Dream Team&Dark vs WON&NW

DeletedUser47776

ai dreptate mai TheLastParrot, auzi si tu, TheLastParrot :))))) daca mai ajungem langa tine, daca mai apucam sa ajungem langa tine...sa nu te inobileze DK-ul naiba :))
La faza asta nu m-am putut abtine, DK-ul sa ma inobileze aia care nu ma atac niciodata ? LMFO =)), buna aia cu parrot, ati mers repede pe google translate sa vedeti ce inseamna papagal in engleza, penibili mei iubiti, pa si pus*y (asta sunteti voi :p)
 

DeletedUser44124

Bai the last papagal, vezi ma ca o ia statistica la vale, sa nu cedezi psihic, sper sa ajungem si la tine, sa nu te inobileze DK inainte.Pana atunci tine k 34 ca ai razboi greu acolo.tu si Marul verde, strajerii k 34:))
 

DeletedUser45945

La faza asta nu m-am putut abtine, DK-ul sa ma inobileze aia care nu ma atac niciodata ? LMFO =)), buna aia cu parrot, ati mers repede pe google translate sa vedeti ce inseamna papagal in engleza, penibili mei iubiti, pa si pus*y (asta sunteti voi :p)


Stai tu numai stai ca ne-ai pomenit tribul.Daca DT nu au cum sa iti inchida gura sa vezi tu surpriza de la DK ce o sa iti faca.Sa te mai aud dupa!
 

DeletedUser42763

La faza asta nu m-am putut abtine, DK-ul sa ma inobileze aia care nu ma atac niciodata ? LMFO =)), buna aia cu parrot, ati mers repede pe google translate sa vedeti ce inseamna papagal in engleza, penibili mei iubiti, pa si pus*y (asta sunteti voi :p)

Seara buna,mai latraule tu te vezi cat esti de penibil?Pe alta lume te numeai pe joc lordkk,bine ca nu te cheama si aici la fel ca la cat tii gura deschisa incepea sa iti miroasa gura de la numele ala...lordkk.

In alta ordine de idei ai grija la harta in jurul satelor tale.:oops:
 

DeletedUser47776

Bai the last papagal, vezi ma ca o ia statistica la vale, sa nu cedezi psihic, sper sa ajungem si la tine, sa nu te inobileze DK inainte.Pana atunci tine k 34 ca ai razboi greu acolo.tu si Marul verde, strajerii k 34:))
Stai tu liniștit, acolo e "no DT/DK zone".
Stai tu numai stai ca ne-ai pomenit tribul.Daca DT nu au cum sa iti inchida gura sa vezi tu surpriza de la DK ce o sa iti faca.Sa te mai aud dupa!
Ai prins glas cavalere, eu tot ma rog de voi sa ma atacați, dar na lipsa de tupeu își spune cuvântul, nici măcar spionaje nu băgați, trist sincer ...
Seara buna,mai latraule tu te vezi cat esti de penibil?Pe alta lume te numeai pe joc lordkk,bine ca nu te cheama si aici la fel ca la cat tii gura deschisa incepea sa iti miroasa gura de la numele ala...lordkk.

In alta ordine de idei ai grija la harta in jurul satelor tale.:oops:
Zi zău, bibilica/bobotica, ăla nu era contul meu, mergi si bate la alte porți, la prietenul vostru Răzvan, eu unu nu fac parte din, clubul roze, unde balenutele, conduc peștișorii către cufărul cu acadele made in China.
PS: Nu mai răspundeți cu penibilitati ca ma simt obligat sa va răspund, si sincer m-am cam plictisit de vrăjelile DT-iste :p
 

DeletedUser44124

eu unu nu fac parte din, clubul roze, unde balenutele, conduc peștișorii către cufărul cu acadele made in China.
Fereasca sfantu ce ii debiteaza creierul la asta:))Auzi la bietul Cristinel, cufarul cu acadele made in China:)))
Ba tu la ce desene animate te uiti?Ce basme citesti?Doamneeeee cat poti fi de penibil.
Si cand ma gandesc ca am felicitat degeaba conducerea won ca ti-a pus lesa si botnita.
PEnibiiiiiiiiiiiiiiiil
 

p0p1cu

member
Scor reacție
0
TheLastParrot, am tot stat si m-am gandit si pana la urma sunt de parere ca tu ai probleme psihice foarte grave combinate cu probleme mari in viata reala, altfel nu se poate...nu e de ras si fara rautate, du-te stai de vorba cu un psiholog in prima faza!
 

