Dream Team&Dark vs WON&NW

DeletedUser41586

Arătă mă dovezile şi nu fi frustrat atîta de parcă ai fi megaplayer şi joci împotriva cheaterilor.
Mă repet, proof or gtfo.

Nu te mai agita asa ca si tu , si eu , si Shadow si toti de pe 48 stim ce foloseste chinezoiul asa ca mucles .
 

DeletedUser47342

Nu te mai agita asa ca si tu , si eu , si Shadow si toti de pe 48 stim ce foloseste chinezoiul asa ca mucles .
În primul rînd eu nu ştiu ce foloseşte colegul pe care îl menţionaţi şi nici nu am avut ocazia să discut pe privat cu el pînă acum.
În al doilea rînd se agită doar Shadow şi vorbeşte în gol fără să aducă careva dovezi. Decît să facă SPAM şi să scrie aici postări de doi bani ca un noob mai bine ar aduce dovezi sau s-ar ascunde pînă vă dispărea.
 

DeletedUser47776

În primul rînd eu nu ştiu ce foloseşte colegul pe care îl menţionaţi şi nici nu am avut ocazia să discut pe privat cu el pînă acum.
În al doilea rînd se agită doar Shadow şi vorbeşte în gol fără să aducă careva dovezi. Decît să facă SPAM şi să scrie aici postări de doi bani ca un noob mai bine ar aduce dovezi sau s-ar ascunde pînă vă dispărea.
Ce dovezi ca folositi masinute chinezesti ? Eu v-a dadeam un print cu rezultatul ultimului organizat din partea dt-ului, dar n-are rost ca putetit sa intrati toti pe tw stats sa vedeti cate de "valorosi" sunteti, de atunci numai pe recrutari ati dat-o sa v-a faceti cota, inteleg e vara si chinezarie v-a incinge pc-urile, dar totusi .....

PS: nu face pe nevinovatul ca nu cumparam vrajeli la kilogram =))

Parte 1:
Triburi: WON
Parte 2:
Triburi: DT

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 406
Tabăra 2: 362
Diferență: 44

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 54
Tabăra 2: 58
Diferență: 4

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 3,237,486
Tabăra 2: 2,912,502
Diferență: 324,984

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 515,667
Tabăra 2: 554,505
Diferență: 38,838

chart


Galacticiilor unde sunt diferentele alea astronomice din partea voastra ?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser47342

Înainte să pui aceste statistici mai bine spune cîţi jucători aţi dat afară din trib pentru că vă stricau statistica? Sau satele care ajuns la noi după ce i-aţi concediat nu sunt considerate drept cuceriri în război? :D
 

p0p1cu

member
Scor reacție
0
Ce dovezi ca folositi masinute chinezesti ? Eu v-a dadeam un print cu rezultatul ultimului organizat din partea dt-ului, dar n-are rost ca putetit sa intrati toti pe tw stats sa vedeti cate de "valorosi" sunteti, de atunci numai pe recrutari ati dat-o sa v-a faceti cota, inteleg e vara si chinezarie v-a incinge pc-urile, dar totusi .....

PS: nu face pe nevinovatul ca nu cumparam vrajeli la kilogram =))

Parte 1:
Triburi: WON
Parte 2:
Triburi: DT

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 406
Tabăra 2: 362
Diferență: 44

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 54
Tabăra 2: 58
Diferență: 4

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 3,237,486
Tabăra 2: 2,912,502
Diferență: 324,984

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 515,667
Tabăra 2: 554,505
Diferență: 38,838

chart


Galacticiilor unde sunt diferentele alea astronomice din partea voastra ?




