Dream Team&Dark vs WON&NW

DeletedUser41586

Deci nu ma pot abtine, am incercat =))

Viky te rog dute si canta prohodul impreuna cu bobita, pardon tu ai pierdut 2 fulluri el 200 =)), si culmea satele nu erau blindate cand am preluat sittere si alte ghidusi, am avut grija sa trimit trupe unde trebuie, normal nu poti sa intelegi cum funtioneaza jocul, esti noob, eu in schimb sunt superior (sti tu ce fel de superioritate!).
PS: Sa mai bagi un ochi la profilul stapanului tau, sa-mi zici daca iti place, eu unu zic ca era sa v-a dati drumu la lacrimi de ciuda, sau erau lacrimi de iubire ca nu mai stiu =))

Stai cuminte, shadow... Nu le da atentie! Tu esti noob-ul suprem ("in schimb sunt superior") nu-ti fura nimeni titulatura asta, sau ai plagiat ? :eek: Te poti baza pe mine.. si daca cumva pierzi lumea asta,dar nu prea cred.. (pierzi oricum) sa stii ca ai un umar pe care sa plangi (al lui grasu' nu al meu:cool:) De fapt, puteti plange tot tribu pe umarul lui :rolleyes:..
Cum mai stai cu statistica ?
Daca esti pe minus(esti sigur.. la cum te cunosc(aproape deloc)) sa stii ca azi nu primesti bani de sirop si nici de covrigi.. asa ca sa-ti pui pofta in cui sau ma rog...(leul albastru in devenire:mad:). Ia arata-le tu de ce esti in stare! Dar ba!!! Sa nu dai stergere ca ne faci neamu de ras si nu mai dormi nici pe acasa(copilul alungat).. Poti sa dai sitter la Ioan ca iti joaca el pe cont !

Cum sta razboiul asta? :p
 

DeletedUser47776

oooooaaaaa ce a reusit sa faca the last papagal, a rupt ceva atac.te rog sa stai in continuare pe acel cont, sau deja ca a pierdut ieri sate, "nu mai esti tu" ?:)))
Alehandro, te rog, pana una alta vad ca ia sate din DT, recuperari e drept dar la o echipa galactica ca a voastra asa ceva este inadmisibil ;)
 

DeletedUser47776

Stai cuminte, shadow... Nu le da atentie! Tu esti noob-ul suprem ("in schimb sunt superior") nu-ti fura nimeni titulatura asta, sau ai plagiat ? :eek: Te poti baza pe mine.. si daca cumva pierzi lumea asta,dar nu prea cred.. (pierzi oricum) sa stii ca ai un umar pe care sa plangi (al lui grasu' nu al meu:cool:) De fapt, puteti plange tot tribu pe umarul lui :rolleyes:..
Cum mai stai cu statistica ?
Daca esti pe minus(esti sigur.. la cum te cunosc(aproape deloc)) sa stii ca azi nu primesti bani de sirop si nici de covrigi.. asa ca sa-ti pui pofta in cui sau ma rog...(leul albastru in devenire:mad:). Ia arata-le tu de ce esti in stare! Dar ba!!! Sa nu dai stergere ca ne faci neamu de ras si nu mai dormi nici pe acasa(copilul alungat).. Poti sa dai sitter la Ioan ca iti joaca el pe cont !

Cum sta razboiul asta? :p
Te-ai cam impotmolit, nu prea are sens ce zici tu acolo ;)
 

DeletedUser44124

nu mai da nimeni de mancare la papagal?
Ps, nu deranjati papagalu, e ocupat, creste barbare de 40 de puncte si duce lupte grele cu internele, spre mirarea mea, pe alea reuseste sa le ia.
 

DeletedUser47924

Hei,..baietii din won,..puteti face o lista aici cu cei care da-ti stergere,..adica,..mai pe rand asa,..ca nu prea ne convine sa ramanem sa ne batem cu barbare,..noi vom propune la admini sa nu va mai dea voie sa dati stergere pana nu se indeplinesc zilele impuse de dominanta,..:)),..pai???,..
 

p0p1cu

member
Scor reacție
0
face-ti-mi o lista cu 3 jucatori din WON, daca sunt, care au demonstrat ceva pe lumea asta!!! face-ti-ma sa zamabesc! hai sa dezbatem! ;)
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
Urat mod...ii apreciez pe cei care au stat si au luptat. Cand aveau dublul satelor noastre dansau pe aici, acum au ajuns sa dea stergere. Asta inseamna sa te pui cu Dream Team :))
 

DeletedUser48143

ar trebui sa vina si acuma sa dea din papagal cei din Woaubiz :)) sau mai nou pe 54 REVOltatii :)))
 
Sus