DeletedUser47776

Fereasca sfantu ce ii debiteaza creierul la asta:))Auzi la bietul Cristinel, cufarul cu acadele made in China:)))
Ba tu la ce desene animate te uiti?Ce basme citesti?Doamneeeee cat poti fi de penibil.
Si cand ma gandesc ca am felicitat degeaba conducerea won ca ti-a pus lesa si botnita.
PEnibiiiiiiiiiiiiiiiil
Eu zic ca am fost creativ in ce am scris, dar na voi nu puteti sa percepeti subtilitatile scrise de mine, de cand cu masinuta magica nu prea v-a mai bateti capul, mor neuroni din lipsa de ocupatie =))

Popicule din lipsa de inteligenta, scri aia cu psihologul, parca ai mai scris-o undeva, adresata unui alt jucator din WON, incepi sa te repeti si nu e bine, apropo daca eu fac katerinka trebuie sa ma duc la doctor ? (zi te rog DA, ca sa pot rade mai bine)
 

p0p1cu

member
Scor reacție
0
Popicule din lipsa de inteligenta, scri aia cu psihologul, parca ai mai scris-o undeva, adresata unui alt jucator din WON, incepi sa te repeti si nu e bine, apropo daca eu fac katerinka trebuie sa ma duc la doctor ? (zi te rog DA, ca sa pot rade mai bine)

Ai putea sa aduci si probe sa demonstrezi ca am mai scris undeva si ca ma repet? Sau doar halucinezi ca de obicei? Nu trebuia sa te ataci, chiar a fost un sfat prietenesc...acum tu faci ce vrei...nu e o rusine sa recunosti ca ai o problema, nu e o rusine sa mergi la psiholog ;)
Se vede de la o posta ca nu avem aceleasi carti citite :p
O zi buna!
 
Ultima editare:

DeletedUser44124

Eu zic ca am fost creativ in ce am scris, dar na voi nu puteti sa percepeti subtilitatile scrise de mine, de cand cu masinuta magica nu prea v-a mai bateti capul, mor neuroni din lipsa de ocupatie =))
Tu creativ? ce dracu? sa imi bat capul cu tine, cea mai mare greseala.Exista vorba aia romneasca dar tu nu ai de unde sa o stii din japolanda de acolo de unde esti refugiat:Nu te pune cu prostul ca te bate cu experienta.(ceva de genu)Ma declar infrant:))
 

DeletedUser47776

Ai putea sa aduci si probe sa demonstrezi ca am mai scris undeva si ca ma repet? Sau doar halucinezi ca de obicei ?
Se vede de la o posta ca nu avem aceleasi carti citite :p
O zi buna!
Ce sa demonstrez ? Ai scris pe forumul dedicat lumi 48 la o alta rubrica exact aceasi propoziție, caută si vei găsi eu unu am de citit niște cărți, un Goethe un Schiller ăștia de care tu nu ai auzit :p
Tu creativ? ce dracu? sa imi bat capul cu tine, cea mai mare greseala.Exista vorba aia romneasca dar tu nu ai de unde sa o stii din japolanda de acolo de unde esti refugiat:Nu te pune cu prostul ca te bate cu experienta.(ceva de genu)Ma declar infrant:))
Ai dat-o pe japolanda văd ca esti familiar cu termenul te pomenești ca esti de-acolo undercover pe triburile.ro, recrutezi ceva războinici pt profetul ăla al vostru sau numai jucatori din WON ?
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
Razboiul asta nu mai dureaza nici macar 6 luni. Cei din WON dau deja de inteles ca vor renunta :D. Ca sa mai animam putin topicul, pun si eu cateva statistici.

Parte 1:
Triburi: DT, DT., -DK-
Parte 2:
Triburi: WON, OG, OG 3, OG1, WON., NW.

Timeframe: Luna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,534
Tabăra 2: 407
Diferență: 1,127

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 14,091,598
Tabăra 2: 3,711,547
Diferență: 10,380,051

chart




Parte 1:
Triburi: DT, DT., -DK-
Parte 2:
Triburi: WON, OG, OG 3, OG1, WON., NW.

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 673
Tabăra 2: 99
Diferență: 574

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 6,338,362
Tabăra 2: 875,089
Diferență: 5,463,273

chart


Parte 1:
Triburi: DT, DT., -DK-
Parte 2:
Triburi: WON, OG, OG 3, OG1, WON., NW.

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 146
Tabăra 2: 8
Diferență: 138

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,352,706
Tabăra 2: 59,545
Diferență: 1,293,161

chart



Ultima statistica este pe organizatul vostru, WON (LOST). :D
 
Scor reacție
0
mda, tiki-taka ...DT-ul inca odata isi demonstreaza abilitatile in fata dusmanului coplesindu-l total si dandu-i voie sa respire cu portia.
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
Se pare ca cei din WON ne-au ascultat sfaturile si l-au oprit pana la urma pe Lucica sa mai scrie pe aici, ori poate si-a dat si el seama ca nu vorbea nimic adevarat, si s-a redus singur la tacere.
Felicitari ca nu renuntati, desi contul lui cotzanul s-a injumatatit dupa atatea bombardamente :))
 

DeletedUser44124

Nu va suparati, se poate sa primesc si eu invitatie in LOSE, pardon, won? Eu nu stiu cum e sa pierzi si vreau sa vad si eu cum te simti in momentele alea cand vezi ca esti depasit, batut, inobilat, scos de pe harta, trimis la palmieri si alte sinonime.va rog, se poate?
 

DeletedUser

mda...inevitabilul sa produs,exact cum era de asteptat...un trib de individualitati nu duce la nimic bun...

P.S.Un fost jucator de pe l48.....
 

DeletedUser47776

Nu va suparati, se poate sa primesc si eu invitatie in LOSE, pardon, won? Eu nu stiu cum e sa pierzi si vreau sa vad si eu cum te simti in momentele alea cand vezi ca esti depasit, batut, inobilat, scos de pe harta, trimis la palmieri si alte sinonime.va rog, se poate?
N-ai tu fata sa vi la noi, esti pur si simplu prea slab (nu ma refer la greutate, acolo ne intreceti de departe :p)
Adenauer "my love" nu mi-am dat seama de nimica, suntem inca pe harta, dominanta voastra e la 37% mai aveti de recrutat, altfel nu merge =))
 

DeletedUser44124

N-ai tu fata sa vi la noi, esti pur si simplu prea slab
Serios, vreau si eu sa vad cum e sa pierzi.
mai aveti de recrutat, altfel nu merge =))
uite, am sa-ti fac pe plac si o sa mai recrutam ceva ceva ca sunteti multi inca.multi si la legatura.

Cu ocazia asta vreau sa ii transmit si lui th0one ala ceva:shaolin, conducator si intemeietor nu mai e, jupanuwox, conducator, nu mai e, cotzanul conducatorul, putem spune deja ca nu mai e ca deja nu mai am moral pe el.Ydnerts a ales calea cea dreapta.Mai ramai tu, la fel ai 2 variante, numai ca pe tine nu te recrutam.
 

DeletedUser47776

Ieri era 37, azi e 38 si tot asa. :)
exact, tot asa pacat ca nu mai creste, maine n-o sa fie 39 asta iti promit eu ;)
Serios, vreau si eu sa vad cum e sa pierzi.

uite, am sa-ti fac pe plac si o sa mai recrutam ceva ceva ca sunteti multi inca.multi si la legatura.

Da, ma recrutati ?, pe harta e greu sa ataci, am inteles ca ati facut mucegai stand pe scaun =))

Cu ocazia asta vreau sa ii transmit si lui th0one ala ceva:shaolin, conducator si intemeietor nu mai e, jupanuwox, conducator, nu mai e, cotzanul conducatorul, putem spune deja ca nu mai e ca deja nu mai am moral pe el.Ydnerts a ales calea cea dreapta.Mai ramai tu, la fel ai 2 variante, numai ca pe tine nu te recrutam.

nu te baga in seama th9one ? scri aici pe forum ca poate vede si el ?

PS: pe mine nu ma puteti recruta nici daca ati vrea, ti-am zis, cand invatati sa jucati fara vrajeli la reducere, atunci v-om putea vorbi civilizat, pana atunci insa, bafta la recrutat ;)
 
Sus