Dream Team&Dark vs WON&NW

DeletedUser44124

Hai tata, sa luati tot sudul ca sunt slabi de inger ne faceti un bine sincer, valoare voastra se vede de fiecare data cand reusiti sa duceti de nas pe cate un noob cu cas la gura ;)





Mai ai 2 incercari, mereverzi nu sunt, cauti unpic mai sus in clasament si poate ma gasesti :p

Aia sunt ba la cura de slabit, ba la veta zisa .....



esti prost informat sau poate asa esti tu in general :), asa cum marius nu se mai joaca pe contul lui si shaolin s-a lasat, spunei la alexutzu sa nu te mai spele pe creier ca mor prea repede neuroni :D


Adica ce vrei sa spui? ca nu dati 2 bani pe cei din sud? pai stim asta, chiar si ei stiu asta dar ai si tu mai mult tupeu si "dezvaluie-ti identitatea" ori esti vreun nimic neimportant?
Cat despre Alexutzu, nu ii du tu grija lui si ce spala el.E bine, sanatos.
Eu chiar daca as ramane cu 2 neuroni, tot as avea mai multi decat ai tu.
 

DeletedUser47776

Adica ce vrei sa spui? ca nu dati 2 bani pe cei din sud? pai stim asta, chiar si ei stiu asta dar ai si tu mai mult tupeu si "dezvaluie-ti identitatea" ori esti vreun nimic neimportant?
Cat despre Alexutzu, nu ii du tu grija lui si ce spala el.E bine, sanatos.
Eu chiar daca as ramane cu 2 neuroni, tot as avea mai multi decat ai tu.

I-a zis zau mai noobuletule, sunt acolo langa contul minune mai infata sau mai in spate depinde ce interne mai luati voi acolo ca e inghesuiala pe cont =)), Ne pasa de cei din sud ca doar ne-am tocat deff destul la ei, lor nu le pasa de noi, la cum pleaca in visele alea de echipa pierdute pe harta asa ca "good riddance". Apropo dk-ul il tineti carne de tun sau ? ala cu 13x vad ca fuge isi ia sate in sud ca alea din nord urmeaza sa le piarda ? :D

Îşi păstrează anonimatul pentru că nu vrea să fie demolat :D

Viky to stai cuminte ca n-ai tu trupele si punctele mele, vrei sa te fac interna mea sa plangi putin la ala cu ochelari de soare ?

Tu n-auzi ba ca e maru ?

Pe tine nu trebuia sa te bag in seama ca esti ca para =))
 

DeletedUser47342

Iara-si visezi ? k65 l-ati cucerit prin tradari s-a vazut valoare voastra la ultimul organizat :p
"'nough said"

http://prnt.sc/btm7i6

Interesant, adică cei care pleacă din cauza că nu le-a convenit ceva în trib sunt trădători, dar cei care trădeaza alianţa nu sunt?

Viky to stai cuminte ca n-ai tu trupele si punctele mele, vrei sa te fac interna mea sa plangi putin la ala cu ochelari de soare ?

Am eu trupe, nu-ţi fă griji, omuleţ cu gura mare. Zi de pe acum ce pretexte ai să ai atunci cînd o să pierdeţi războiul :*
 

DeletedUser47776

Interesant, adică cei care pleacă din cauza că nu le-a convenit ceva în trib sunt trădători, dar cei care trădeaza alianţa nu sunt?



Am eu trupe, nu-ţi fă griji, omuleţ cu gura mare. Zi de pe acum ce pretexte ai să ai atunci cînd o să pierdeţi războiul :*
Iarăși nu ți-a luat medicamentele ? visezi la câștigarea lumi cand tu încă nu sti sa folosești mașinuța chinezeasca, cand afli cu ce cont m-a joc sa vi la mine ca poate îți dau si ți-e un sat in mijlocul nucleului sa te apar sa termini si tu lumea măcar cu un sat :p
nu fi rau ca te iau si pe tine pe cont cu noi
Sincer e prea mare înghesuiala si nu îmi place il dai afara pe ăla cu numărul 28 si vin sa ajut :)
Nu stiu pe unde ai fost tu sau pe cine ai vazut pe acolo, dar sigur ma confunzi, nu am fost acolo.

E vara, mare plaja etc.
Nu mai am timp si de extern
Tu ai timp de plaja cand confunzi IF-ul cu WHILE-ul ? Mai ca va iau foc PC-urile ca oricum e vara probabil ca de acea si recrutați ca nu mai merg atacuriile ca alta data
 

DeletedUser41586

Iarăși nu ți-a luat medicamentele ? visezi la câștigarea lumi cand tu încă nu sti sa folosești mașinuța chinezeasca, cand afli cu ce cont m-a joc sa vi la mine ca poate îți dau si ți-e un sat in mijlocul nucleului sa te apar sa termini si tu lumea măcar cu un sat :p
Sincer e prea mare înghesuiala si nu îmi place il dai afara pe ăla cu numărul 28 si vin sa ajut :)
Tu ai timp de plaja cand confunzi IF-ul cu WHILE-ul ? Mai ca va iau foc PC-urile ca oricum e vara probabil ca de acea si recrutați ca nu mai merg atacuriile ca alta data
Nu mai merge scriptul pacaliciului :)
 

