Doriti un topic cu interviurile diversilor jucatori de pe l3?

  • Autor subiect DeletedUser8343
  • Data de început

Doriti un topic cu interviurile diversilor jucatori de pe l3?


  • Total votanți
    146
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser8343

Va rog in acest caz sa incepeti cu propuneri si cu idei despre liderii carora le-as putea lua interviul.
Ce doriti sa stiti despre respectivii? ce v-ar interesa? etc

Va rog, mentineti discutiile in limita bunului simt.
 

DeletedUser3192

Va rog in acest caz sa incepeti cu propuneri si cu idei despre liderii carora le-as putea lua interviul.
Ce doriti sa stiti despre respectivii? ce v-ar interesa? etc

Va rog, mentineti discutiile in limita bunului simt.

andurill , selena x , dony, talibanul , intemeietorul TDK ,etc
 

DeletedUser

Sustin ideea cu interviurile atata timp cat nu vaz doar sciti. Cat despre lideri, dap sustin ideea colegului. Totodata, topicul sa fie strict pentru interviuri fara alte comm'uri inutile (il inchizi topicul) si eventual faci altul in care sa se bage comm'urile.
Ar fi interesant sa adaugi unul si cu un mic istoric L3, vaz ca unii confunda cu interviurile....
 

DeletedUser

Va rog in acest caz sa incepeti cu propuneri si cu idei despre liderii carora le-as putea lua interviul.
Ce doriti sa stiti despre respectivii? ce v-ar interesa? etc

Va rog, mentineti discutiile in limita bunului simt.

Pentru inceput propun sa incepem cu Free care va pleca oricum in vacanta si ii vom duce lipsa. In ceea ce il priveste as vrea sa stiu urmatoarele :

1. data nasterii , locul si ora daca se poate (ii fac astrograma :p )
2. mic istoric visavi de L3, cand a inceput, cat i'a luat sa invete sa joace, in ce triburi a fost.
3. starea civila, (in caz ca e necasatorit, e cuplat ? cu cine ? de cand? etc)
4. hobby'uri, cu accent pe ce face in timpul liber(noi stim ce face...da vrem confirmare :D)
5. job (de curiozitate , caci refularea de pe extern si intern sigur are la baza domeniul de activitate)
6. pana mea, ar mere obiective (in general), vise (mai putin erotice) etc

Dupa ce terminati cu el, incepeti cu Vis3z (astept sa'ti refaci satele de atac vecine :D)
 

DeletedUser

M.T. a picat din cauza mea :)) cine cunoaste stie despre ce vorbesc.

Pe scurt, in prima jumatate a lui 2008 in M.T. au fost niste valuri de parasiri de lume, in special din partea conducerii, rezultatul fiind sitting-urile si internele care au dus inevitabil la disparitia chefului de joc al celor ramasi. 100% din partea mea, pentru ca nu-mi plac internele. Prin vara - toamna, cei 8 ramasi au dat stergere cont, lasand un continent sub dominatie barbara. Aproximativ 2500 de sate. Parca era si un topic pe extern daca nu m-a lasat memoria. Nu stau sa caut.

Sarmulita, chiar nu stiu despre ce vorbesti. Lumea 3 asteapta varianta ta.
 

DeletedUser

as dori un interviu cu aliat ,gaby-aron si Eek!
scuze daca le-am grsit numele.
 

DeletedUser19095

eu vreau interviu cu...carmenusha...sa spuna povesti din corcodus...din corcodusul din fata blocului :)
 

DeletedUser

Eu as vrea un interviu cu mama unor artificieri (petarde) de pe aici. Eventual sa se aduca si un medium pentru sinucisii aia din die. Si un logoped pentru boracii la minte din TDK. Si un interpret pentru cei mentally challenged.

Multumiri.
 

DeletedUser3192

Eu as vrea un interviu cu mama unor artificieri (petarde) de pe aici. Eventual sa se aduca si un medium pentru sinucisii aia din die. Si un logoped pentru boracii la minte din TDK. Si un interpret pentru cei mentally challenged.

