Doriti sa facem o "istorie" a L20 ?

Doriti sa facem o "istorie" a L20 ?


  • Total votanți
    56
  • Sondaj închis .

DeletedUser

multumesc de aprecieri :p

florin era co-playerul meu, eu sunt sebi (proprietarul contului), din pacate cu florin n-am mai tinut legatura :)

oricum facusem mai mult istoria tribului pentru jucatori din trib dar mi-ar fii placut sa o vad si a altora si felul lor de gandit :)

dar sunt prea multe jocuri de culise si pe lumea asta, suntem printre putini ca sa nu zic putini care chiar au inteles notiunea de "trib" si loialitate fata de trib :)

nu am atatea degete cati jucatori sunt care se afla intr-un trib si joaca pentru altul, e trist dar adevarat :p
 

DeletedUser

dar ce so intamplat cu maretul vostru trib TI-BW/ 13/ 2010/india
Cand or sa te dea afara si din burn unde ai sa mai fugi ...caracter 0 , iubire pt sate :D
 

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
Ce ar presupune acest proiect?

O istorie pe care nu o gasim in statistici,o amintire a ceea ce ati facut in anii de joc pe L20...

Dar pt asta am nevoie de ajutorul vostru...ce triburi s-au infiintat,cand,de catre cine,ce razboaie au avut,cine le-a castigat,ce diplomatii au fost....tot ce va amintiti de cand ati inceput sa jucati si pana astazi!

Iar cei ce citesc acest forum pot transmite si colegilor din joc propunerea mea si poate vin si eu cu un vot si/sau cu o amintire :)


Sondajul va fi deschis 30 de zile!

Va rog sa respectati aceste cerinte.
 

DeletedUser13059

Va rog sa respectati aceste cerinte.

istoria unei lume se face dupa ce se inchide nu cand esti nici la jumatatea jocului :|

eventual schimba titlul in "istoria lumii 20 pana in prezent" sau inchideo si cine doreste sa posteze pentru tribul sau iti trimite mesaj privat si tu il postezi cum a fost si pe 14 ...
 

DeletedUser

Te rog sa recitesti titlul topicului.

Ce s-a facut pe 14 nu stiu,nici topicul si nici stilul in care s-a realizat!
 

DeletedUser

Te rog sa recitesti titlul topicului.

Ce s-a facut pe 14 nu stiu,nici topicul si nici stilul in care s-a realizat!

pai ai face bine sa mai inveti din experientele pozitive ale altora... ca pe aici dai cam rar ... nu stiu cum de teau pastrat moderator pana acum...
 

DeletedUser

Panzerul,orice reclamatie in legatura cu activitatea mea de moderator,te rog sa o anunti lui Lamine.

Daca ai ceva sa-mi reprosezi foloseste,te rog,topicul Moderator L 20 .
 

DeletedUser13059

pai ai face bine sa mai inveti din experientele pozitive ale altora... ca pe aici dai cam rar ... nu stiu cum de teau pastrat moderator pana acum...

si moderatorii au o viata a lor la fel ca si jucatorii , adminii .. etc nu poti sta non stop cu ochii pe tot ce se scrie plus ca unii modereaza pe mai multe lumi
 

DeletedUser

Salutare!Am citit cu interes povestioara lui crashooo(cine stie cunoaste) si pot sa zic ca mi s-a parut foarte interesanta. "Baiete" (aici vorbind strict cu florin) pot sa spun ca in spusele tale am gasit o buna parte din strategia Sph-ului de pe lumea 8. Ma bucur ca ai tinut seama si de sectorul defensiv capitol la care triburile din centru(de obicei triburile cu atacanti foarte buni) sunt corigente cu prisosinta. Se pare ca ai creat un trib perfect, e bine ca ai o vizune clara asupra intregii harti si e foarte bine ca reusesti sa iti tii colegii conectati la joc odata cu trecerea timpului cand majoritatea celor care au inceput odata cu lumea tind sa se plictiseasca si sa se lase. Sper ca greselile noastre de pe l8 sa te ghideze in continuare, si atunci am avut sansa de a inchide lumea dar ne-am distrus singuri. E foarte buna ideea cu un singur conducator atunci cand el are o viziune echilibrata asupra jocului, fiind si un bun "fermier" dar si un foarte bun "atacator". Iti doresc mult succes pe viitor !


Imi permit si un mic offtopic cu scop constructiv si educativ.
Aceasta tema este una foarte interesanta, din acest motiv ii rog pe cei care ceva sa-si spuna sa o faca prin intermediul pmului sau in rubrica de spam, nu fac pe moderatorul(oare unde o fi) dar sincer nu ma intereseaza ce aveti sa va spuneti , ma intereseaza istoria lumii 20.
Cu stima si respect,
Nicu

SI BURN aduce cu SKD /ARMADA :))
 

DeletedUser

istoria unei lume se face dupa ce se inchide nu cand esti nici la jumatatea jocului :|

eventual schimba titlul in "istoria lumii 20 pana in prezent" sau inchideo si cine doreste sa posteze pentru tribul sau iti trimite mesaj privat si tu il postezi cum a fost si pe 14 ...

cand zici "istorie"...automat se refera la toate actiunile de pana in prezent;)
 

DeletedUser

corect.....si asta e drept
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser36524

:) Tot nu inteleg, de ce Crash considera ca PNA-ul cu Last a fost o idee atat de proasta?
(Aici Berthier, creator Last)
 
Sus