exersam capacitatea de a intelege strategic evolutiile ulterioare pe harta.

recomand celor cu o viziune buna,sa incerce la pariurile sportive...norocul si intuitia daca le sunt favorabile.
 

DeletedUser17308

iti vine sa plangi cand treci de la viteza 2'3 la viteza asta:))
 

DeletedUser29445

Nu te lua de lumea asta jalnica inainte mea, te rog frumos. Vine frizeru imedia si te ia la pasi marunti. Acum e plecat pe la americani in vacanta da vine el.
 

DeletedUser

Nu va mai chinuiti degeaba .. lume este deja dominata clar, nu aveti nici o sansa .

Acum va intrebati oare de cine ? Da ati ghicit eu sunt peste voi toti si cu asta Topic Inchis :cool: ..
 

DeletedUser42424

Nu va mai chinuiti degeaba .. lume este deja dominata clar, nu aveti nici o sansa .

Acum va intrebati oare de cine ? Da ati ghicit eu sunt peste voi toti si cu asta Topic Inchis :cool: ..

bv`o...ai dovedit inca odata ca esti cel mai mare figurant;):p:rolleyes::D:cool:
 

DeletedUser

Nu va mai chinuiti degeaba .. lume este deja dominata clar, nu aveti nici o sansa .

Acum va intrebati oare de cine ? Da ati ghicit eu sunt peste voi toti si cu asta Topic Inchis :cool: ..

Daca intri cu cate 5 suporti ca pe fiecare lume, cred si eu.
 

DeletedUser32745

Dezamagitori baietii din Inq... doar 2 academii... pe 23 nici n-aveau timp sa-si actualizeze profilul, ca deja mai apareau 2 academii in acel timp... War dau dovada de seriozitate.
 
Sus