In mod normal nu as fi vrut sa-ti acord atentie dar trebuie sa te pleznesc un pic, altfel alti cititori ai forumului ar putea crede ca ai dreptate

Si sa incepem! In primul si primul rand ai probleme grave de exprimare si o data la 2-3 cuvinte faci cate o gresala gramaticala majora, greseli pe care noi restul nu le mai facem din clasa a-IV-a cand scriam dupa dictare, ne dor ochii. puteti nu putetit, cat de valorosi nu cate de valorosi, sa va faceti nu sa v-a faceti, galacticilor nu galacticiilor (cu un singur i da?) si cireasa de pe tort "e vara si chinezarie v-a incinge pc-urile" dezacord total...
In al-2-lea rand, tu, colegii tai, conducerea ta, ce masinute folositi? din alea precizie nemteasca? un fel de hotii striga: Hotii!!
In al-3-lea rand, inteleg ca...conducerea voastra face tot posibilul sa echilibreze statisticile doar ca sa va poata tina sub control alimentand totodata iluzia de castig, pana cand? la faza asta, in mine se naste o singura intrebare: Mai marii conducatori ai fostului WOW, vor fi concediati atunci cand vor incepe sa doneze sate, la fel ca ceilalti?
In al-4-lea rand, te-ai intrebat de ce jucatori din WON aleg sa vina in DT si nu invers? te-ai intrebat cati jucatori mai doresc sa faca o astfel de alegere? (la plecarea jucatorilor din WON ce ati mai luat si voi sate, iar noi stiam de la inceput ce sate si cate se vor pierde in timp ce voi concediati pe banda rulanta jucatorii ce incepeau sa piarda sate, ca deh nu trebuie sa se vada diferenta in statistici, se vede pe harta ba!)
Nu suntem galactici, voi ne faceti sa fim asa...atata va mai umflati unii in pene de lumea ar crede ca te miri ce jucatori am invinge, asta face sa para ca am fi ceva galactici...
Si in ultimul rand, hai sa ne aducem aminte cine-s si cum s-a format WON! Hai ca iti spun eu, sa nu te mai chinui, vechiul Shock a fuzionat cu vreo 4 triburi mari + academiile lor + recrutari din alte triburi micute de margine si tu vi sa latri aici ca DT-ul a recrutat o mana de jucatori? Ce jucatori au scos ei de pe harta pana acum? ce triburi au scos ei de pe harta pana acum? cu cine s-au luptat ei pana acum ca sa ajunga in postura de razboi final si sa ameninte? conturile alea mari sunt crescute din inamici?

Si cu asta sa ai o zi buna!
Raspunde-ti singur la intrebari!
 
Ultima editare:

DeletedUser47776

In mod normal nu as fi vrut sa-ti acord atentie dar trebuie sa te pleznesc un pic, altfel alti cititori ai forumului ar putea crede ca ai dreptate

Si sa incepem! In primul si primul rand ai probleme grave de exprimare si o data la 2-3 cuvinte faci cate o gresala gramaticala majora, greseli pe care noi restul nu le mai facem din clasa a-IV-a cand scriam dupa dictare, ne dor ochii. puteti nu putetit, cat de valorosi nu cate de valorosi, sa va faceti nu sa v-a faceti, galacticilor nu galacticiilor (cu un singur i da?) si cireasa de pe tort "e vara si chinezarie v-a incinge pc-urile" dezacord total...
In al-2-lea rand, tu, colegii tai, conducerea ta, ce masinute folositi? din alea precizie nemteasca? un fel de hotii striga: Hotii!!
In al-3-lea rand, inteleg ca...conducerea voastra face tot posibilul sa echilibreze statisticile doar ca sa va poata tina sub control alimentand totodata iluzia de castig, pana cand? la faza asta, in mine se naste o singura intrebare: Mai marii conducatori ai fostului WOW, vor fi concediati atunci cand vor incepe sa doneze sate, la fel ca ceilalti?
In al-4-lea rand, te-ai intrebat de ce jucatori din WON aleg sa vina in DT si nu invers? te-ai intrebat cati jucatori mai doresc sa faca o astfel de alegere? (la plecarea jucatorilor din WON ce ati mai luat si voi sate, iar noi stiam de la inceput ce sate si cate se vor pierde in timp ce voi concediati pe banda rulanta jucatorii ce incepeau sa piarda sate, ca deh nu trebuie sa se vada diferenta in statistici, se vede pe harta ba!)
Nu suntem galactici, voi ne faceti sa fim asa...atata va mai umflati unii in pene de lumea ar crede ca te miri ce jucatori am invinge, asta face sa para ca am fi ceva galactici...
Si in ultimul rand, hai sa ne aducem aminte cine-s si cum s-a format WON! Hai ca iti spun eu, sa nu te mai chinui, vechiul Shock a fuzionat cu vreo 4 triburi mari + academiile lor + recrutari din alte triburi micute de margine si tu vi sa latri aici ca DT-ul a recrutat o mana de jucatori? Ce jucatori au scos ei de pe harta pana acum? ce triburi au scos ei de pe harta pana acum? cu cine s-au luptat ei pana acum ca sa ajunga in postura de razboi final si sa ameninte? conturile alea mari sunt crescute din inamici?

