Dominatia L 30

DeletedUser42057

slabut , slabut !

Aliaţi
MoS
Scitii
Angels
~MoS~
Masca
A2
ALIEN1
AXE
+MoS+
!MoS!
A1
AXE-A
RC
*MoS*
A4
MascaA
AXE-B
-MoS-
RC-1
SCIT-A
A3

:))
 

DeletedUser32745

Diplomatii normale... pacat ca n-au mai multi aliati:)))
AXE aia, fi-le-ar spay-ul sa le fie de ras, nici numele nu stiu sa si-l scrie corect.
 

DeletedUser41917

:):):)
AXE pica din start , la ce pozitie au pe harta..

Probabil de aceea au tinut sa aiba n aliati.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

doamne fereste...n-am vazut in viata mea asa ceva!
21 de triburi aliate...ar fi misto sa inceapa un razboi intre 2 dupa lista...sa vedem cum se impart:))
 

DeletedUser

unora le place sa vada albastru deschis pe toata harta... eu mai mult prefer rosu aprins ... si maxim galben =))
 

DeletedUser42057

mie imi place sa fie caramiziu asa....si oleak de albastru inchis,nu deschis :D
 

DeletedUser

Mie-mi plac femeile...semi imbracate si cu o bere rece in mana la marginea piscinii...
P.S. Blondele sunt preferatele mele :D
 

DeletedUser

spawn15
Mie-mi plac femeile...semi imbracate si cu o bere rece in mana la marginea piscinii...
P.S. Blondele sunt preferatele mele

:( Sunt asa de dezamagita. Gata nu ma mai joc. Si eu care facusem o pasiune pentru tine. Na daca sunt bruneta acum ce sa-i faci. Nu mai ** cu tine. :p Mi-ai frant inima.. :((
 

DeletedUser

:( Sunt asa de dezamagita. Gata nu ma mai joc. Si eu care facusem o pasiune pentru tine. Na daca sunt bruneta acum ce sa-i faci. Nu mai ** cu tine. :p Mi-ai frant inima.. :((

Draga lovers...pentru tine exista barbatul cel mai potrivit in persoana lui Gicu Mentosan....dar daca el nu te vrea..oricand distinsul domn Frankfurt aka Sisu.com este dispus sa adune resturile de la idolul sau Gicu.

Cu respect, eu. :)

P.S. Ca sa numai fi dezamagita grabeste-te si cautal pe respectivul...daca nu il gasesti imi dia un PM ;)
 

DeletedUser

Stiti ce nu-nteleg eu?!! Cu 30 de sardine intro conserva nu stiu cata dominatie poti sa ai!! Cand sunt atatea conserve!!!! :D
Aaaaa. Si sa nu uit : Ce-mi place asta :D Vazui unul ....hahahaha

675o5z.gif
 

DeletedUser

:( Sunt asa de dezamagita. Gata nu ma mai joc. Si eu care facusem o pasiune pentru tine. Na daca sunt bruneta acum ce sa-i faci. Nu mai ** cu tine. :p Mi-ai frant inima.. :((

Ana mi-ai dat 3 PM-uri..asta inseamna ca chiar il vrei pe Gicu? :eek:

Gicule...ce faci mha eu iti fac rost de femei si tu le ignori....doamne..de mai fac eu gesturi frumoase pentru negri...negri tot negri ramane =)))
 

DeletedUser

Ce sai faci mai. Vroiam sa fiu sigura ca a ajuns. :)). Eu te vreau pe tine :) Dar se pare ca nu a fost sa fie.. :)
 

DeletedUser

Ana mi-ai dat 3 PM-uri..asta inseamna ca chiar il vrei pe Gicu? :eek:

Gicule...ce faci mha eu iti fac rost de femei si tu le ignori....doamne..de mai fac eu gesturi frumoase pentru negri...negri tot negri ramane =)))

Scuza-ma ,n-am fost atent . Ce femei?!!!
 

DeletedUser

Ce sai faci mai. Vroiam sa fiu sigura ca a ajuns. :)). Eu te vreau pe tine :) Dar se pare ca nu a fost sa fie.. :)

lovers e o fata...si daca citeai cu atentie..ea e satena..si eu spuneam ca prefer blondele..tie iti plac astea mai inchise ca esti mai negru :))))
Dar se pare ca fata nu ne vrea pe niciunul din noi :((((((...ne-ai deprimat de tot Ana :(
 

DeletedUser

lovers e o fata...si daca citeai cu atentie..ea e satena..si eu spuneam ca prefer blondele..tie iti plac astea mai inchise ca esti mai negru :))))
Dar se pare ca fata nu ne vrea pe niciunul din noi :((((((...ne-ai deprimat de tot Ana :(

Da bre bine. Si eu sunt BLONDA CU CURU MARE SI SANI NESILICONATI. Ma vrei? :D Cine-mi garanteaza ca e fata?!!! Eu n-am incredere nici in mine sa-mi dau imprumut pana maine 500 :D
 

DeletedUser

Eu iti garantez ca e fata..pentru ca o am in lista de Y!M...daca nu e de ajuns pentru tine...poate imi da poze cu ea cum iti place tie...tu oricum esti blonda cu curu mare...zdreanta mica care esti zdreanta[Becali syle] =))))
 

DeletedUser29445

War pica.. or sa pice multe.

Ana? Ana, Ana? Care Ana? Ana pune si tu poze aici, sau dai webcam lu gicu.
 
Sus