Doriti sa facem o "istorie" a L13 ?

Doriti sa facem o "istorie" a L13 ?


  • Total votanți
    31
  • Sondaj închis .

DeletedUser

Ce ar presupune acest proiect?

O istorie pe care nu o gasim in statistici,o amintire a ceea ce ati facut in anii de joc pe L13...

Dar pt asta am nevoie de ajutorul vostru...ce triburi s-au infiintat,cand,de catre cine,ce razboaie au avut,cine le-a castigat,ce diplomatii au fost....tot ce va amintiti de cand ati inceput sa jucati si pana astazi!

Iar cei ce citesc acest forum pot transmite si colegilor din joc propunerea mea si poate vin si eu cu un vot si/sau cu o amintire :)


Sondajul va fi deschis 30 de zile!
 

DeletedUser25686

am votat ca nu este o idee buna. ca argument este lipsa de fair-play a majoritatii jucatorilor, si lipsa lor de obiectivitate.
 

DeletedUser

Lipsa de fair play poate fi combatuta prin argumente si dovezi,iar pt obiectivitate su eu pusa intre voi .
 

DeletedUser

Asa va incepe, si apoi vom continua cand veti dori voi,imi puteti trimite deja PM-uri cu ce aveti. Cu rugamintea sa treceti in titlul mesajului "istoria L13"
 

DeletedUser21870

ceva din istoria acestei lumi cunosc si eu.pot ajuta cu placere
 

DeletedUser

Nu ma intereseaza :cool:

ps / ramo o sa am grija sa vizitez cat mai mult l13 daca esti mod :*
 

DeletedUser

Sondajul este deja inchis,astept mesajele voastre despre triburile in care jucati/ati jucat!

Ia sa vad...cine incepe?
 

DeletedUser

A fost odata ca niciodata,o lume pe nume Lumea 13. A inceput foarte frumos,dar ca si de obicei multi au fost putini au ramas.
 

DeletedUser

Alin,inca astept mesajul de la tine cu "Istoria BB",s-a pierdut cumva pe drum ?
 
Sus