Doriti un topic cu interviurile diversilor jucatori de pe l3?

  • Autor subiect DeletedUser8343
  • Data de început

Doriti un topic cu interviurile diversilor jucatori de pe l3?


  • Total votanți
    146
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser8343

Salutare,

In intentia de a mai anima putin forumul lumii 3 dar si pentru a afla cate ceva despre jucatorii de aici..vi se pare o idee buna sa infiintam un topic cu interviuri cu jucatori?

Astept parerile si sugestiile voastre argumentate.
M-ar ajuta si sa imi spuneti pe cine ati vrea intervievat si ce ati vrea sa aflati?

O zi minunata si o vara cat mai frumoasa!
 

DeletedUser1630

as vrea sa stiu,cati din actualii jucatori mai stiu de MoD,WRATH,300,Priory,gasca nebuna din k24,TAO a lu boohoohoo si hedda,cum a disparut M.T....etc,etc(astea sunt intrebari esentiale pt un jucator de l3)
 

DeletedUser

Eu am fost in TAO acu 3 ani parca, e o poveste haioasa de atunci...
Eram in K75
 

DeletedUser

Acu 3 ani nu era deschisa l3 :) Din cate stiu eu s-a deschis prin septembrie 2007.
Am fost si eu prin ~TAO~ in prima mea luna de joc, pe la inceputul lui 2008. Stiu ca la un moment dat a vrut unu sa ma concedieze si nu putea deoarece lista de membrii merge pana la 1500 si noi eram 2000 si ceva in trib :D:D:D
 

DeletedUser

am zis parca, kilu' meu nu am in minte exact timingu-ul. nu e asa important in viata asta sa ti minte data exacta cind ai inceput sa inoti in mizeria respectiva.
 

DeletedUser

Mda, cu TAO a fost draguta faza, conducatorul deschizand chiar ticket in sensul asta, ca nu poate vizualiza toata lista de membri, ergo, nu poate concedia pe cei situati mai jos de pozitia 1500 in trib :D
Bietii nemti n-au proiectat jocul pentru un bartai tribul :))

Eu nu vreau interviuri, eu vreau o a doua scadere a costului talerilor, pretty plsssss :eek:
 

DeletedUser3192

as vrea daca se poate interviu cu conducatorii principalelor triburi de pe L3: chiar si fosti conducatori (selena, ci ceilalti care au dat stergere :d )
 

DeletedUser186

daca face ingerasa interviul.... eu vreau un interviu cu ...2006 :p
 

DeletedUser2821

as vrea sa stiu,cati din actualii jucatori mai stiu de MoD,WRATH,300,Priory,gasca nebuna din k24,TAO a lu boohoohoo si hedda,cum a disparut M.T....etc,etc(astea sunt intrebari esentiale pt un jucator de l3)

Eu , desi nu mai joc de 2 ani jumate cam ... dar am jucat exact perioada aia , si cred ca uiti de Divin :)) a lui keira si the patriot si jigsaw , parca.
 

DeletedUser4833

as vrea sa stiu,cati din actualii jucatori mai stiu de MoD,WRATH,300,Priory,gasca nebuna din k24,TAO a lu boohoohoo si hedda,cum a disparut M.T....etc,etc(astea sunt intrebari esentiale pt un jucator de l3)

sau ~PHX~[Phoenix]
ce vremuri :D
 

DeletedUser

Un interviu cu liderii de sunt si au fost(de-i mai gasesti pe toti) ar fi interesant.
 

DeletedUser3357

as vrea sa stiu,cati din actualii jucatori mai stiu de MoD,WRATH,300,Priory,gasca nebuna din k24,TAO a lu boohoohoo si hedda,cum a disparut M.T....etc,etc(astea sunt intrebari esentiale pt un jucator de l3)

M.T. a picat din cauza mea :)) cine cunoaste stie despre ce vorbesc.
 

DeletedUser2786

@ sarma.... da ma si cutremurul din 77 tot din cauza ta. haiti tot tu? ma raule :d

ia zi,pe JFK l-ai ochit bine?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus