Doriti un topic cu interviurile diversilor jucatori de pe l3?

  • Autor subiect DeletedUser8343
  • Data de început

Doriti un topic cu interviurile diversilor jucatori de pe l3?


  • Total votanți
    146
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser26675

stii dc s-a plecat din swat?

Dece? Engy a tradat swat si a plecat in Die. , k 33 fiind dominat de el a fost pierdut , dupaia sorin090..(cum era nikul exact nu mai stiu) si inca cativa au plecat din swat si au dormat un trib IMPOTRIVA SWAT ! In urma acestor actiuni in swat s-a instaurat panica , jucatori plecau din trib si au format cateva tribulete , precum SH (Shadow Hunters) , Star , Die..(Die In The Hands of Noobs) si inca cateva , aliat a ramas cu vreo 10 jucatori in trib , a luptat VITEJESTE dar a avut noroc si cu moralul:)) si pana la urma sa lasat batut , a fost inobilat , dupaia a intrat prin Die cu alt cont , Pe l 4 a fost in tribul Die. dar die de acolo s-a destramat in Die condus de xulescu(nu mai stiu) si ~GoW~ daca nu ma insel de dormdoze!

Am dreptate?
 

DeletedUser

eu am plecat cu engy si cu sorin, nu mai dezgrop mortii, dar sa stii ca au fost motive bine intemeiate si nu a fost lasitate pt ca s-a format un trib numit ID (asa se numea tribul in care am fost inainte de swat) si nu aveam alianate sau pna cu nimeni
aliat a fost un egoist si un arogant, din aceste motive si- a pierdut oamenii
 

DeletedUser

Pt LS-AX , primul intemeietor a fost ra draconnes,dupa doua luni au facut o prima fuziune cu cei din UV-LA, avand conducatori pe Ra, Eleo, sabonis.
atunci a aparut in cadrul celor din LS particula " LA". Cei care au jucat in LXIII -gemina poate isi mai amintesc.
Daca vreti amintiri si povesti frumoase, cautati-va " batranii:"
 

DeletedUser26675

eu am plecat cu engy si cu sorin, nu mai dezgrop mortii, dar sa stii ca au fost motive bine intemeiate si nu a fost lasitate pt ca s-a format un trib numit ID (asa se numea tribul in care am fost inainte de swat) si nu aveam alianate sau pna cu nimeni
aliat a fost un egoist si un arogant, din aceste motive si- a pierdut oamenii

pss nu am zis lasitate , ai citit undeva in vreo afirmatie dea mea ca vam numit lasi? eu cel putin numi aduc aminte!

A si idul a prins forma cu mai multi jucatori , nu numai tu si soryn , engy din cate stiu a plecat in mt nicidecum in id , si ID avea alianta daca imi aduc bine aminte cu Die.(am stat si eu putin pacolo pana am plecat in die)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

facem spam si iar imi iau buline negre

1. cu lasitatea i-am raspuns lui florinel
2. alianta cu die s-a facut mai tarziu
3. cand am iesit ne-am format un trib singuri, nu au fost multi cei care am plecat, ce au facut restul tb lor, fiecare face ce considera ca este mai bine pt el. nu e nimeni obligat sa stea intr-un trib dc nu-ti place, o faci pe riscul tau, dar pana la urma este un joc in care tb sa te simti bine, nu sa stai cu teama ca dc lasi sitter nu mai gasesti satele sau ca superi vreo printesa din conducere:)
 

DeletedUser

Din curiozitate am mai intrat si eu pe lumea asta , pe forum ....aud mari tampenii, mari cretinitati . Swat-ul fara aliat , era varza calita .. iar cum intr-o sambata parca noi din T.D.K. si cu Die. , i-am luat astuia vreo 200 de sate parca , era logic si normal ca SWAT sa se desfiinteze ....nu imi aduc aminte de niciunul de pe aici , din cei ce tot comentati aiurea , decat de florinel the lord of war care era prea umilul slijitor al lui aliat iar acum il ponegreste ... Rusinica , florinele , la un moment dat aveai ca si semnatura " respect ALIAT , un mare om , un mare caracter " ... si ai ajuns sa il faci pe aliat las ... HMMMMMMM , nu-i frumusel , inca-odata , rusinicaaaaaaaa
 

DeletedUser

buna...imi spuneti va rog numerele care au iesit la loterie?sau unde le-as putea gasi ?:D
 

DeletedUser

miki,Mikamania a fost intemeietor inaintea lui RA(dar nici ea nu a intemeiat tribul LS-AX).iar aliat,daca nu era o mina forte ca sa poata organiza tribul,nu avea succesul asta.acum v-ati trezit sa-l criticati?si eu am avut niste "colti" contra lui la vremea respectiva pt ca mi se parea ingimfat,dar nu era asa.am mai stat ulterior de vorba atit cu el cit si cu alti oameni si la fel mi-au spus.deci,va rog doar sa va uitati intii la problemele voastre si cit de buni ati fost sau sinteti pe joc,ce rol ati avut in caderea acelui trib care a fost unul dintre cele mai bune de pe L3 de pina acum.ca multi oameni au fugit dupa aia,asta e.eu am mai reusit sa mai salvez citiva jucatori sau am incercat,luindu-i cu forta in LS-AX chiar cu riscul ruperii PNA-ului cu TDK.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser1630

pac pac

vorbim despre SWAT?...Die. a facut atunci o miscare desteapta,a acceptat crearea unei academii si a dus jucatorii activi din SWAT in Die.. apoi impreuna cu academia si TDK au sarit pe SWAT
 

DeletedUser

Din curiozitate am mai intrat si eu pe lumea asta , pe forum ....aud mari tampenii, mari cretinitati . Swat-ul fara aliat , era varza calita .. iar cum intr-o sambata parca noi din T.D.K. si cu Die. , i-am luat astuia vreo 200 de sate parca , era logic si normal ca SWAT sa se desfiinteze ....nu imi aduc aminte de niciunul de pe aici , din cei ce tot comentati aiurea , decat de florinel the lord of war care era prea umilul slijitor al lui aliat iar acum il ponegreste ... Rusinica , florinele , la un moment dat aveai ca si semnatura " respect ALIAT , un mare om , un mare caracter " ... si ai ajuns sa il faci pe aliat las ... HMMMMMMM , nu-i frumusel , inca-odata , rusinicaaaaaaaa



nu am avut ocazia sa-l cunosc foarte bine insa in masura in care l-am cunoscut pot spune doar lucruri bune despre el....Lumea 5 a daca nu vorbesc prostii a condus tribul WANTED (daca vorbim de aceeasi persoana) :)
 

DeletedUser11198

aliat...bun conducator dar un caracter infect..asta este,pina la urma cei care iau citit caracterul lau parasit pe buna dreptate,da sal lasm in pace ca poate face ceva prostie (lucreza la cernavoda poate ne lasa fara curent :))
 

DeletedUser

aliat...bun conducator dar un caracter infect..asta este,pina la urma cei care iau citit caracterul lau parasit pe buna dreptate,da sal lasm in pace ca poate face ceva prostie (lucreza la cernavoda poate ne lasa fara curent :))

s-a strigat bingo :p
 

DeletedUser3043

Ls-ax

LS-AX a fost infiintat pe lumea 2 de catre vioart si crocodylul, care au mai jucat si pe lumea 1. LS inseamna Legea Strabuna care a fost o intreaga familie pe L2, LS-LA, LA... si nu le mai tin minte, erau vreo 5-7 triburi.
In lumea 2 am facut si eu cunostiinta cu triburile si cu cei doi jucatori... soarta a fost scurta pe L2 pentru LS-AX....
Cand a inceput lumea 3, tribul LS-AX a fost reinfiintat de catre mikamania, vioart si crocodylul, unde vreo cateva luni mi-am dat sufletul in jocul asta :)) dar sunt mandra de ce am insuflat multor jucatori, drept dovada tribul exista si astazi, chiar daca jucatorii actuali nu cred ca ma cunosc vreunul sau mai cunosc istoria tribului!
Oricum profilul actual mare parte este facut de mine, vad ca a ramas neschimbat :)........ frumoase amintiri........
 

DeletedUser

da da, te tin minte... tu m-ai inspirat sa-mi stric viata cu jocul asta :))
LS-AX a fost primul trib in care am intrat ,desi eram la un K distanta de restul tribului .. in k43
unde am invatat sa joc, multumiri derKoningJonas! ... si totodata primul trib pe care l-am tradat cand 'am scos' toti jucatorii LS-AX din k43 si am 'fuzionat' cu SWAT si pe urma cu T.D.K (tradatorii originali, nu PDT-istii astia de pe acum)
hehehe ce vremuri frumoase
 

DeletedUser

heeey! :)
salutare!
mikamania a fost o muza si pentru mine! e asa o surpriza sa o revad... :) poate nu ma mai tzine minte, eram guvernatorul de pe K43.

si tin sa il salut si pe puyolweed. imi amintesc de el... :)

numele meu de joc era rauldoleanu. eu am format enclava K43 atunci cand am simtit ca tribul Divin se clatina.

eu eram acolo izolat in k43 cand am intrat in joc. eram nou si ma invitase un amic ce era in ls-ax. dar eram izolat acolo. si cum era plin de divin in jur mi-am dat seama ca o sa iasa fum daca nu fac ceva. asa ca am cerut voie sa parasesc temporar tribul, am intrat in divin, dar am promis ca o sa ma intorc.
cand am simtit ca divin da semne de slabiciune in zona, am luat vecinii din jur si i-am bagat in ls-ax. si profitand de starea de panica si haos ce domnea in zona, in cateva zile aveam deja o enclava de 40 de jucatori ls-ax. cati au venit de bunavoie, cati de frica... asa s-a format ls-ax in K43.
a fost foarte frumos! era numai razboi de frontiera, eu eram chiar pe granitza... :) vremuri...
apoi granitza s-a mutat mult mai incolo, jocul a devenit plictisitor si fara provocari, imi manca din viata personala si am decis sa abandonez...
 

DeletedUser

k43 era izolat fatza de restul tribului si era inconjurat de dusmani si de PNA-uri. dar PNA-urile astea din zona erau defapt o cursa de (re)inarmare, deci erau dusmani cu care am luat doar o pauza intre runde :)).
asa ca viata era una mai drastica decat in restul tribului si a trebuit sa conduc cu o mana forte. cine nu facea performantza era nobilat intern fara drept de apel. poate, din acest punct de vedere multi m-au urat, multi imi stiau de frica, dar cat am fost eu nu am pierdut jucatori si cred ca nici sate si zona a crescut si jucatorii buni au avut o sansa reala sa se dezvolte. nu imi e rusine deloc de prestatia mea in k43.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus