Dragostea pluteste in aer...

  • Autor subiect DeletedUser16450
  • Data de început

DeletedUser16450

pai si cine a spus ca ne deranjeaza??? De unde ai dedus asta?
 

DeletedUser16450

mey, chiar topic cu sex nu mi s-a aratat sa fac. Macar sa pastrez urma de normalitate care a mai ramas, referitoare la persoana mea, dupa vise :))
 

DeletedUser

apa.jpg
 

DeletedUser36051

Mai puneti dracu mana si mai faceti si sex ca v-ati tampit de tot cu vise netraite si dorinte neimplinite.

total de acord ... deschideti N topicuri cu fantezii si prostii ... aiureli intre doar 2 persoane ... pline de citate in engleza ( care oricum nici nu stiti sa vorbiti si sa scrieti corect ) sau franceza ... iar la 2 posturi scrieti te iubesc si dati o tampenie de melodie romantica ... asta e forum de triburile ... daca nu intelegeti la ce ma refer intrati aici http://cupidon.portal.ro/ ... acum fara rautate ... dar gata ... e al 5-lea topic cred pe care il deschidetzi pe aceasi tema stupida ... fa-ti un prieten si spune-i lui ca il iubesti mai yara
 

DeletedUser16450

Dragule, nu te obliga nimeni sa ne citesti prostiile. Chiar nu vrem sa te deranjam. Insa, cata vreme oamenii de aici se simt bine, stai frumusel pe lumea ta si lasa-i Editat de moderator pe altii sa-si vada de fanteziile lor pline de greseli gramaticale si de aberatii.
Raspuns valabil si pentru altii care au aceeasi problema existentiala.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser36051

Dragule, nu te obliga nimeni sa ne citesti prostiile. Chiar nu vrem sa te deranjam. Insa, cata vreme oamenii de aici se simt bine, stai frumusel pe lumea ta si lasa-i drak pe altii sa-si vada de fateziile lor pline de greseli gramaticale si de aberatii.

ok , doar am dat un sfat celor care vor mai trece pe aici sa inteleaga cat de idiot este topicul tau ... nu stiu cine se simte bine aici ... asta e un forum ... ce treaba are iubriea? daca vrei iti repet cere-le nr. de telefon celor care au mai raspuns pe aici si cheama-i la tine acasa sa faceti un gangbang , deja sunt satul de cacaturile astea ale voastre ... dragoste in sus ... dragoste in jos ... de cand se simte dragostea pe forum cand voi nici nu va cunoasteti?
 

DeletedUser16450

asta n-ai tu de unde sa bagi mana in foc.
Multumim pentru sfat.
 

DeletedUser

ok , doar am dat un sfat celor care vor mai trece pe aici sa inteleaga cat de idiot este topicul tau ... nu stiu cine se simte bine aici ... asta e un forum ... ce treaba are iubriea? daca vrei iti repet cere-le nr. de telefon celor care au mai raspuns pe aici si cheama-i la tine acasa sa faceti un gangbang , deja sunt satul de cacaturile astea ale voastre ... dragoste in sus ... dragoste in jos ... de cand se simte dragostea pe forum cand voi nici nu va cunoasteti?

nu-ti convine nu citesti ce e asa greu de inteles?
 

DeletedUser

cine considera ca are ceva de spus , va raspunde acestui topic,
cine nu ........ are topicuri pe gustul lui
 

DeletedUser

Daca stii cum este sa adormi noptile sperand ca razele diminetii or sa topeasca dorul, stii ce inseamna sa sperii zadarnic. Invata-ma atunci cum sa-mi iau sufletul si sa-l scutur zdravan ca sa curga din el picatura cu picatura veninul de dor, fructele care m-au gonit cu capul plecat din fericire.
Mi-e dor, atat de dor... De tine. De noi. De cum erai cu mine. De cum eram cu tine. Si nu pot si nu gasesc cuvinte sa spun cum, cand si cat de mult mi-as dori sa nu mai imi fie. Daca tu stii ce este acela dor, dor de o fiinta mai mult decat de orice alta fiinta, atunci te rog si implor, scapa-ma de el, de dor. Scapa-ma de intrus. Este dorul asta un blestem, este o cruce sub care eu, un simplu om, sunt doar o cocoasa si niste brate care se coboara inainte sa apuce sa se intinda. Pe care as vrea nespus sa ti-o arunc tie.
Iar daca tu stii cum este sa traiesti cu fiinta altuia intr-a ta, te rog, smulge-o din mine si las-o sa traiasca de una singura. Da-i inapoi dreptul la simtire! Lasa-ma si pe mine sa respir aerul meu, cu nasul si partea mea de viata. Lasa-ma nici mai mult, nici mai putin decat exact cum eram inainte de tine. Eram din varful degetelor pana la capatul firelor de par numai visuri frumoase, dorinte multe de fericire, speranta si tremur de incredere. Doamne, cat de frumoasa eram... Mii de cioburi s-au facut oglinzile in care iubirea si dorinta ei imi strigau asta. Acum, este si nu mai este viata mea...
Daca stii cum este sa adormi noptile sperand ca razele diminetii or sa topeasca dorul, stii ce inseamna sa sperii zadarnic. Salveaza-ma de nesperanta asta! Ma chinuie, ma bantuie, ma arunca din liniste si ma tranteste in framantare. Imi este dor si nu mai vreau sa-mi fie. Cum sa-mi iau sufletul si sa-l scutur zdravan ca sa curga din el picatura cu picatura veninul de dor, fructele care m-au gonit cu capul plecat din fericire? Cum sa fac fara sa imi reproseze ca l-am lasat fara ceea ce ii era mai drag? Daca eu te simt arzand, te vad stralucind, te aud ascultand, tu de ce nu raspunzi gandurilor si simturilor? De ce nu te intorci spre mine sa ma privesti dincolo de iubirea trecatoare si sa-mi spui ca esti aici langa mine si ca te-ai nascut sa-mi sorbi de pe buze surplusul de dor?.... Este pentru ca tie... tie... nu iti este dor.
Mi-e dor sa te stiu departe de mine, acolo de unde nu o sa te mai intorci niciodata la mine atunci cand imi este greu, si rau, si trist, si urat si imposibil. Mi-e dor sa nu te mai simt si sa nu te mai vreau atat de aproape. Caut pamantul nedescoperit in care sa-mi ingrop amintirile si apele care sa-mi spele noptile in care ma cutremur de dor.
Mi-e dor si ma strange. Ma sufoca si mi-a secat puterile. In vis ma inec cu prezenta ta. In realitate, ma sufoc cu lipsa ei. Dorul asta ma arde chiar si atunci cand stau bine pe picioare.
 

DeletedUser

Buna seara!

Ce vijelie a fost pe aici..Ce aveti mai oameni buni cu noi, cei care vrem sa ne 'strigam' iubirea?
Da, eu iubesc iar aceste sentimente n-o sa mi le schimbe nimeni, iar daca pot sa le si impartasesc cu alte persoane indragostite cu atat mai bine.
Yara, Amanra, Mihaelap (poate) si care mai sunteti multimim ca sustineti aceste topicuri.

aprob si eu.....

Vad ca te-ai razgandit.Sa fii iubita.
 
Sus