Si cu asta sa ai o zi buna!
Raspunde-ti singur la intrebari!
Adică eu sunt un fel de noob din punctul vostru de vedere ca nu folosesc autocorectorul ? Dacă iti dau in test serios de limba roman i-l "treci" cu brio nu ?, treci la recrutat ca n-are rost sa vb cu mine, știți voi ce folosiți, in rest ca se dau afara jucatori sa intre bine la statistica, cred ca ai fumat ceva stricat, s-au dat afara jucatori care își băteau joc de munca altora, nici măcar un split nu se stresau sa facă, mai bine rămânem o mâna de jucători care au chef de joc, la voi au venit la pachet niște noobi si minori, sa-i stăpâniți sănătoși, hai cu corectatul, sigur am scăpat ceva unde vei încerca să-ți demonstrezi superioritatea de care duci lipsa bineînțeles ;), uitate pe statistica din 15.07 cand ați avut organizat pe noi am ieși la egalitate, restul e cancan :)
 

DeletedUser47690

Organizatul are rost distrugerea zonei atacate, dupa organizatul cu pricina toate satele au fost inobilate ulterior, prin urmare organizatul a reusit fara ca tu sa iti dai seama. Sa iti pui singur o intrebare inainte de culcare: cum se face ca cei din conducerea voastra sunt dezertori din tribul nostru, oameni care au schimbat in repetate randuri tabara pe toate lumile unde au activat(in afara de titanelul, restul nici macar nu au avut decenta sa joace la vedere, joaca pe alte conturi si stau ascunsi de frica luminii). Ati avut 6,7k de sate in plus cand v-ati facut faimosul trib si tot ati facut alianta cu toate triburile micute de pe harta gen OG, ce spune asta despre voi, un singur lucru: FRICA BREEEEEE. Vezi ca aia cu multe sate la voi au facut in repetate randuri cereri sa intre la noi in trib dar au fost respectos refuzati, noi am ales oameni de caracter cand am invitat pe cineva la noi, sa imi spui tu ce ati facut voi?
 

DeletedUser47776

Organizatul are rost distrugerea zonei atacate, dupa organizatul cu pricina toate satele au fost inobilate ulterior, prin urmare organizatul a reusit fara ca tu sa iti dai seama. Sa iti pui singur o intrebare inainte de culcare: cum se face ca cei din conducerea voastra sunt dezertori din tribul nostru, oameni care au schimbat in repetate randuri tabara pe toate lumile unde au activat(in afara de titanelul, restul nici macar nu au avut decenta sa joace la vedere, joaca pe alte conturi si stau ascunsi de frica luminii). Ati avut 6,7k de sate in plus cand v-ati facut faimosul trib si tot ati facut alianta cu toate triburile micute de pe harta gen OG, ce spune asta despre voi, un singur lucru: FRICA BREEEEEE. Vezi ca aia cu multe sate la voi au facut in repetate randuri cereri sa intre la noi in trib dar au fost respectos refuzati, noi am ales oameni de caracter cand am invitat pe cineva la noi, sa imi spui tu ce ati facut voi?
Tu cu mine n-ai ce sa vorbesti, jucator mai spalat pe craier ca tine mai rar gasesti, tu sti macar cine e la noi in conducere ?, are englezu' o vorba buna," ancient history", nu cred ca vrea sa vina nimeni la voi, in afara de afo-isti bineinteles, aliantele le facem cu cine vrem, sau dicteaza dt-ul cu cine se aliaza WON-ul ?, voi sa dati in barbarele alea de 26 de puncte ca sunt bune la moral :p:p:p
 