DeletedUser44124

Iarăși nu ți-a luat medicamentele ? visezi la câștigarea lumi cand tu încă nu sti sa folosești mașinuța chinezeasca, cand afli cu ce cont m-a joc sa vi la mine ca poate îți dau si ți-e un sat in mijlocul nucleului sa te apar sa termini si tu lumea măcar cu un sat :p
Sincer e prea mare înghesuiala si nu îmi place il dai afara pe ăla cu numărul 28 si vin sa ajut :)
Iarasi nu "s-ia" luat medicamentele."m-a" nobule, "ti-e" iti e rau? nu de alta da te "incurca cratima" aia nevoie mare.las-o asa, nu o mai pune, "d-ai" de inteles ca nu merge tastatura si trecem mai departe, altfel chiar o sa "m-a" gandesc serios ca cei 2 neuroni ai mei sunt mai multi decat ai tai.Ori asa se scrie in Japolanda la tine acolo?
Oricum o sa te iau pe cont, chiar daca vrei, chiar daca nu.RABDARE
 

DeletedUser47776

Nu mai merge scriptul pacaliciului :)
Ce sa meargă la ăștia in trib in afara de aerul condiționat cand ia foc capul ? :))
Iarasi nu "s-ia" luat medicamentele."m-a" nobule, "ti-e" iti e rau? nu de alta da te "incurca cratima" aia nevoie mare.las-o asa, nu o mai pune, "d-ai" de inteles ca nu merge tastatura si trecem mai departe, altfel chiar o sa "m-a" gandesc serios ca cei 2 neuroni ai mei sunt mai multi decat ai tai.Ori asa se scrie in Japolanda la tine acolo?
Oricum o sa te iau pe cont, chiar daca vrei, chiar daca nu.RABDARE
Nu știu la ce te referi cu japolanda, ceva țara la tine in tribul de Noobi ?, afla cu cine vorbești si după acea sa vi la mine, îmi place ca ești profesor de romana la ce talente nebănuite ai la scris. Vezi ca poate m-a fac "supi" si v-a iau eu la mine pe cont ca arată mai bine nu asa împrăștiat pe harta dupa cum ați prins internele =))
 

DeletedUser44124

Ce sa meargă la ăștia in trib in afara de aerul condiționat cand ia foc capul ? :))
Nu știu la ce te referi cu japolanda, ceva țara la tine in tribul de Noobi ?, afla cu cine vorbești si după acea sa vi la mine, îmi place ca ești profesor de romana la ce talente nebănuite ai la scris. Vezi ca poate m-a fac "supi" si v-a iau eu la mine pe cont ca arată mai bine nu asa împrăștiat pe harta dupa cum ați prins internele =))
ai impresia ca vreau sa aflu cu cine vorbesc neaparat? daca nu ti-ar fi rusine de tine ai zice singur.
dar promit ca nu iti mai raspund pana nu inveti sa "scriui"ca imi ia 2 ore si 65 de minute sa descifrez japolandeza ta.
si cu satele, ce sa-i faci, cum apare o interna la voi, cum ii luam sate fara numar
 

DeletedUser47776

ai impresia ca vreau sa aflu cu cine vorbesc neaparat? daca nu ti-ar fi rusine de tine ai zice singur.
dar promit ca nu iti mai raspund pana nu inveti sa "scriui"ca imi ia 2 ore si 65 de minute sa descifrez japolandeza ta.
si cu satele, ce sa-i faci, cum apare o interna la voi, cum ii luam sate fara numar

Iarasi cedezi nervos, profesore, cum v-a dau peste nas cum treceti la cratime si alte ghidusii, tu crezi ca eu ma stresez sa v-a scriu voua corect cand voi nu puteti sa stergeti masinuta din meniu tot incercati s-o stergeti in meniul de la restaurant.
Bafta la internele voastre, noi ne scapam de ale noastre ;)
 
Ultima editare de un moderator:

Adenauer

member
Scor reacție
105
Print-ul ala arata cum v-a iesit voua ultimul organizat, ati luat asa de multe sate de am fost pe egal la sfarsitul zilei, apropo dk-ul ce face ca tot pica, pica mai repede ca bolovanul la vale =)), si da visele sunt gratis asa ca poti visa la k55 asa cum viseaza new champ la satele pierdute :p
"'nough said"



Pai ce facem? Asa de repede dai inapoi? Fix cand ne pregatim sa luam si K55 tu le spui colegilor tai ca tribul renunta la ei? Dar de ce esti asa de rau? Poate ca ar fi fost mai corect fata de ei sa le scrii in privat si sa-i intrebi daca nu cumva au nevoie de sprijin in loc sa le dai de inteles ca sunt zero si atat pentru voi. :D

Visele alea gratis...mai tii minte? Normal ca tii, doar ai scris asta acum cateva zile :) Pune in continuare statistici, ca noi punem continente :)).

lasament - triburi pe acest continent 55
Loc Numele tribului Puncte Sate
1 WON 15,54 Mil. 1.531
2 DT 14,45 Mil. 1.345
3 DT. 2,49 Mil. 247
4 WON. 1,28 Mil. 130
 
Sus