Dream Team Lumea 51

  • Autor subiect DeletedUser46076
  • Data de început

DeletedUser45557

LoL :)) cu rockefeller nu am avut eu treaba cu ce ti-a facut..dar ti-am explicat dupa si intelesesei..vad ca acu ai luat-o razna..si cica sa ma primesti: tu m-ai intrebat: vii pe 51? ti-am zis ca fac pp si ai zis sa va fac def:))..in fine..de echipa ideala ,fara fundasi atacanti si prostii,top 11 :
Cosmin.fr
Bonyta( ca sa vezi ca nu sunt nesimtit:D)
alex2peu
natasha romanoff
fugi ca vin
Immortal Technique
robertinio999
dj black 1
trfik
gimmylove moon
ricautza

Petarda lumii pe care o preconizez: Romanalex 1507 - la primele atacuri pleaca in vacanta

Ai ales cel mai prost prim 11 posibil. Pai când vreodată o să faca echipa Messi si Ronaldo împreună cu maseorul echipei Natasha si băiatul cu apa alex2peu....
 

osândă

member
Scor reacție
1
Ai ales cel mai prost prim 11 posibil. Pai când vreodată o să faca echipa Messi si Ronaldo împreună cu maseorul echipei Natasha si băiatul cu apa alex2peu....

Care e Messi si care e Ronaldo?
Nu de alta dar sa schimb si eu cateva pase cu ei :)))
 

DeletedUser46977

LoL :)) cu rockefeller nu am avut eu treaba cu ce ti-a facut..dar ti-am explicat dupa si intelesesei..vad ca acu ai luat-o razna..si cica sa ma primesti: tu m-ai intrebat: vii pe 51? ti-am zis ca fac pp si ai zis sa va fac def:))..in fine..de echipa ideala ,fara fundasi atacanti si prostii,top 11 :
Cosmin.fr
Bonyta( ca sa vezi ca nu sunt nesimtit:D)
alex2peu
natasha romanoff
fugi ca vin
Immortal Technique
robertinio999
dj black 1
trfik
gimmylove moon
ricautza

Petarda lumii pe care o preconizez: Romanalex 1507 - la primele atacuri pleaca in vacanta

PETARDA? tocmai tu vorbesti? pe l44 nu te rugai de colegi sa te ajute sa spargi un sat. pe alta lume te rugai de mine sa te imprumut cu pp. nu stiu care din noi e petarda. oricum peste tot pe unde ai intrat doar cu gura esti. mai da si cu c...ru ca ne-am saturat de gura ta
 

osândă

member
Scor reacție
1
PETARDA? tocmai tu vorbesti? pe l44 nu te rugai de colegi sa te ajute sa spargi un sat. pe alta lume te rugai de mine sa te imprumut cu pp. nu stiu care din noi e petarda. oricum peste tot pe unde ai intrat doar cu gura esti. mai da si cu c...ru ca ne-am saturat de gura ta

N are rost sa ti iei vacanta pentru unul ca el Romane:))
Mai bine nu iti ziceam :)) Oricum tu sa te pregatesti de atacurile lui Imaginaerum aka EnzuPetrol;))
 

DeletedUser46977

N are rost sa ti iei vacanta pentru unul ca el Romane:))
Mai bine nu iti ziceam :)) Oricum tu sa te pregatesti de atacurile lui Imaginaerum aka EnzuPetrol;))

Sa vina. dar si cu vasilina siliconica. cand ii trimit " nobilul " sa nu il doara.
 

DeletedUser47645

PETARDA? tocmai tu vorbesti? pe l44 nu te rugai de colegi sa te ajute sa spargi un sat. pe alta lume te rugai de mine sa te imprumut cu pp. nu stiu care din noi e petarda. oricum peste tot pe unde ai intrat doar cu gura esti. mai da si cu c...ru ca ne-am saturat de gura ta
Nu te supăra..dar pp nu am cerut niciodata la nimeni in afara de o singura data cuiva si le am inapoiat...pe 44 am.fost la 200 câmpuri de tine si nu ti am cerut nici macar o curatare..ba chiar cand aveai atacuri si "erai plecat" eu ti am stat pe cont..mai ai si tupeu sa minti pe aici?
 
Scor reacție
98
1. Portar - profucv
2. Fundas stanga - Possession
3. Fundas dreapta- UniKaT
4. Fundas central -romanalex 1507
5. Fundas central - ricautza
6. Mijlocas stanga- dorinakke
7. Mijlocas dreapta- ztunoi2
8. Mijlocas defensiv- COSMIN.FR
9. Mijlocas ofensiv - robertinio999
10. Atacant central - obohenos
11. Atacant central - Fugi ca Vin



Top 3 conducatori pana acum dupa parerea mea:
1. Mesagerul.
2. ricautza
3. alinutzu91
 
Sus