DeletedUser44124

[QUOTE="TheLastShadow, post: 1154589, member: 47776" Dacă iti dau in test serios de limba roman i-l "treci" cu brio nu ?, [/QUOTE]
ba tu esti incapabil sa legi o propozitie si vrei sa dai teste de "limba roman"?



ba nobule, cum sa il increbi pe Ciri daca stie cine e la tine in conducere? nu stii tu si vrei sa afli?
Sau esti nedumerit, nu mai stii care e pe cont si care nu mai e?
 

p0p1cu

member
Scor reacție
0
lasa-l bre! tu nu vezi ca trebuie sa folosesti autocorectorul naiba sa sti sa scri corect gramatical limba romana...

Apropo
la voi au venit la pachet niște noobi si minori
la momentul respectiv, nu a reprezentat decat urmatorul pas...sunteti pregatiti de urmatorul pas? >:D
 

DeletedUser47776

[QUOTE="TheLastShadow, post: 1154589, member: 47776" Dacă iti dau in test serios de limba roman i-l "treci" cu brio nu ?,
ba tu esti incapabil sa legi o propozitie si vrei sa dai teste de "limba roman"?



ba nobule, cum sa il increbi pe Ciri daca stie cine e la tine in conducere? nu stii tu si vrei sa afli?
Sau esti nedumerit, nu mai stii care e pe cont si care nu mai e?[/QUOTE]

"increbi" ? hai ca daca ma apuc sa v-a corectez pe voi e jale, telentelor, n-ai auzit de smart phone nooblet ?, scriu rapid ca doar nu stau sa compun balade, hai pa ca m-am saturat de voi, arogantele ma lasa rece, sa recrutati si din OG ca RE-ul pe l40 sa fie bine, "stie domnu" .....

PS: eu stiu foarte bine cine e la mine in conducere, voi sunteti prost informati, e de inteles, e vara, e cald, nu prea trimit sinapsele impulsurile electrice necesare, ce sa-i face baga-o in masinuta ca poate poate .....
 

DeletedUser41586

[QUOTE="TheLastShadow, post: 1154589, member: 47776" Dacă iti dau in test serios de limba roman i-l "treci" cu brio nu ?,
ba tu esti incapabil sa legi o propozitie si vrei sa dai teste de "limba roman"?



ba nobule, cum sa il increbi pe Ciri daca stie cine e la tine in conducere? nu stii tu si vrei sa afli?
Sau esti nedumerit, nu mai stii care e pe cont si care nu mai e?

'cum sa-l INTREBI pe Ciri'
 

DeletedUser41586

lasa-l bre! tu nu vezi ca trebuie sa folosesti autocorectorul naiba sa sti sa scri corect gramatical limba romana...

Apropo

la momentul respectiv, nu a reprezentat decat urmatorul pas...sunteti pregatiti de urmatorul pas? >:D

Ai gresit partitia :)

'lasa-l bre! tu nu vezi ca trebuie sa folosesti autocorectorul naiba să ştii'
Conjunctiv prezent: să + indicativ prezent

'să scrii corect gramatical limba romana...'
Eu scriu , tu scrii , el scrie...
 

DeletedUser47342

voi sa dati in barbarele alea de 26 de puncte ca sunt bune la moral :p:p:p
Bă, LUCIfer morningSTAR, taci mă să nu te aud.
273~4C (448|370) K34 90 Barbar LUCIfer morningSTAR [WON] 2016-07-30 05:25:24
258~In Extremis (429|328) K34 313 Barbar LUCIfer morningSTAR [WON] 2016-07-20 05:49:21
257~Trojan Horse (419|331) K34 378 Barbar LUCIfer morningSTAR [WON] 2016-07-19 09:07:32
256~All In (424|337) K34 541 Barbar LUCIfer morningSTAR [WON] 2016-07-19 01:57:08
253~Relevance (443|332) K34 803 Barbar LUCIfer morningSTAR [WON] 2016-07-17 14:29:29
252~Booked Solid (427|333) K34 691 Barbar LUCIfer morningSTAR [WON] 2016-07-17 03:46:22
251~One Percent (444|327) K34 472 Barbar LUCIfer morningSTAR [WON] 2016-07-16 06:21:45
250~Dead Reckoning (431|335) K34 445 Barbar LUCIfer morningSTAR [WON] 2016-07-15 19:32:54

Stai la 1 km de graniţă cu 300 sate şi 15M la inamici, dar ai gura mare de parcă ai fi spart 60M în atac aşa ca
Ioan Botezatorul.
 

