Doriti sa facem o "istorie" a L7 ?

Doriti sa facem o "istorie" a L7 ?


  • Total votanți
    48
  • Sondaj închis .
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Tsl trib mic? Nu prea cred...La un mom dat eram pe primul loc, dar nah safu nostru open nu a vrut sa faca fuziuni cu totii noobi de pe harta, ah ce i-as mai fi mancat la interne =)
 

DeletedUser11867

=)) e foarte interesant ce se vorbeste deja pe aici =))
ce ar fii sa se faca o mica poveste scurta cu toate razboiele care au fost pe lumea 7 :) oricum stiu ca la un moment dat parca am avut un forum comun cu TSL si am vazut cum jucau ca mi s-au transmis niste rapoarte si am vazut cat de uniti erau jucatorii acolo..si mai ales cum erau ei pozitionati in zona de sud inconjurati de multe triburi pe harta aratau ca o minge ovala de fotbal american :)dar ceea ce a fost TSL cred ca a fost un trib mic dar unit si au jucat foarte organizat :)
de diablo se stie cum a fost un trib care a triumfat in ultimele 3 razboaie ale lumii =0)

trib mic??voi vati obisnuit cu triburi mamut daca nu aveti 100 de jucatori si 5 academii nu fa simtiti bine...cat despre cat de uniti era..imi aduc aminte ca au pus la innobilare interna 2 jucatori importanti pe care ii banuiau ca ma ajuta si pe care eu nici nui cunosteam:))...erau si la ei multe bisericute...dar fata de zilele astea atunci orice trib era unit;)
 

DeletedUser33089

Tsl trib mic? Nu prea cred...La un mom dat eram pe primul loc, dar nah safu nostru open nu a vrut sa faca fuziuni cu totii noobi de pe harta, ah ce i-as mai fi mancat la interne =)

trib mic cum arata pe harta lumii :)
dar era un trib in top 3 sau top 5 nu?
imi cer scuze ca nu m-am exprimat corect :D
 

DeletedUser

Poate am ajuns prea tarziu ... dar daca inca se mai face istoria , ma puteti intreba orice legat de tribul -SW- (Star Wars) din K74 :) !
 

DeletedUser

hai cu povestile :X:Xar fi interesant sa auzim si jocurile de culise ce nu s-au putut materializa...ca deh...nu le stiu chiar pe toate :))
 

DeletedUser19081

ce ar fii sa se faca o mica poveste scurta cu toate razboiele care au fost pe lumea 7 oricum stiu ca la un moment dat parca am avut un forum comun cu TSL si am vazut cum jucau ca mi s-au transmis niste rapoarte si am vazut cat de uniti erau jucatorii acolo..si mai ales cum erau ei pozitionati in zona de sud inconjurati de multe triburi pe harta aratau ca o minge ovala de fotbal american
cand vorbeste asta ... mergi la toaleta .. iti faci treaba si mergi mai departe .. auzi .. tu .. forum comun cu tsl :)))))
Stie inteligentul ceva .. da nu stie ca a fost topic deschis pentru MISS lumea 7 :)))
In numele tribului , sau poate doar al meu imi cer scuze pentru ce abereaza unu CA Cresto , adevarul e cu totul altu . Diablo si TSL s-au aflat in razboi vreo 2 ani jumate , Jet-li si cu fostul lor intemeitor (imi cer scuze ca nu imi aduc aminte numele - multi de la ei l-au respectat , EU - NU) , nu s-au inteles niciodata .. odata cu schimbarile , eu in diablo si open in tsl , am gestionat foarte bine impreuna actiunile ambelor triburi , desi eram "dusmani" , cand se lua vreun sat se dadea inapoi ..... Razboi era doar ca eram rosii pe harta , si pentru viking si hk .
 

DeletedUser15222

a fost un forum comun .. la un moment dat cu toate triburile de pe harta ..
dar acel forum a fost doar pt a alege cea mai... cel mai .. frumos player de pe lumea 7 ...

oricum a fost cel mai tare forum .. si multa lume a fost placut impresionata.
 

DeletedUser

Dread lord se numea profule :p...
Daa frumos forumul comun, ce ne mai injuram =)...de sa sesizat si admina suprema vere...
 

DeletedUser

a fost un forum comun .. la un moment dat cu toate triburile de pe harta ..
dar acel forum a fost doar pt a alege cea mai... cel mai .. frumos player de pe lumea 7 ...

oricum a fost cel mai tare forum .. si multa lume a fost placut impresionata.

TSL s-a distrat cel mai tare .. aveau "panaramele" alea cu care puteai sa te "certi" toata ziua ... mai putin lucifer ala sau cum il chema care nu stia decat sa injure .. oricum a fost frumos atunci
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus