Dream Team&Dark vs WON&NW

DeletedUser47776

Sa inteleg ca si Cotzanul era slab de inger de nu la-ti ajutat :))
tu cine esti sa vorbesti ? n-am auzit de tine alt talent pierdut pe harta din visele alea de echipa ?
tu chiar ai impresia ca ai fata de DT? nu primim papagali in trib
N-am fata de DT, ai dreptate, sunt inferior, n-am valoare, n-am talent, n-am, n-am, n-am ....
Apropo tu ce tot scri aici, mai joci pe 48 ), sau observi cum e viata de interna a nr-ului 28 ? si cand te gandesti ca 93 e mai mare ca 28 :p
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser48038

Tu vorbesti mai talent pierdut .. ai 250 de sate in spate si 10 sate in granita si faci gura mare ca tii granita .. uitate la decursu jocului si pe urma vino sa critici .. Mai citeste o carte poate inveti cuvinte noi. Repeti mereu aceleasi chestii ..
P.S unde sunt statisticile ???
 

DeletedUser47776

cand am zis eu ca tin granita ? adenauer e cu statisticiile, suna-l sa iti trimita prin fax sau in rama pe post de tablou ;)
 

DeletedUser44124

N-am fata de DT, ai dreptate, sunt inferior, n-am valoare, n-am talent, n-am, n-am, n-am ....
prima data cand esti sincer.
Apropo tu ce tot scri aici, mai joci pe 48
dar ce, tu joci?

sau observi cum e viata de interna a nr-ului 28 ? si cand te gandesti ca 93 e mai mare ca 28 :p


da da Cristinel, cum spune un mare filosof in viata, iarna nu-i ca vara.nu stiam ca esti asa perspicac pana acum sa-ti dai tu seama ca 93 e mai mare ca 28.
Dt e mai mare ca WON?
 

DeletedUser47776

prima data cand esti sincer.

dar ce, tu joci?




da da Cristinel, cum spune un mare filosof in viata, iarna nu-i ca vara.nu stiam ca esti asa perspicac pana acum sa-ti dai tu seama ca 93 e mai mare ca 28.
Dt e mai mare ca WON?


Joc undercover ;), tot o dai cu cristinel, sti tu sigur ca ma cheama cristinel ?, jalnic, vezi ca nu ai nimerit-o :D, si da sunt sincer n-am valoare sa joc in DT, as fi un fel de chior intre orbi unde eu sunt ala destept dar toti ma cred prost fiindca ei sunt noobi si nu pot percepe mai mult decat noobitatea aia adunata pe post de mucegai sub scaun =)), TE-AI PRINS ???
 

DeletedUser

Stimati colegi din DT, va rog eu frumos nu il mai ridicati in slavi pe TheLastShadow pe extern, nu vedeti ca el a inventat coada la pruna, gaura la macaroana, e cel mai cel, de acum inainte cand posteaza ceva nu ii mai raspundeti, sa fie el cel mai tare din parcare si va garantez ca se oftica de isi da palme singur, el are o singura satisfactie, ne bate doar pe forumul extern...in rest... vorbe...vorbe si atat.
 

DeletedUser47924

micul fum,..ce dreptate ai taticu,..si eu sunt de aceeasi parere,..lasa-ti omul in pace,..deschide-ti alta tema,...a-ti vazut voi vreodata caine incoltit care sa nu dea si el cu coltii,..macar asa,..sa se apere,..lumea 48 e transata,..e chestiune de timp acum pana vor ceda,..si asa va fi pe oricare lume va intra DT,..incepand cu L27,...daca nu m-a insel,..nu micule fum:))???
 

DeletedUser48038

Deja incepe sa se destrame tribul won .. Intr-o luna tre sa incepem iar alta lume ca asta e castigata de DT :)
 

DeletedUser47342

Anonim1
iar eu v-a astept tot imi ziceti ca veniti dar nu v-a vad sunteti departe v-a ascundeti in spatele dk-ului...

Anonim2
cum v-a dau peste nas cum treceti la cratime si alte ghidusii, tu crezi ca eu ma stresez sa v-a scriu voua corect cand voi nu puteti sa stergeti masinuta...

v-a vs. v-a
Vă aştept, Vă văd, Vă ascundeţi.
Vă dau, Vă scriu.

Poţi schimba nick-uri, însă analfabetismul rămîne. Şi tu încă mi-ai făcut ticket, frumos aşa, mega player cinstit care nu joacă murdar.
Nu ai putut recruta DK-ul şi te-ai supărat că am recrutat noi WOW.
Atît am avut de spus, îţi place să blochezi jucătorii fără să le dai dreptul la replică, crezîndu-te mare boss, învingător frustrat...

Temă pentru acasă:
*** îl scriem întotdeauna într-un cuvânt
*** Când se scrie corect "V-A" si nu "VA":
* atunci când "A" face parte din o ACTIUNE / VERB (verbul este la trecut persoana a III-a si se formează cu participiul) (iar V provine de la PE VOI ori VOUĂ):
* exemplu: V-A GRĂBIT (A GRĂBIT este trecutul verbului A GRĂBI)
* exemplu: V-A DONAT (A DONAT este trecutul verbului A DONA)
 

DeletedUser47776

Parte 1:
Triburi: WON, NW.
Parte 2:
Triburi: -DK-, -DK- A

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 124
Tabăra 2: 34
Diferență: 90

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 55
Tabăra 2: 23
Diferență: 32

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 1,137,311
Tabăra 2: 308,617
Diferență: 828,694

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 516,478
Tabăra 2: 228,430
Diferență: 288,048

chart


Cam asa arata situatia, iti place adenauer organizatul nostru ?

PS: A zis Lucifer sa v-a salut pe toti, ii sunteti dragi, mai ales seful suprem, cel mai mare din mare, se stie el =))
 

DeletedUser47342

Parte 1:
Triburi: WON, NW.
Parte 2:
Triburi: -DK-, -DK- A

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 124
Tabăra 2: 34
Diferență: 90

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 55
Tabăra 2: 23
Diferență: 32

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 1,137,311
Tabăra 2: 308,617
Diferență: 828,694

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 516,478
Tabăra 2: 228,430
Diferență: 288,048

chart


Cam asa arata situatia, iti place adenauer organizatul nostru ?

PS: A zis Lucifer sa v-a salut pe toti, ii sunteti dragi, mai ales seful suprem, cel mai mare din mare, se stie el =))

Ai exclus DT şi DT. Diferenţa reală e de 21 sate (asta din secţiunea războaiele tribului şi fără OG). Ok, felicitări, e un rezultat mai bun ca cel cu -100 în timpul organizatului vostru, dar oricum nu mai face mare diferenţă. Încercaţi să ridicaţi moralul? :D

P.S: ai început să vorbeşti la persoana a III-a despre tine. E semn rău, consultă un medic, îmi fac griji să nu rămînem fără un adversar experimentat.

PS: A zis Lucifer sa v-a salut pe toti, ii sunteti dragi, mai ales seful suprem, cel mai mare din mare, se stie el =))
Tema pentru acasă e mai sus.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser44124

Lucica, pune tata si tu o statistica intreaga
Daca te straduiai mai mult, erau sanse sa nu fim pe plus la organizatul vostru.Umbla o vorba prind DT_DK:
-baieti, fete, a fost organizat azi?
-da
-si cate sate au pierdut LOSE?:)))



Parte 1:
Triburi: DT, DT., -DK-, -DK- A
Parte 2:
Triburi: WON, NW.
Jucători: S4ncT, TheAmonRa

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 163
Tabăra 2: 114
Diferență: 49

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 63
Tabăra 2: 47
Diferență: 16

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 1,482,634
Tabăra 2: 1,042,461
Diferență: 440,173

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 625,803
Tabăra 2: 444,249
Diferență: 181,554

chart
 

DeletedUser47776

Ai exclus DT şi DT. Diferenţa reală e de 21 sate (asta din secţiunea războaiele tribului şi fără OG). Ok, felicitări, e un rezultat mai bun ca cel cu -100 în timpul organizatului vostru, dar oricum nu mai face mare diferenţă. Încercaţi să ridicaţi moralul? :D

P.S: ai început să vorbeşti la persoana a III-a despre tine. E semn rău, consultă un medic, îmi fac griji să nu rămînem fără un adversar experimentat.
ma tot acuzati ca sunt lucifer dovezi dragi mei nu acuzati parca asta e motto-ul dt-ist ?

Lucica, pune tata si tu o statistica intreaga
Daca te straduiai mai mult, erau sanse sa nu fim pe plus la organizatul vostru.Umbla o vorba prind DT_DK:
-baieti, fete, a fost organizat azi?
-da
-si cate sate au pierdut LOSE?:)))



Parte 1:
Triburi: DT, DT., -DK-, -DK- A
Parte 2:
Triburi: WON, NW.
Jucători: S4ncT, TheAmonRa

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 163
Tabăra 2: 114
Diferență: 49

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 63
Tabăra 2: 47
Diferență: 16

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 1,482,634
Tabăra 2: 1,042,461
Diferență: 440,173

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 625,803
Tabăra 2: 444,249
Diferență: 181,554

chart

Pun statistica pt zona unde am atacat noi, zona dk-ului, daca dadeam si pe voi v-a bagam, sa nu v-a simtiti neglijati, vrei sa aveti un organizat pe voi asa sa ridic morlaul si mai mult ?, sa ma sunati (v-a dau numarul pe privat) cand aveti 85% dominanta pana una alta ciocu mic si joc de glezna atacati jucatori fara trib ca la aia merge dar nu prea (ma refer la amonra, bineinteles)
 

DeletedUser47342

ma tot acuzati ca sunt lucifer dovezi dragi mei nu acuzati parca asta e motto-ul dt-ist ?

Vezi mai sus aceleaşi greşeli gramaticale făcute de 2 anonimi cu nick-uri diferite. Acelaşi stil de comunicare la ambii.

Şi acum iar te-am prins cu aceleaşi expresii:

dovedeste te rog ca ***** e contul meu, dovezi nu acuzati parca asta era mottul viselor de echipa,
*motto-ul =))

cred că ştii al cui e acest mesaj, nu mai public numele căci aştepţi să ne cîştigi prin tickete :D
Aşteptăm organizat pe DT, să mai luăm 100 sate :D

A mai rămas să zici că AmonRa şi S4nct sunt internele noastre ))
Oare de ce au plecat ei din marele trib WON, pentru că am dat atacuri pe ei sau din cauza că colegii tăi sunt buni de sitter? Tu de ce nu ai luat sitter să ne demosntrezi cît de bun eşti, Lucifere?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser44124

Pun statistica pt zona unde am atacat noi, zona dk-ului, daca dadeam si pe voi v-a bagam, sa nu v-a simtiti neglijati, vrei sa aveti un organizat pe voi asa sa ridic morlaul si mai mult ?, sa ma sunati (v-a dau numarul pe privat) cand aveti 85% dominanta pana una alta ciocu mic si joc de glezna atacati jucatori fara trib ca la aia merge dar nu prea (ma refer la amonra, bineinteles
tu sa dai organizat pe noi? Cristinel, mai pune-ti o dorinta.
apropo, chiar nu vrei sa imi accepti sfatul ala? nu mai folosi cratima aia, mai mult te incurca, numai unde trebuie nu nimeresti sa o pui


Pana una alta :
Top dominanță triburi
DT 39.7%

LOSE 27.7%
-DK- 11.8%
DT. 8.9%

NW. 6.1%


shhhhh, tot un nimeni esti
 
Ultima editare de un moderator:
Sus