DeletedUser44124

ba tu esti incapabil sa legi o propozitie si vrei sa dai teste de "limba roman"?



ba nobule, cum sa il increbi pe Ciri daca stie cine e la tine in conducere? nu stii tu si vrei sa afli?
Sau esti nedumerit, nu mai stii care e pe cont si care nu mai e?
hai pa ca m-am saturat de voi, arogantele ma lasa rece, sa recrutati si din OG ca RE-ul pe l40 sa fie bine, "stie domnu" .....

PS: eu stiu foarte bine cine e la mine in conducere, voi sunteti prost informati, e de inteles, e vara, e cald, nu prea trimit sinapsele impulsurile electrice necesare, ce sa-i face baga-o in masinuta ca poate poate .....[/QUOTE]



in sfarsit ai luat decizia potrivita, aceea de a disparea din peisaj.Cat despre OG, asa vorbesti tu ma despre tribul care iti este aliat? nici de ei nu iti pasa?
Cat despre RE lumea 40, daca tot ai deschis subiectul, cunosti bine tribul ala doar ai fost membru pana sa recrutam contul vostru in DT, numai ca tu ai fost dat afara de pe cont, OUT, JET, PA, din astea daca ma intelegi:))


Legenda spune ca tu inca suferi ca nu ai reusit sa termini lumea aia, nu vreau sa imi imaginez ce o sa se intample cu tine dupa ce o pierzi si pe asta.
 

DeletedUser47776

hai pa ca m-am saturat de voi, arogantele ma lasa rece, sa recrutati si din OG ca RE-ul pe l40 sa fie bine, "stie domnu" .....

PS: eu stiu foarte bine cine e la mine in conducere, voi sunteti prost informati, e de inteles, e vara, e cald, nu prea trimit sinapsele impulsurile electrice necesare, ce sa-i face baga-o in masinuta ca poate poate .....



in sfarsit ai luat decizia potrivita, aceea de a disparea din peisaj.Cat despre OG, asa vorbesti tu ma despre tribul care iti este aliat? nici de ei nu iti pasa?
Cat despre RE lumea 40, daca tot ai deschis subiectul, cunosti bine tribul ala doar ai fost membru pana sa recrutam contul vostru in DT, numai ca tu ai fost dat afara de pe cont, OUT, JET, PA, din astea daca ma intelegi:))


Legenda spune ca tu inca suferi ca nu ai reusit sa termini lumea aia, nu vreau sa imi imaginez ce o sa se intample cu tine dupa ce o pierzi si pe asta.[/QUOTE]
Culcate ca ești obosit, prea pierzi timpul pe joc, va-ți dat si voi seama in sfârșit cu ce cont joc, felicitări sunteți cu 0,0001% mai puțin noobi decât v-am crezut eu inițial, aliante ghiduși iarăși esti prost informat, ciocu mic si joc de glezne tu ăla cu 28 pe frunte, mai iti aduci aminte cand scria goloie am un ultim task pt voi pe l40 si alte baliverne ? Eram si eu pe contul ăla defapt am fost tot timpul cand am avut chef, n-am prea avut chef e drept doar nu vreau sa fiu asociat cu toți noobi :)) PS: Mai bine barbare decât interne, te rog sa nu m-a compari niciodată cu ăla cu fum sub scaun zis Botezătorul ca m-a supăr, chiar foarte amuzant sa îmi arați o mâna de barbare cucerire de mine, cand voi nu cu mult timp in urma ați cucerit 1000 de barbare la nivel de trib in mai puțin de 4 zile, noobi .... Sa vi sa mai verifici contul, poate mai cresc si eu la inamici învinși sau poate stagnez rămâne de văzut ce interna îmi iau in DK ;)
 
Sus