Multumiri.

si cineva care sa iti zica tie ca e doar un joc si nu e nevoie sa iti jignesti colegii de harta
 

DeletedUser

Hai ca esti amuzant cu seriozitatea ta politicoasa.


P.S.Vad ca o arzi pe international - aici e lumea 3 si nu prea ai roaming pentru ea- bafta la tine acasa pe 10.

P.P.S. Si ca sa iti linistesc inimioara ingrijoarata, noi aici pe 3 ne jignim de ne vine rau, aproape non-stop, ne cam place deh.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser3357

Pe scurt, in prima jumatate a lui 2008 in M.T. au fost niste valuri de parasiri de lume, in special din partea conducerii, rezultatul fiind sitting-urile si internele care au dus inevitabil la disparitia chefului de joc al celor ramasi. 100% din partea mea, pentru ca nu-mi plac internele. Prin vara - toamna, cei 8 ramasi au dat stergere cont, lasand un continent sub dominatie barbara. Aproximativ 2500 de sate. Parca era si un topic pe extern daca nu m-a lasat memoria. Nu stau sa caut.

Sarmulita, chiar nu stiu despre ce vorbesti. Lumea 3 asteapta varianta ta.

morb, in urma unei discutii contradictori dintre regele thomas si mine, acesta a hotarat sa rupa pentru a n-a oara alianta dintre mt si ls, daca eu nu urma sa fiu concediat. normal ca eu nu am fost dat afara, iar el a rupt diplomatia cu noi. in 2 saptamani mt nu a mai existat.
 

DeletedUser19095

morb, in urma unei discutii contradictori dintre regele thomas si mine, acesta a hotarat sa rupa pentru a n-a oara alianta dintre mt si ls, daca eu nu urma sa fiu concediat. normal ca eu nu am fost dat afara, iar el a rupt diplomatia cu noi. in 2 saptamani mt nu a mai existat.

gresit.
strabunica-ta e de vina...pentru ca a nascut-o pe maica-ta care te-a nascut pe tine si care ti-a cumparat o sticla de apa carbogazoasa care ti-a produs o criza de flatulenta care ti-a deteminat o stare de inconfort in discutia cu regele thomas...

sau poate regele thomas...

in orice caz...lucrurile nu au inceput cu tine, nu evolueaza cu tine si nici nu se vor termina cu tine...

pe cuvant! :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

As propune realizarea unui interviu cu daryo, dar cred ca este destul de greu de realizat deoarece nu mai joaca in acest moment pe nicio lume.
 

DeletedUser26675

Eu unu propun un inverviu cu:
Hedda&Boohoohoo -cuplul care a intemeiat inegalabilul ~TAO~ pe bune ca nimeni na mai strans peste 1500 de jucatori:))) si care chiar sa functioneze
JigSaw-Intemeietorul Die.(cel putin stiu ca el este)
Intemeietorul TDK(imi cer scuze nu il mai stiu)
anduril-intemeietorul Scitii
Aliat intemeietorul Swat(chiar ar fi interesant sa aflam parerea sa despre tradarea din partea colegilor sai engy , soryn care au fugit in die si restul colegilor care l-au parasit si l-au lasat singur impotriva atacurilor )
Inemeietorul LS-AX (imi cer scuze dar si pe el l-am uitat)
 

DeletedUser

toti cereti un lucru pur si simplu irealizabil, interviuri cu intemeietori, descalecatori ai lui bogdan voda , menumorut, imagini on line de la batalia de la posada s.a.m d.
daca intemeietorii au iesit din joc iar lumea este inchisa cum credeti ca umbla onor reporterul forumist tribal dupa om la serviciu?
ce intrebari sa ii puna?
mai bine va ganditi la cei ce inca mai joaca! vorbiti cu ei si propuneti teme pt cei ce sunt inca in viata tribala( nu s-au insurat, maritat. nascut (etc) uite eu va propun un interviu cu controversatul, din scitii...
 

DeletedUser

Aliat intemeietorul Swat(chiar ar fi interesant sa aflam parerea sa despre tradarea din partea colegilor sai engy , soryn care au fugit in die si restul colegilor care l-au parasit si l-au lasat singur impotriva atacurilor )

stii dc s-a plecat din swat?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus