Doriti sa facem o "istorie" a L7 ?

Doriti sa facem o "istorie" a L7 ?


  • Total votanți
    48
  • Sondaj închis .
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

despre ~fr~ ar fi cativa jucatori care ar putea vorbi:sisisi,vivip,rams sau poate chiar bunica din cuba.

ramo,cu ei ar trebui sa iei legatura pentru povestea ~Fr~ului :)
 

DeletedUser

pai daca ii cunoasteti de ce nu le trimite-ti un mesaj .....pt mine :p
 

DeletedUser

oricum tsl a avut o echipa foarte buna...gabella bufy cris vandalu, open dread, nemonis si multi altii nu cred ca a fost vreun jucator care sa nu merite sa poarte numele de tsl, poate sunt eu exceptia pentru ca am renuntat la lumea7... oricum respect celorlalti jucatori si mai ales grupei de petrecareti. si imi cer scuze acelei grupe de petrecareti si sa nu ma judecati prea dur eram doar un copil si poate inca mai sunt..dar sunt unul un pic mai mare acum:)
 

DeletedUser20252

poi reuniti echipa si ne bagam pe o lume noua si reluam de unde am lasat pe 7 :)
 

DeletedUser

nu va mai fi niciodata la fel ... in plus nu cred ca se poate face reuniunea ... multi am inceput munca ... nu mai avem timpul necesar .. apoi relatiile nu mai sunt aceleasi ... dar e mai frumos asa .. ramanem cu amintirile
 

DeletedUser

Ramoulad .... vei face o munca de sisif .... dar este o idee buna. Eu una am sa te ajut cu istoria H.K. - H.K.A.
 

DeletedUser11867

Sa ne aducem aminte ca HKK nu era singurul razboi al TSL. TSL avea razboi cu o coalitie de trei ori mai mare ca numar de sate. Cu toate astea, in momentul retragerii TSL de pe lumea 7, TSL era pe plus cu un numar de cateva sute de sate impotriva coalitiei ca ansamblu.
La momentul retragerii TSL am postat o statistica TSL vs. hkk, hkka, fr, fra, haita, futr...dar din cate am observat a fost stearsa din arhiva acestui forum(ca si intreg topicul Tribal Lords unde era postata).

daca ne luam dupa asta si Knight of Avalon a fost contra unei coalitie destul de puternice vreo 6 triburi dintre care TSL,TSA,RA,noobs si inca 2 care nu mai stiu cum se chemau(inafara de RA toate in top10)...3 dintre aceste triburi cu care eram in razboi "sau plictisit" de triburile si s-au desfiintat iar pe urma si noi neam "plictisit" si am dat stergere mai ales dupa ce sa intrat prin calc lui ginel si ati dat disband la trib...in momentul cand dai disband si lasi in urma ta dusmani esti invins...conteaza doar impresia pe care ai lasato in urma asa ca nu cauta scuze...eu intotdeauna am recunoscut ca neati invins (apeland la mijl care de care mai...) recunoasteti si tu infrangerile...cat despre TSL de pe W nu mai stiu cat felicitari...
a si razboie mai frumoase ca pe L7 nu am mai gasit...din punctul acesta cred ca a fost cea mai frumoasa lume...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

daca ne luam dupa asta si Knight of Avalon a fost contra unei coalitie destul de puternice vreo 6 triburi dintre care TSL,TSA,RA,noobs si inca 2 care nu mai stiu cum se chemau(inafara de RA toate in top10)...3 dintre aceste triburi cu care eram in razboi "sau plictisit" de triburile si s-au desfiintat iar pe urma si noi neam "plictisit" si am dat stergere mai ales dupa ce sa intrat prin calc lui ginel si ati dat disband la trib...in momentul cand dai disband si lasi in urma ta dusmani esti invins...conteaza doar impresia pe care ai lasato in urma asa ca nu cauta scuze...eu intotdeauna am recunoscut ca neati invins (apeland la mijl care de care mai...) recunoasteti si tu infrangerile...cat despre TSL de pe W nu mai stiu cat felicitari...
a si razboie mai frumoase ca pe L7 nu am mai gasit...din punctul acesta cred ca a fost cea mai frumoasa lume...

Nu stiu daca a fost cea mai frumoasa lume,pt ca e greu de comparat, dar sigur a fost printre cele mai frumoase, daca ma gandesc la calitatea jucatorilor...
Faceti un exercitiu de imaginatie, sa zicem ca bataliile aprige dintre triburi reprezentau bataiile dintre dinozauri :), acum dinozaurii sunt dusi, la fel ca si acele triburi de calitate, au ramas doar...gandacii si viermii pe lumea a 7-ea =)...
Nu ma refer la jucatorii din diablo care au ramas si stiu sa joace, sunt destui, si am un deosebit respect pt acest trib, dar cand vad ce rapandule au 20 de milioane de puncte ma apuca tristetea =)
Si cand vad ce alte rapandule scriu acu pe forum, iar ma apuca tristetea :)
Da gaby89 si tu esti printre ei :)..
Eu unu mai multumesc inca odata "distrugaturului" acestei lumi,schimb de data asta meniul, ii ofer carnita de pui
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
Oi fi eu rapandula dar eu nu ling unde scuip ca tine :D

Stii tu de ce... nu ma mai obosesc sa iti explic ca tot nu pricepi :)
 

DeletedUser33089

=)) e foarte interesant ce se vorbeste deja pe aici =))
ce ar fii sa se faca o mica poveste scurta cu toate razboiele care au fost pe lumea 7 :) oricum stiu ca la un moment dat parca am avut un forum comun cu TSL si am vazut cum jucau ca mi s-au transmis niste rapoarte si am vazut cat de uniti erau jucatorii acolo..si mai ales cum erau ei pozitionati in zona de sud inconjurati de multe triburi pe harta aratau ca o minge ovala de fotbal american :)dar ceea ce a fost TSL cred ca a fost un trib mic dar unit si au jucat foarte organizat :)
de diablo se stie cum a fost un trib care a triumfat in ultimele 3 razboaie ale lumii =0)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus