Dovada ca TLD (implicit LF) este ajutat de admini !!

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

@ dave totusi nu mi-ai raspuns si mie la ce am zis..pls, ti-am dat si exemplele lcare, si m-am l;egat de Banul aruncat direct mai devermem de catre tine....
 

DeletedUser

corect Costin...

TLD nu e ajutat de admini..jucatorul Flow a beneficiat de un bug...

Asa ca imi cer scz fatza de cei din TLD pe care i`am acuzat ca ar fi fost favorizati..si mai imi cer scz ca am acuzat tribul TLD de magarii..cand se vede ca nu e cazul de asa ceva

De asemenea tin sa multumesc domnului moderator Dave pt ca ne`a oferit si noua un raspuns


cu respect,Kani
 

DeletedUser

da ,flamer are dreptate,asteptam pe hero ,zuper and CO sa vina sa-si ceara PUBLIC SCUZE!
:D
deci stiu ca nu o sa apara,caci deja cred ca si-au bagat capul in nisip de rusine!
asa cum stiti sa acuzati aiurea,trebuie sa fiti pregatiti sa va cereti si iertare
:rolleyes:

(nota: la "hero ,zuper and CO nu intra lordkani si as vrea sa cred ca nici iggy)
 

DeletedUser

corect Costin...

TLD nu e ajutat de admini..jucatorul Flow a beneficiat de un bug...

Asa ca imi cer scz fatza de cei din TLD pe care i`am acuzat ca ar fi fost favorizati..si mai imi cer scz ca am acuzat tribul TLD de magarii..cand se vede ca nu e cazul de asa ceva

De asemenea tin sa multumesc domnului moderator Dave pt ca ne`a oferit si noua un raspuns


cu respect,Kani

vedeti fratilor ca se poate .....e doar un joc si putem sa ne intelegem

respect pt cei ce merita...se stiu ei:D
 

DeletedUser

Imi pare rau sa va aduc la cunostinta ca exista mai multe reguli care trebuie respectate si care au fost incalcate in cazul de fata.
1.

Regula nerespectata. 1.35 mil resurse au fost transferate unidirectional intre doua conturi jucate de pe acelasi calculator.

2.

Un cont care primeste 0 resurse si transfera in mod constant resurse catre alt cont mai mare (1,25 mil.) este cumva un cont jucat in conditii normale?
Nu cred.

Nu am sustinut ca in cazul prezentat de dvs. este altfel.
Eu sustin in continuare ca poti trimite orice nr de resurse de la un jucator activ la alt jucator activ, fara ca primitorul sa restituie macar 1 unitate de resurse. Este politica tribului si nu aveti voie sa va amestecati in ea. Cuantumul resurselor este irelevant. Nu este prevazut in regulament acest lucru.
Repet eu vorbesc de jucatori activi, care joaca in mod corect si respecta regulile jocului.
 

DeletedUser

banuiesc ca stii ca nu de tine e vb...

ma rog...daca nu ai cu cine, nu ai cu cine!..

FAN PANA LA MOARTE! ;)
 

DeletedUser

deci modific postul...am crezut ca iggy nu face parte din aceeasi categorie cu hero ,zuper and CO
evident m-am inselat
:D
 

DeletedUser

eu sunt curios sa vad cat mai dureaza pana il baneaza pe Flow..ca in continuare pot sa il atac
 

DeletedUser861

ai dati mah ban la toti care au injurat si au incalcat regulile, dati ban si pentru offtopicurile facute de unii ca legolas frunzaverde, sau lui h3r0 pentru instigari contra adminilor si acuzatii nefondate aduse adminilor, dati-ii ban lui zuper , lui badboykilla, pentru offtopicuri si nu mai banati jucatorii care vin si zic ce au patit ingame, unde am avut ceva suspicios am anuntat chiar eu de posibilitatea unei probleme chiar daca era la mine in trib....deci.....
:mad:

Sunt si eu perfect de acord cu Mircea in privinta Ban-ului in aceasta situatie.

Dar nu sunt de acord cu exempele date de el, trebuia sa mai adaugi cateva nume daca vroiai sa fii impartial pana la capat :confused: nu de altceva dar vad ca numai "dusmani" sunt pe aceasta lista.

Personal, sa inteleg ca nu sunt si printre "aliatii" tai oameni care dau din degete aiurea pe aici? Ca la cate am citit astazi in 2 topicuri, ma doar capul deja.
Plec la o plimbare, ca nu mai bate vantul afara :)
Vruuummmmm si spor la treaba ;)
 

DeletedUser

nu cred ca "cei vizati" au fost nesimtiti...

Tot off topic:p

Domnilor admini nu va vrea nimeni capul:D si nu vrem sa va acuzam ca sunteti de partea unui jucator sau a altuia.

Dar si dvs. sunteti oameni si faceti greseli. Mai lastai deoparte stilul asta de noncomunicare de pana acum.
Domnul dave stie ca tot le propun sa gasim o modalitate de comunicare mai buna, nu e prima oara cand discutam e tema asta.

Va rugam sa dati raspunsuri mai pe intelesul nostru. Nu: "ai incalcat regula 1,3 si 5 si ban".

Nu vreau sa repet dar in TL au fost banati jucatori pentru trimiterea de resurse, care jucau in mod corect. Pe . net este caz in care un jucator da 800K resurse/tip zilnic gratis celor care au nevoie din tribul sau. Si nu e banat.

Poate felul in care formulati raspunsul nu e cel mai bun.
Daca dvs. raspundeati lui mirceaberzovan ca jucatorul a trimis resurse intre conturi care joaca in mod regulat de pe acelasi ip intelegea ca jucatorul a gresit, dar daca ii spuneti ca x a trimis prea multe resurse lui y sigur va continua cu ticketele. Si eu as face la fel.
 

DeletedUser

eu sunt curios sa vad cat mai dureaza pana il baneaza pe Flow..ca in continuare pot sa il atac

Pai e banat omule si poti sa-l ataci in continuare. Nu are nici o importanta banarea. Taman ziceam mai devreme ca e anormal acest lucru. Dar in cazul lui flow nu este cazul sa iti faci griji, nu cred ca e atacat prea curand.
Cred ca protectia se aplica doar in anumite cazuri.
Poate ne dati o mana de ajutor la acesta tema domnule dave si ne precizati cand are protectie satul jucatorului banat si cand nu are.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus